dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Który system forex?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-28, 11:57 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Czy na forum są osoby z doświadczeniem na forexie?
Szukaj kogoś, kto działa na konkretnym systemie chociaż kilka miesięcy - chodzi przede wszystkim o konkretne i praktyczne informacje. Interesują mnie narzędzia niezbędne na start, które powinny maksymalizować bezpieczeństwo. Co u was było kluczowe? Stop loss? Coś więcej?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-01, 19:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Wszystkie narzędzia jakich potrzebujesz masz zapewnione przez brokera u którego działasz. A tutaj zróżnicowanie jest bardzo duże - każdy system działa na trochę innych zasadach i też nie wszystko może udostępnić. Np. raczej nie licz, że gdzieś poza EasyMarkets dostaniesz obligatoryjny stop loss. Z tego co wiem, tylko naprawdę poważne marki mogą sobie na to pozwolić. Pewnie wiesz, że stop loss cię chroni? Ogranicza wielkość start? Tam jednocześnie dostaniesz ochronę przed wejściem na ujemny bilans. Najlepiej gdybyś po prostu założył u nich konto demo i na tej podstawie wszystko analizował - żebyś wiedział o czym piszę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-02, 16:32 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Tak, znam pojęcia, których używasz. Konto już założyłem, sprawdzę system. Ktoś jeszcze ma doświadczenie z jakimś innym? Tzn. doświadczenia pozytywne? Tak na razie na pewno EasyMarkets robi pozytywne wrażenie pod względem panelu zarządzania - łatwo dociera się do wszystkich funkcji, przełącza między wersjami systemu, łatwo dociera się do narzędzi i teorii. Trudno na razie o poważniejsze wnioski - te przyjdą w ciągu kilku dni.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-08, 20:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
I jak? Zadowolony z działania systemu? Nie ma problemów? Działa ci w porządku?
Konsultowałeś się z supportem? Jak masz pytania to też mogę pomóc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-10, 16:36 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Nie ma takiej potrzeby. Jestem zadowolony. Tzn. o ile rozklikanie całego systemu było bardzo proste i w tym momencie na pamięć już wiem, gdzie znajduje się dany system, o ile już dokładne opanowanie narzędzie, obsługi, parametrów już jest trudniejsze. Rozmawiałem z ludźmi, którzy pracują przy systemie. Przyszło wiele porad, ale jeszcze przede mną naprawdę mnóstwo nauki.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-13, 19:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Pozytywne że to rozumiesz. Z forexem jest tak, jak z większością biznesów. Po kolejnych miesiącach jesteś w szoku, jak mało umiałeś jeszcze jakiś czas temu. A jeszcze bardziej jesteś w szoku dochodząc do wniosku, że bardzo nierozsodnie inwestowałeś ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-15, 15:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
Już się pukam w czoło jak mogłem tak głupio inwestować na sucho. Np. nie miałem pojęcia o tym, że systemy mają poślizgi w operacjach. Przecież to ma ogromne znaczenie - takich poślizgów nie miałem nawet kiedy kupowałem walutę przez kantor internetowy, a wystarczyło kilka sekund i różnice w kwotach robiły się naprawdę bardzo duże. Oczywiście w sytuacji kiedy chodziło o wymienianie kwoty na poziomie kilkudziesięciu tysięcy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-16, 19:52 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-05-28, 22:47
Posty:75
Jeszcze wiele cię na forex zaskoczy. W systemach jest tak jak w każdej innej branży. Masz liderów na poziomie EasyMarkets, którzy dają w zasadzie wszystko, co sobie wymyślisz, żeby było łatwiej, a masz i takich, którzy w stosunku do tego nie dają nic, a i tak mają inwestorów. I tutaj tak jak w każdej branży trzeba myśleć, korzystać z takich usług, które mają sens.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-03-25, 00:40 
Ja się jeszcze na systemach nie znam, ale będę chciał skorzystać z tego szkolenia https://www.tms.pl/szkolenia-walutowe, by w ogóle wiedzieć od czego zacząć i jak obsługiwać platformy. Chce się całkowicie skupić na walutach, inne inwestycje mnie raczej nie interesują.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Który system forex?
PostNapisane: 2017-05-16, 11:22 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-27, 09:39
Posty:148
O... Zapomniałem Wam jeszcze powiedzieć o ich bazie wiedzy.
W zasadzie mają tam odpowiedź na każde pytanie, łącznie ze scrennami, ale mimo wszystko kilka razy dzwoniłem. Telefon od razu odebrany, a przy nim osoba, która ma pojęcie o forex, od razu z konkretnymi odpowiedziami. A polecam zapisanie się na ich webinar. Jak wejdziecie właśnie na bazę wiedzy EasyMarkets, to macie tam opcję zapisania się właśnie na takie szkolenie - prowadzi je doświadczony gość od brokera - bardzo konkretne i merytoryczne szkolenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO