dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

szkolenia - jakie korzyści
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-09-23, 08:47 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-07-26, 11:27
Posty:21
Skoro o biznesie mowa...
Zastanawiam się co sądzicie o wszelkich kursach i szkoleniach samodoskonalenia i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych. Znajomy był całkiem niedawno na szkoleniu organizowanym przez Franklin Covey i wrócił bardzo zadowolony. Cały czas opowiada o jakiś metodach i strategiach, które nauczono go podczas szkoleń i twierdzi że będzie je sukcesywnie wcielał w życie. Przekonuje mnie że dzięki udziałowi można wiele się nauczyć w kwestii zarządzania własnym czasem, organizacji pracy, komunikowania się z drugim człowiekiem czy negocjacji. Nie wiem z czego wynika jego aż tak wielki entuzjazm. Czy takie szkolenia, rzeczywiście podnoszą nasze umiejętności? Czy warto inwestować kasę?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-09-30, 17:14 
Przyjaciel
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-16, 17:18
Posty:359
Szkolenia są przydatne, przypominają wiedzę i zwracają uwagę na twoje braki. Jednak nie łudź się, że po takim szkoleniu dostaniesz złotą receptę na biznes (przecież takie szkolenie to jest właśnie czyjś biznes).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-01, 13:13 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-23, 10:52
Posty:149
Lokalizacja: silesia
ja nie lubie tego typu szkolen..
wymagaja one troche wylaczenia myslenia i postepowania wg jakichs, czasami dziwacznych schematow..

ale moze oceniam to dlatego, ze jestem indywidualistka ;-)

smam ocen czy bedziesz sie umiala w czyms takim odnalezc..

_________________
Każdy z nas jest indywidualnością. To sprawia, że jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. I wyjątkowi. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-16, 20:37 
Opinie o szkoleniach są podzielone...wg mnie szkolenia, które uczą czegoś praktycznego są w porządku (np. kurs tworzenia stron www itp.), ale te wszystkie szkolenia z pewności siebie i siły perswazji mnie nie przekonują...czego jest w stanie nauczyć mnie człowiek w ciągu kilkunastu godzien, skoro sama czuję się siebie niepewna? Wstydziłabym się wpisac sobie taki kurs do CV;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szkolenia - jakie korzyści
PostNapisane: 2010-10-20, 14:22 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2009-06-12, 20:05
Posty:207
według mnie takie szkolenia są bardzo przydatne, ale oczywiście pracownicy muszą chcieć z tego typu doszkalania korzystać, ale wydaje mi się, że fajną alternatywą są szkolenia prowadzone przez Internet, ostatnio widziałam szkolenie prowadzone przez May Agency dotyczące wypalenia zawodowego, wydaje mi się, że taka forma może być skuteczniejsza


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkolenia - jakie korzyści
PostNapisane: 2011-07-25, 16:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-07-24, 22:30
Posty:10
Kursy, szkolenia, książki są bardzo przydatne pod warunkiem, że uczysz się od praktyków.
Nie ma chyba szybszego sposobu na rozwój w jakiejkolwiek dziedzinie, niż uczenie się od osób, które osiągnęły to co ty chcesz osiagnąć.

Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi. Głupotą jest też uczenie się na własnych błędach skoro są kursy i szkolenia, które podają na tacy jak coś zrobić dobrze za pierwszym razem.

_________________
Pozdrawiam
Grzeszkowiak Eryk
Generator Listy - dowiedz się jak zbudować dużą listę mailingową i na niej zarabiać!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkolenia - jakie korzyści
PostNapisane: 2012-01-17, 17:30 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-02, 10:45
Posty:208
Masz racje Ery, tylko to musi być dobre szkolenie, na wysokim poziomie, a i kursanci dobrze zmotywowani. Wilele osób podchodzi do szkoleń zbyt lekko traktując je jako wolny dzień w pracy, a nie czas na doskonalenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkolenia - jakie korzyści
PostNapisane: 2012-01-19, 11:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-08-09, 14:26
Posty:177
Myślę, że takie szkolenia mają sens, raz, że mogą podnieść Twoje rzeczywiste umiejętności zawodowe, dwa, że na pewno podnoszą Twoją rangę w oczach pracodawcy, obecnego i potencjalnego. Ja sam się zastanawiam nad takimi kursami, interesują mnie kursy managerskie - znalazłem ciekawą ofertę na axon-global.pl, interesuje mnie między innymi "zarządzanie projektem", "zarządzanie konfliktem" - myślę, że w mojej pracy by się przydało coś takiego mieć.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkolenia - jakie korzyści
PostNapisane: 2012-02-14, 11:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-13, 21:38
Posty:2
Lokalizacja: Warszawa
W tej chwili szkolenia kosztują często tyle co nic, bo są dofinansowane z UE. Najlepiej więc przekonać się samemu, oczywiście wybierając poważną firmę szkoleniową i kierując się programem szkolenia. Moim zdaniem szkolenia na pewno działają, bo jest to w jakimś sensie to samo co szkoła. Uczenie i szkolenie się w dużej mierze polega na tym samym, skoro szkoła działa, to dlaczego szkolenia miałyby nie działać?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkolenia - jakie korzyści
PostNapisane: 2012-04-06, 14:28 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 16:51
Posty:170
A niektóre są nawet obowiązkowe, jednym z takich szkoleń jest kurs bhp, chociaż nie wiem, czy szkolenie z pierwszej pomocy nie jest już wymagane, przynajmniej w niektórych branżach.

_________________
http://kitchen-nn.ru/2a5e6


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO