dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-09-04, 08:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-09-04, 07:56
Posty:1
Lokalizacja: Szczecin
kristof napisał(a):
Problem z mlm-ami polega na tym, że towarem nie jest jakiś bzdurny telefon, czy skapciały kosmetyk, ale właśnie bycie sprzedawcą, czyli ten dziki sen o bogactwie. Które zawsze przecież jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy sobie to uświadomić, żeby wyrobić całkiem niezłą tarczę ochronną. Dodatkowo anti-crap filter w postaci mózgu też działa nieźle.
Z tego co piszesz, to widzę, że poglądy i wiedzę na temat marketingu sieciowego masz przedpotopowe, z zamierzchłych już dawno czasów, niestety. Choćby przykład Amwaya. Kiedyś, a było to bardzo dawno temu, w zamierzchłych już dawno czasach osoby współpracujące z Amwayem były typowymi sprzedawcami chodzącymi z reklamówkami wypełnionymi towarami. To fakt, tak rzeczywiście kiedyś było. Ale, to było naprawdę już bardzo dawno temu. Jak wszystko na świecie tak też i ten biznes ewoluował. Teraz, aby we współpracy z tą firmą zarabiać pieniądze wystarczy tylko używać oferowanych przez nią produktów i pokazać to innym ludziom. Zaznaczam jeszcze raz, abyś dobrze zrozumiał - używać, a nie sprzedawać. A jakie między innymi produkty należy używać? Najzwyklejsze na świecie - mydło, szmpon, pastę do zebów, proszek do prania itp. itd. Czyli są to przede wszystkim takie produkty, które normalny człowiek i tak jest zmuszony używać. Różnica jest tylko taka, że może je kupić w sklepie, w którym zapłaci za nie i nic więcej się nie stanie. Ale może też kupić te produkty np. w Amwayu i dzięki temu będzie dodatkowo zarabiał pieniądze na tym, że używa tych produktów. A powiem więcej. Na coś takiego, co Amway wprowadził już dawno "wpada" teraz wiele innych firm, np. stacje paliwowe, dając ludziom jakieś karty umożliwiające zbieranie punktów itp. itd. Jeśli więc tego nie widzisz, to wybacz, ale naprawdę cięzki z Ciebie przypadek.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2010-07-26, 18:17 
Witam
Chciałbym Wszystkim zaproponować współpracę z firmą Vision International People Group- już od 14 lat w wielu krajach. Uważam że tak naprawdę branża Wellness ma przed sobą największą przyszłość. Bo kto z nas nie będzie troszczył się o zdrowie i urodę nas samych lub naszych bliskich.
Zapraszam do współpracy- http://www.fenixpl.com


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2010-09-29, 09:03 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-09-29, 08:46
Posty:1
Dla tych wszystkich, którzy nie mają zamknietych umysłów i chcą się wiecej dowiedzieć na temat marketingu sieciowego zapraszam na portal http://www.marketingsieciowypro.com
A tym, którzy modelu nie rozumieją i nie chcą rozumieć, życzę trafnych wyborów do następnych rządów i cudu, bo będzie niektórym potrzebny kiedy osiągną wiek emerytalny.

Sam byłem na początku sceptyczny do marketingu sieciowego, gdyż wiedziałem tyle, ile mnie nauczono w szkole, czyli nic. I prawdopodobnie wiedziałbym tyle samo, gdybym słuchał ludzi, którzy nic nie osiągnęli w branży i najprawdopodobniej w innych dziedzinach też. Nauczyłem się jednej rzeczy, to jest słuchać, co mają do powiedzenia w temacie Ci, którzy sukces już odnieśli albo aktywnie działają w branży. Reszta ludzi to teoretycy, którzy dużo na ten temat mówiąc, muszą sobie udowodnić, że mają rację i najgorsze jest to, że im się to udaje.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2010-11-26, 20:36 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-01, 13:09
Posty:5
Sporo pracowników MLM się tu zleciało widze oO'.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2011-02-09, 23:20 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-02-09, 14:07
Posty:4
Lokalizacja: Lubań
Proszę mnie nie podejrzewać, że chcę kogokolwiek zwerbować do czegokolwiek ale chciałbym coś dodać na temat MLM-ów, jako... nie MLM-owiec.

Mam doświadczenie dość spore, bo budowałem biznes MLM przez kilka lat i znam wszystkie blaski i cienie tej formy zarobkowania.

Niestety Ci, którzy twierdzą, że MLM jest piramidą finansową - często mają rację. Dzieje się tak wtedy, gdy rekrutuje się (sponsoruje) kogo popadnie. Ludzie przyłączają się do takiego przedsięwzięcia nie dlatego, bo chcą używać oferowany produkt (usługę) a dlatego, żeby uzyskać możliwość budowy struktury złożonej z takich samych, jak oni zapaleńców, którzy będą kupować - bo nam nie, ale im napewno produkt się przyda.

Gdy produkt schodzi do rangi pretekstu, żeby pieniądz krążył - to jest to niestety nic innego, jak piramida finansowa (zgrabnie zakamuflowana przed organami ścigania).

MLM ma taką opinię właśnie dzięki temu, że większość początkujących dystrybutorów (klubowiczów itp) próbuje tworzyć piramidę finansową i przekonuje ludzi, że produkt nie jest ważny, tylko to, co przy okazji można osiągnąć w swoim życiu (przykładów takich firm nie podam, żeby co po niektórzy na tym forum mnie nie rozdziobali:)

Rozmawiałem z wieloma milionerami (w Polsce również), krórzy swój majątek zrobili na MLM-ie. Zapewniam Was, że to całkiem inna rozmowa niż: "Nie masz racji... aby się o tym przekonać zajrzyj na www.----.com/zocha_swieza :) - jak to wyżej wyczytałem.

Ale tacy ludzie nie liczą już na przypadkowych dyskutantów forów internetowych:)

Mam nadzieję, że nikt nie poczuje się urażony - to tylko moja opinia (nie trzeba się zaraz z nią zgadzać:)

_________________
http://podkowaa.wordpress.com/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2011-02-17, 21:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-02-17, 20:34
Posty:4
Wiewiuras32 napisał(a):
Sporo pracowników MLM się tu zleciało widze oO'.



good point


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2011-02-22, 14:03 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Zlecą się jeszcze - to pewne.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2011-07-15, 19:01 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-07-15, 18:12
Posty:2
- http://generatorlisty.pl/?a=003567

Generator Listy - dowiedz się jak zbudować dużą listę mailingową i na niej zarabiać!

tm razem jest to bardzo wyjątkowy program, a właściwie jego właściciel czyli Adrian Kołodziej. Adrian to osoba która zarobiła 1 milion złotych w 2010 roku tylko w internecie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2011-09-27, 02:14 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-09-27, 01:09
Posty:9
Lokalizacja: Nowa Sól
No cóż, w MLM bardzo wiele osób odnosi porażki. Ten biznes trzeba prowadzić właściwie, a nie po swojemu. Bardzo ważne jest odpowiednie działanie i pomoc sponsora. Dobrym przykładem tego, jak nie powinno się działać w MLM jest post w tym wątku:
fenix napisał(a):
Witam
Chciałbym Wszystkim zaproponować współpracę z firmą Vision International People Group- już od 14 lat w wielu krajach. Uważam że tak naprawdę branża Wellness ma przed sobą największą przyszłość. Bo kto z nas nie będzie troszczył się o zdrowie i urodę nas samych lub naszych bliskich.
Zapraszam do współpracy- http://www.fenixpl.com


:-)

Pozdrawiam,
Tomek

P.S. A tak nie powinno się promować produktów z programów partnerskich :
wera1850 napisał(a):
- http://generatorlisty.pl/?a=003567

Generator Listy - dowiedz się jak zbudować dużą listę mailingową i na niej zarabiać!

tm razem jest to bardzo wyjątkowy program, a właściwie jego właściciel czyli Adrian Kołodziej. Adrian to osoba która zarobiła 1 milion złotych w 2010 roku tylko w internecie.


Oczywiście produkt Adriana sam kupiłem - jednak co on ma wspólnego z MLM, bo przecież o tym jest ten wątek ? :/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: MLM - Marketing Wielopoziomowy - Marketing Sieciowy
PostNapisane: 2011-11-21, 17:15 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
ja uważam, że marketingiem sieciowym powinni zajmować się specjaliści, wykwalifikowane firmy, które maja specjalistów od tej roboty , ja spotkałam się z dobrymi specjalistami z agencji media focus i uważam, że firmy chcące zaistnieć na rynku powinny zagospodarować pieniądze na dobre kampanie reklamowe i marketingowe


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO