dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

salon kosmetyczny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-04-13, 12:31 
Prowadzę salon kosmetyczny od jakiś 2 lat. Ostatnio przechodzimy jakiś rozkwit, co jest oczywiście wspaniałą informacją, ale coraz częściej zdarzają się pomyłki przy zapisach na zabiegi. Czy da się to jakoś zoptymalizować?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2015-04-13, 13:39 
Via Internet się da.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2015-04-13, 17:01 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-12, 12:47
Posty:49
wprowadzenie systemu internetowego, gdzie każdy klient sam mógłby się zapisać poprzes stronę internetową.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2015-04-14, 09:24 
U nas w firmie się korzysta z http://pl.booking-please.com/ . jest bardzo intuicyjne i chodzi bez zarzutów. Klienci sami sobie rezerwują terminy które im odpowiadają, ty w sumie za dużo nie robisz... Uważam że warto


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2015-04-21, 23:43 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-04-11, 23:13
Posty:63
zapisy internetowe to genialna myśl zwłaszcza w dzisiejszych czasach :) i klient widzi w kalendarzu kiedy może się zapisać, mega pomysł!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2017-08-01, 20:05 
Aktualizuję wątek, bo szukałam też co mogę zrobić i znalazłam system rezerwacji z mwizyta.pl, też klientów coraz więcej i czasem jest zamieszanie, muszę wprowadzić coś takiego żeby było łatwiej i klienci mieli to wszystko bardziej przejrzyście


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2017-08-07, 17:21 
kinag napisał(a):
Aktualizuję wątek, bo szukałam też co mogę zrobić i znalazłam system rezerwacji z mwizyta.pl, też klientów coraz więcej i czasem jest zamieszanie, muszę wprowadzić coś takiego żeby było łatwiej i klienci mieli to wszystko bardziej przejrzyście


ciekawy system muszę przyznać, poczytałam trochę o nim i na pewno pomaga w organizacji i zarządzaniu


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2017-08-16, 15:55 
dobry pomysł do takiego biznesu myślę w tych czasach to podstawa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2020-10-03, 20:46 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2020-10-03, 20:39
Posty:4
Salon kosmetyczny z prawdziwego zdarzenia to https://salonceleste.pl/ Zabiegi, po których widać różnice. Profesjonalne podejście do klienta.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: salon kosmetyczny
PostNapisane: 2020-12-16, 00:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-18, 12:39
Posty:37
Dziewczyny znacie markę peel mission? Zastanawiam się czy nie spróbować pracy na ich kosmetykach, szukam dobrych peelingów z kwasami, znalazłam dobre opinie o tej marce i nie są świeżynkami na rynku


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO