dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Odlliczanie od podatku
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-10-09, 01:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-29, 03:19
Posty:11
Od kilku miesięcy prowadzę własną działalność gospodarczą i w zasadzie jestem strasznie zagubiony w przepisach, szczególnie tych podatkowych, dlatego nie chcę popełnić żadnej gafy i później spowiadać się z tego przed US. Czy możecie mi zatem powiedzieć, jak to jest z tym odliczeniem od podatku zakupu przedmiotów związanych bezpośrednio z prowadzoną działalnością? Czy są jakieś limity? Otóż chcę sobie wymienić komputer, mam na oku taki oto SPAM który to jest naprawdę bardzo dobrym sprzętem, o bardzo wysokich parametrach, ale przy tym też dosyć drogim. Będę chciał sobie ten komputer odliczyć od podatku, bo oczywiście po części będę go wykorzystywał do pracy, ale nie ukrywam, że chcę go także używać do innych celów, jak chociażby gier. Nie ukrywam również, że tak profesjonalny sprzęt zupełnie nie jest mi potrzebny do mojej pracy, w zupełności wystarczyłby zwykły laptop, bo nie wykonuję na nim jakichś skomplikowanych czynności. Czy zatem jest możliwość, żeby Naczelnik US zakwestionował moje odliczenie z tego względu, że do wykonywania działalności nie jest mi potrzeby tak drogi sprzęt i odliczając go jestem wzbogacony?


Ostatnio edytowano 2014-10-09, 10:41 przez samba_mamba, łącznie edytowano 2 razy
Zdecyduj się czy pytasz o odliczenie czy reklamujesz produkty. :) Udzielenie odpowiedzi na Twoje pytanie nie wymaga linków.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO