dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

promocja lokalnego biznesu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-07, 12:29 
mam mały punkt usługowy w Warszawie i zastanawiam się jak go najlepiej promować.. jakieś pomysły?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2016-06-07, 12:43 
lokalnie bardzo fajnie sprawdzi się reklama w prasie na pewno zobacz sobie http://www.nzoliborz.pl/ mają tam powierzchnie reklamowe


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2016-06-30, 11:30 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2013-07-04, 16:20
Posty:93
Na pewno musisz miec strone www albo chociaz jakas wizytowke. Mozesz to zlecic firmie https://www.condictor.pl/ - oni zajma sie wszystkim profesjonalnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2016-08-03, 18:14 
strona www to konieczność. Do tego jeżeli twój pomysł jest oryginalny to warto jest zareklamować się na targach branżowych. Nie napisałeś nic o tym produkcie więc ciężko mi więcej poradzić ale na pewno takie targi to dobra opcja. Tak jak mówię, nie znam twojej branży ale jeżeli chodzi o takie eventy to najbliżej masz targi Maintenance w październiku czyli targi utrzymania ruchu i optymalizacji produkcji oraz również w październiku tagi Kompozyt-EXPO czyli targi materiałów kompozytowych.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2016-08-10, 01:29 
A ja ostatnio wypróbowała stary jak świat trik i zatrudniłam na targach hostessy. Efekt? Takie zainteresowanie moim stoiskiem, że nie nadążaliśmy ze wszystkim. Hostess Brooking dostarczył chyba same miss Polski, bo naprawdę dziewczyny były miłe, piękne i uśmiechnięte. Efekt przeszedł moje oczekiwania.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2019-06-22, 12:58 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-10-28, 23:31
Posty:208
Marketing internetowy jest skuteczną reklamą, wiele osób w tych czasach czyta różne opinie i komentarze na temat firm, agencja interaktywna https://solv.pl zajmuje się reklamą już kilka lat i ich usługi są skuteczne


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2019-08-12, 18:27 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-01-18, 11:48
Posty:10
Nieważne, czy biznes jest lokalny, czy nie, konieczne jest jedno - budowanie marki poprzez zwiększenie świadomości . Oczywiście inaczej się tego dokonuje dla biznesów lokalnych, a kompletnie inaczej dla biznesów ogólnopolskich, jednak jednego możesz być pewien - Nakatomi dostosuje działania do Twoich potrzeb. Zapytaj, a nie pożałujesz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2019-11-09, 07:36 
Tutaj dobrze by się sprawdzało zbieranie kontaktów na Facebooku osób które są blisko Twojej firmy. Na google mapa też można wpisać formę. Poza tym ulotki ładnie kolorystycznie. Jeśli szukasz porad biznesowych to zapraszam Cię na mój blog mateusz@europolnexis.com.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2019-12-09, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-11-07, 13:07
Posty:7
Ja korzystam z usług lokalnej agencji https://www.cleveragency.pl/ z tego względu, że lubię być w stałym kontakcie z firmami z którymi współpracuje, doświadczenie i pełen profesjonalizm


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO