motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

promocja lokalnego biznesu
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-06-07, 12:29 
mam mały punkt usługowy w Warszawie i zastanawiam się jak go najlepiej promować.. jakieś pomysły?

Zgłoś post

Re: promocja lokalnego biznesu
PostNapisane: 2016-06-07, 12:43 
lokalnie bardzo fajnie sprawdzi się reklama w prasie na pewno zobacz sobie http://www.nzoliborz.pl/ mają tam powierzchnie reklamowe

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-06-30, 11:30 
Szczypior

Na pewno musisz miec strone www albo chociaz jakas wizytowke. Mozesz to zlecic firmie https://www.condictor.pl/ - oni zajma sie wszystkim profesjonalnie.

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-08-03, 18:14 
strona www to konieczność. Do tego jeżeli twój pomysł jest oryginalny to warto jest zareklamować się na targach branżowych. Nie napisałeś nic o tym produkcie więc ciężko mi więcej poradzić ale na pewno takie targi to dobra opcja. Tak jak mówię, nie znam twojej branży ale jeżeli chodzi o takie eventy to najbliżej masz targi Maintenance w październiku czyli targi utrzymania ruchu i optymalizacji produkcji oraz również w październiku tagi Kompozyt-EXPO czyli targi materiałów kompozytowych.

Zgłoś post

PostNapisane: 2016-08-10, 01:29 
A ja ostatnio wypróbowała stary jak świat trik i zatrudniłam na targach hostessy. Efekt? Takie zainteresowanie moim stoiskiem, że nie nadążaliśmy ze wszystkim. Hostess Brooking dostarczył chyba same miss Polski, bo naprawdę dziewczyny były miłe, piękne i uśmiechnięte. Efekt przeszedł moje oczekiwania.

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-06-22, 12:58 
Oczytany mnich

Marketing internetowy jest skuteczną reklamą, wiele osób w tych czasach czyta różne opinie i komentarze na temat firm, agencja interaktywna https://solv.pl zajmuje się reklamą już kilka lat i ich usługi są skuteczne

Zgłoś post

PostNapisane: 2019-08-12, 18:27 
Nudziarz

Nieważne, czy biznes jest lokalny, czy nie, konieczne jest jedno - budowanie marki poprzez zwiększenie świadomości . Oczywiście inaczej się tego dokonuje dla biznesów lokalnych, a kompletnie inaczej dla biznesów ogólnopolskich, jednak jednego możesz być pewien - Nakatomi dostosuje działania do Twoich potrzeb. Zapytaj, a nie pożałujesz.

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2