dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Systemy szybkich płatności?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-11-14, 09:50 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Swoją drogą co sądzicie o płaceniu blikiem? Czy dla was jest to wygodniejsze od gpay/applepay? Ostatnio skorzystałem z bliku w mojej apce bgżta i wydawało mi się ze dużo szybciej zapłaciłem niż gpay.

kawawkubku napisał(a):
ale i danych nie wprowadzasz tyle czasu i tyle razy

Fakt. Mając stałych odbiorców nie musisz ich szukać ani wpisywać od nowa numerów kont co dla mnie jest mega wkurzające bo zawsze sie obawiam, że pomylę jedną cyfrę i kasa pójdzie nie tam gdzie miała...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-14, 13:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-11-14, 13:19
Posty:11
Z punktu widzenia klienta jeżeli mam możliwość wyboru to wybieram PayU - można też w nim płacić blikiem, a tę opcję wybieram najczęściej. Płatności24 też już się spotkałam ale dotpay zdecydowanie rzadziej. Zobacz, kto oferuje najlepsze warunki nie tylko dla Ciebie, ale też dla kupującego.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-15, 11:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Mikus napisał(a):
Swoją drogą co sądzicie o płaceniu blikiem? Czy dla was jest to wygodniejsze od gpay/applepay? Ostatnio skorzystałem z bliku w mojej apce bgżta i wydawało mi się ze dużo szybciej zapłaciłem niż gpay.

Szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie płaciłam blikiem, serio to taki szybki sposób płatności?



Mikus napisał(a):
Fakt. Mając stałych odbiorców nie musisz ich szukać ani wpisywać od nowa numerów kont co dla mnie jest mega wkurzające bo zawsze sie obawiam, że pomylę jedną cyfrę i kasa pójdzie nie tam gdzie miała...

Jak ma się osoby do których często robi się przelewy to rzeczywiście fajne rozwiązanie. Już tyle się złapałam na wpisaniu złej liczby w numerze konta że aż strasz powiedzieć, dobrze że sprawdzam milion razy zanim zrobię przelew :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-19, 10:40 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
Aria napisał(a):
Szczerze mówiąc jeszcze nigdy nie płaciłam blikiem, serio to taki szybki sposób płatności?


W gruncie rzeczy działa to błyskawicznie. Jak masz apke odpaloną to w przeciągu 5 sekund max masz opłacone to co kupujesz, czy to w sieci czy w sklepie. Widziałem że w biedronce można na przykład płacić blikiem ale jeszcze nie sprawdzałem jak to działa.

Aria napisał(a):
Jak ma się osoby do których często robi się przelewy to rzeczywiście fajne rozwiązanie. Już tyle się złapałam na wpisaniu złej liczby w numerze konta że aż strasz powiedzieć, dobrze że sprawdzam milion razy zanim zrobię przelew :lol:

Jedno przesunięcie palcem i przelew poszedł. Lubie bardzo te funkcjonalności w aplikacji bgż. Ciekaw jestem co jeszcze fajnego wymyślą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-20, 00:53 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
bari napisał(a):
Z punktu widzenia klienta jeżeli mam możliwość wyboru to wybieram PayU - można też w nim płacić blikiem, a tę opcję wybieram najczęściej. Płatności24 też już się spotkałam ale dotpay zdecydowanie rzadziej. Zobacz, kto oferuje najlepsze warunki nie tylko dla Ciebie, ale też dla kupującego.

nie korzystałem z tych rodzai płatności,ale chetnie zacznę. więc czym się różnic blik od gpay?
Aria napisał(a):
Jak ma się osoby do których często robi się przelewy to rzeczywiście fajne rozwiązanie. Już tyle się złapałam na wpisaniu złej liczby w numerze konta że aż strasz powiedzieć, dobrze że sprawdzam milion razy zanim zrobię przelew :lol:

wydaje mi się ,ze szybciej się pomylisz wpisując za każdym razem nr konta,aniżeli mają go zapisanego. Sprawdź :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-20, 19:42 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
kawawkubku napisał(a):
nie korzystałem z tych rodzai płatności,ale chetnie zacznę. więc czym się różnic blik od gpay?

Blikiem to po prostu płacisz za swoje zakupy za pomocą kodu, ponoć bardzo dużo osób korzysta z tej opcji. Mój chłopak również i nawet mi pokazywał ale jakoś ja tam wolę tradycyjny sposób


kawawkubku napisał(a):
wydaje mi się ,ze szybciej się pomylisz wpisując za każdym razem nr konta,aniżeli mają go zapisanego. Sprawdź :)

Właśnie o tym mówię, więc to jest bardzo fajna opcja robiąc przelewy do zapisanych osób i nie musiec wpisywać numeru konta, bez stresowe robienie transakcji


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-21, 15:02 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Aria napisał(a):
Blikiem to po prostu płacisz za swoje zakupy za pomocą kodu, ponoć bardzo dużo osób korzysta z tej opcji. Mój chłopak również i nawet mi pokazywał ale jakoś ja tam wolę tradycyjny sposób



Ja ostatnio kupowałam blikiem bilety na pkp i szło dużo szybciej , bo nie musiałam tych wszystkich stron w banku przeklikiwać tylko kod i załatwione 8-)

Aria napisał(a):
Właśnie o tym mówię, więc to jest bardzo fajna opcja robiąc przelewy do zapisanych osób i nie musiec wpisywać numeru konta, bez stresowe robienie transakcji


Dobrze powiedziane- bez stresowe :D Trochę byłaby lipa robiąc komuś prezent na kilka stówek :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-21, 19:06 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2017-05-09, 11:46
Posty:184
kawawkubku napisał(a):
nie korzystałem z tych rodzai płatności,ale chetnie zacznę. więc czym się różnic blik od gpay?

Podstawowa różnica jest taka, że aby korzystać z gpay musisz podpiąć do tego systemy swoją kartę debetową należącą do konta z którego chcesz płacić. W przypadku blik nie ma takiej potrzeby ponieważ płacisz jakby "przez konto" więc karty nigdzie nie musisz podpinać.

kawawkubku napisał(a):
wydaje mi się ,ze szybciej się pomylisz wpisując za każdym razem nr konta,aniżeli mają go zapisanego. Sprawdź :)

Najlepszy przykład... przedwczoraj robiłem płatność za raty na sprzęt elektroniczny. Był to pierwszy przelew i oczywiście pomyliłem cyfry... Dobrze że się zorientowałem tuz przez przyjściem smskodu potwierdzającego przelew,


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-25, 19:11 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-08-19, 01:29
Posty:81
Mikus napisał(a):
Podstawowa różnica jest taka, że aby korzystać z gpay musisz podpiąć do tego systemy swoją kartę debetową należącą do konta z którego chcesz płacić. W przypadku blik nie ma takiej potrzeby ponieważ płacisz jakby "przez konto" więc karty nigdzie nie musisz podpinać.


A można przez blika wypłacać z bankomatów?

Mikus napisał(a):
Najlepszy przykład... przedwczoraj robiłem płatność za raty na sprzęt elektroniczny. Był to pierwszy przelew i oczywiście pomyliłem cyfry... Dobrze że się zorientowałem tuz przez przyjściem smskodu potwierdzającego przelew,


Oj najgorzej, potem człowiek się denerwuje że źle coś napisał. Ale grunt że w czas się zorientowałeś bo pewnie nie mało było do zapłaty :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Systemy szybkich płatności?
PostNapisane: 2018-11-25, 21:44 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-04-17, 18:21
Posty:75
Mikus napisał(a):
Podstawowa różnica jest taka, że aby korzystać z gpay musisz podpiąć do tego systemy swoją kartę debetową należącą do konta z którego chcesz płacić. W przypadku blik nie ma takiej potrzeby ponieważ płacisz jakby "przez konto" więc karty nigdzie nie musisz podpinać.
aha , no to dzięki . To blikiem wygląda sprawnie. a jest to bezpieczna płatnośc , nie ukradną kasy ?



Mikus napisał(a):
Najlepszy przykład... przedwczoraj robiłem płatność za raty na sprzęt elektroniczny. Był to pierwszy przelew i oczywiście pomyliłem cyfry... Dobrze że się zorientowałem tuz przez przyjściem smskodu potwierdzającego przelew,

Na pewno warto się przyjrzeć zanim wklepiesz stałego odbiorce;]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO