dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

MC'donalds
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-29, 10:35 
Postanowilam na te wakacje zatrudnic sie tam na 2 miesiace. Czy ktos z Was pracowal tam, czy jest bardzo ciezko?
Porňwnujac moja poprzednia prace 2miesieczna nad morzem gdzie musialam doginac na stolowce jako kelnerka 10 godzin dzienie 7 dni w tygodniu.
Co wg Was jest lepsze?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 10:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2008-03-24, 23:47
Posty:71
Lokalizacja: warszawa-ursus
a może frytki do tego ? :lol: Nie no praca w w Mc Shitcie pewnie nie jest tak ciężka. A nie myślałaś nad praca w jakimś małym barze czy coś ? :roll:

_________________
Ale szastam piwami :D ale pijcie za moje zdrowie !! :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 10:57 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Adi napisał(a):
a może frytki do tego ?


Miałem to samo napisać :-P

W McDonalds mają ciągły ruch i dużo klientów, ale się raczej nie przepracujesz. Masz wszystko gotowe tylko ładujesz do "torebek". Od czasu do czasu wrzucisz worek frytek do maszyny i wlejesz roczny olej :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 11:38 
Starszy wodolej
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 19:17
Posty:4113
Lokalizacja: ze zdartej płyty:)
Moja przyjaciółka pracowała 3 miesiące w maku. Przyzwyczaj się do tego że będziesz pachniec olejem i frytkami :D Ona pracowała w maku w realu więc ruch był umiarkowany, chociaż nie powiem bo moim zdaniem i tak miała ciężko. Kiedyś na jeden dzień przenieśli ją do maka w inne miejsce, to był Mc'donalds przy autostradzie i tam to dopiero było :] Jeśli masz do wyboru to wybierz taki na obrzeżach gdzie ruch jest mały.

_________________
'Oh, Natty, Natty,
Natty 21,000 miles away from home, yeah!
Oh, Natty, natty,
And that's a long way
For Natty to be from home'
:-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 11:44 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
Bez kitu, jak trafisz do MakDonalda w jakimś newralgicznym miejscu to też możesz po dniu pracy nie bardzo wiedzieć jak się nazywasz.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 12:42 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
masz wtedy za to większe premie od utargu ;) a ponoc większe premie mają Ci co na kasach stpoją ;)
a tak btw to ile u was płacą? :) w maku obok mego domu płacą po 10zł/h co uważam za ladny zarobek, bo moja mama ma 6zł/h - kiedyś też myslałam nad pracą tam, ale to byłoby chyba zbyt upokarzające biorąc pod uwagę, ze moi znajomi tam chodzą więc sobie odpusciłam :P

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 15:18 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 12:54
Posty:24
Lokalizacja: Wrocław
Paracowałam tam i szczerze NIE POLECAM!
Tylko, że pracowałam w Anglii, może w Polsce jest inaczej.
Tak to widzę: brud, syf, zapieprz jak cholera. Jak przychodzisz tam jako klient to nie widać tej ciężkiej charówy, tego obozu pracy na kuchni. Na kasie jeszcze gorzej jak trafi Ci się jakiś "klient". Ogólnie w godzinach szczytu jest mnóstwo roboty nie wiadomo gdzie ręce włożyć a gdy nie ma klientów jest nudno, menadżerowie wymyślają Ci różne dziwne prace typu segregacja śmieci, dokładne czyszczenie pieców itd. Praca mało przyjemna. Kelnerka jest o niebo lepsza, wiem bo też pracowałam. Dodaj jeszcze, że śmierdzisz hamburgerami, frytkami, olejem i tego zapachu długo zmyć nie można. Od tamtej pory Mc donalds omijam szerokim łukiem i nikomu nawet największemu wrogowi nie życzę by tam się znalazł jako pracownik. PIEKŁOOO na ziemi mamy w Mc donalds

_________________
I'm your hell.. I'm your dream.. I'm nothing in beetwen..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 15:41 
ja byłem w maku na dniu próbnym i miałem dość i nie chciałbym tam pracować. Praca w maku w moim mieście to harówka - to jest jedyny makdonalds i ludzie tam zapieprzają równo. Zwłaszcza latem jest oblężony i nieraz stoi się 5 min w kolejce. To nie praca dla mnie. Wole coś bardziej spokojnego.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-29, 16:23 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Czyli jednak się myliłem :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-30, 14:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 12:54
Posty:24
Lokalizacja: Wrocław
Szostoll oj myliłeś się, myliłeś.. Nawet nie wiesz jak bardzo.. Dobra koniec, już nie chcę wspominać tego piekła..

_________________
I'm your hell.. I'm your dream.. I'm nothing in beetwen..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO