dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Kredyt hipoteczny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-06-18, 11:23 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
Tutaj znajdziecie więcej na ten temat: mieszkanie dla młodych
Racją jest, że lepiej poczytać na ten temat więcej niż wziąć pierwszy lepszy kredyt hipoteczny a później żałować przez całe życie nie przemyślanej decyzji.

_________________
Tania i szybka pożyczka przez internet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-07-26, 11:59 
Także polecam kontakt z Doradca Finansowy Kielce. Indywidualne podejście do każdego klienta, analiza rynku finansowego warte uwagi choćby nawet ze względu na to, że nic nie kosztuje a w tak ważnej sprawie warto doradzić się u kogoś sprawdzonego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-08-21, 09:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2012-12-28, 13:08
Posty:87
Lokalizacja: Warszawa
Poczytaj najpierw opinii na temat kredytów hipotecznych na opinie o bankach - i dowiedz się na jakie banki uważać jeśli chodzi o kredyty hipoteczne.

_________________
Tania i szybka pożyczka przez internet


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-08-22, 13:15 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-08-22, 13:11
Posty:6
Ja o kredytach hipotecznych czytałam na tej stronie http://kredytopinie.pl/. Wartościowe informacje można tam znaleźć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-08-28, 10:53 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Jak już pisałam w innym temacie - ja mogę polecić Open Finance. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i elastyczności doradcy, który pomógł mojej siostrze z kredytem mieszkaniowym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-11-03, 09:30 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-05-22, 05:26
Posty:3
Prawdę mówiąc nie znam żadnych zestawień pokazujących, jaka jest szybkość przyznawania kredytów hipotecznych. Ze swej strony mogę jednak polecić szczegółową porównywarkę kredytów hipotecznych pod adresem , której jestem jednym z administratorów. Znajdziesz tam także informacje na temat średniego okresu oczekiwania na decyzję kredytową w poszczególnych okresach 2012 i 2013 roku. Mówiąc krótko, średni czas oczekiwania na kredyt hipoteczny to mniej więcej jeden miesiąc.

Ale uwaga! Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny jest generalnie sprawą indywidualną.
Podam pewien przykład z mojego doświadczenia: jeden z klientów czekał w Pekao na decyzję kredytową 8 dni, a drugi 34 dni (w tym samym banku). Obydwaj mieli zdolność kredytową bez problemu jak również czystą sytuację zawodową, itp. Była jednak pewna różnica - pierwszy z nich kupował w u dewelopera, który był dobrze znana bankowi i stosował uczciwe proste zapisy w umowie przedwstępnej (miała ona 1,5 strony), drugi był deweloperem komplikującym sprawy (umowa przedwstępna u tego drugiego miała 68 stron!)

_________________
KRED.PL - zaawansowana porównywarka kredytów hipotecznych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-11-29, 21:55 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-05-30, 22:14
Posty:51
Widzę, że niektórzy są zorientowani w temacie i zgadzam się z przedmówcami. Przed zakupem mieszkania zdecydowanie warto skorzystać z pomocy sprawdzonego doradcy finansowego. Na rynku działa sporo zaufanych firm, np. IdeaExpert. Moim zdaniem lepiej zlecić takie rzeczy profesjonalistom, niż potem żałować, że się przeoczyło istotne detale w umowie itp.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-12-09, 23:58 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Szczerze powiedziawszy nie miałam z nimi nic do czynienia, więc i porównania nie mam. Natomiast mając na uwadze doświadczenia mojej siostry z Open Finance, stanowczo podpisuję się pod tymi słowami. Choćbyśmy najwnikliwiej przestudiowali dostępne oferty, zawsze zdarzy się detal, który wprawne oko eksperta wyłapie, podczas gdy nasze niekoniecznie. Bo nie mamy odpowiedniego przygotowania i praktyki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-12-11, 00:42 
Skoro mowa o Open Finance, możecie polecić jakiś dobry oddział w stolicy albo lepiej jakiegoś konretnego zaufanego doradcę OF? Dzięki!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Kredyt hipoteczny
PostNapisane: 2013-12-11, 18:33 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Na Bródno daleko masz? Tam jest oddział na Wincentego, jak się jedzie w kierunku CH Targówek, w pasażu handlowym. Pan - jeśli dobrze pamiętam - Michał. Moja siostra była bardzo z jego pomocy zadowolona. Na tyle, że wróciła z jakimiś innymi finansowymi kwestiami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO