dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-07-06, 21:02 
A ile tych banków macie w ofercie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-07, 08:20 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-02-20, 10:26
Posty:7
Lokalizacja: Poznań
Korzystałam i gdyby nie on, nie dostałabym kredytu na mieszkanie. Załatwił całą dokumentację, złożył wnioski w kilku bankach. Bez niego bym tego nie ogarnęła.

_________________
Tylko prawda jest ciekawa.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-07, 19:06 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-05-25, 19:52
Posty:105
Ja nie korzystałam z Open Finance.
W chwili gdy chcieliśmy wziąć kredyt hipoteczny podzwoniłam po kilku bankach i doradcy z tychże banków całkowicie za darmo spotkali się z nami i przedstawili nam ofertę kredytową, wyliczając za razem naszą zdolności i przedstawiając symulację kredytową. Byli tacy co potrafili przejechać z 70 km do nas do domu aby przeanalizować kwestię kredytu zupełnie niezobowiązująco.

_________________
Kobieta powinna być aniołem za dnia i diablicą w nocy .... :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-07, 20:37 
A ile banków w ofercie kredytów ma Open Finance?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-09, 11:11 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-05, 12:36
Posty:23
Mój chłopak korzystał z usług takiego doradcy. Był bardzo zadowolony. Wszystko to, co napisał Pan Piotr wyżej, się zgadza. Ogólnie na plus i bardzo pomocne przy sprawnym przejściu przez procedurę kredytową.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-10, 22:39 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-23, 17:46
Posty:185
Lokalizacja: zielona góra
błagam Was proszę ..nie kupujcie produktów firmy nordis ....pracowałem tam ....oni robią kremy z przeterminowanych rolad i innych lodów ......żałuje ,że tam zacząłem prace ale chociaż ujawnię Wam prawdę żebyście nie jedli tego ścierwa .....i ostrzeżcie znajomych ......każdy lód z nordisa to niewiadoma ..............w każdym czyha zaraza ......

_________________
Są miejsca i sytuacje gdzie błędy są niewybaczalne np. życie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-13, 15:37 
Nika napisał(a):
A ile tych banków macie w ofercie?


Szanowna Pani,

Open Finance współpracuje ze wszystkimi bankami w Polsce. Co do dokładniej ich liczby, jeśli mnie pamięć nie myli, są to 23 banki. Proszę wybaczyć jeśli faktycznie będą to 24 banki, albo więcej, ale nie śledzę tego aż tak dokładnie. Wiem bowiem, że z całą pewnością liczba banków, z którymi współpracujemy, gwarantuje skutecznie znalezienie dla Pani najkorzystniejszej oferty spośród wszystkich dostępnych aktualnie na rynku.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-13, 16:08 
Justka napisał(a):
Ja nie korzystałam z Open Finance.
W chwili gdy chcieliśmy wziąć kredyt hipoteczny podzwoniłam po kilku bankach i doradcy z tychże banków całkowicie za darmo spotkali się z nami i przedstawili nam ofertę kredytową, wyliczając za razem naszą zdolności i przedstawiając symulację kredytową. Byli tacy co potrafili przejechać z 70 km do nas do domu aby przeanalizować kwestię kredytu zupełnie niezobowiązująco.


Szanowna Pani,

korzyść, jaką otrzymują Klienci korzystający z bezpłatnych usług naszych doradców finansowych względem tych, którzy korzystają z pomocy sprzedawców w banku, to niezależność w formułowaniu opinii na temat ofert bankowych. Od sprzedawcy w banku nie może Pani oczekiwać analizy ofert konkurencji, a od naszego doradcy otrzyma Pani pewność porównania proponowanej oferty z ofertami konkurencji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-14, 22:15 
Szanowna Pani,

Open Finance współpracuje ze wszystkimi bankami w Polsce. Co do dokładniej ich liczby, jeśli mnie pamięć nie myli, są to 23 banki. Proszę wybaczyć jeśli faktycznie będą to 24 banki, albo więcej, ale nie śledzę tego aż tak dokładnie. Wiem bowiem, że z całą pewnością liczba banków, z którymi współpracujemy, gwarantuje skutecznie znalezienie dla Pani najkorzystniejszej oferty spośród wszystkich dostępnych aktualnie na rynku.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance[/quote]

Cenna informacja Pani Piotrze. Dziękuję za informację. A może ktoś polecić dobry oddział w Warszawie?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Korzystaliście z usług doradcy kredytowego?
PostNapisane: 2014-07-17, 18:09 
Barbarian zajrzyj do oddziału OF na Wolskiej 58. Korzystałem z pomocy w tym oddziale i bardzo sobie chwalę profesjonalna obsługę. Pytaj o Piotra Rusina.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 53 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO