dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2018-08-30, 21:52 
Ja brałam taka chwilówkę niedawno w Lendon i nie miałam żadnych problemów. Formalności załatwiłam przez Internet. Wszystko się udało, pożyczka już spłacona. Oferte mieli naprawde fajna. No i dobrze, że dużo formalności nie bylo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2018-10-28, 22:57 
Jednak bardziej ufam bankom, zdaję sobie sprawę że tam koszty są niższe. W Raiffeisen Polbank mają pożyczkę która jest nieoprocentowana ze spłatą na 24 miesiące. Pożyczając 4tys trzeba oddać tylko 4120. Konia z rzędem temu kto dostanie taką chwilówkę.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2018-12-29, 00:55 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
Każda z takich firm prowadzi weryfikacje a czy pożyczkę się dostanie to już zależy od konkretnej, jakie mają zasady. swego czasu co chwila brałam jakąś chwilówkę, miałam niestabilne zarobki i zawsze brakowało. z ofert Kredyt OK ma sensowną i szybko dają, można się dogadać co do spłaty. w umowie bez kruczków. jak spłacisz to potem kolejną jeszcze szybciej dostaniesz i więcej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2019-02-26, 12:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2019-02-25, 13:43
Posty:6
też u nich brałam i sobie chwalę dobra firma


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2019-10-04, 12:34 
A patrzyłeś na stronę sprintcash.pl? Tam mają wiele ofert zebranych w jednym miejscu, więc łatwo sobie możesz porównać


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2020-08-05, 20:08 
Zastanawiam się nad pożyczką na wakacje. Gdzie teraz warto złożyć wniosek?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2020-08-14, 22:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-30, 18:55
Posty:10
alinka33 napisał(a):
Zastanawiam się nad pożyczką na wakacje. Gdzie teraz warto złożyć wniosek?

Cześć,
Może rozważysz pożyczkę w Wonga? Pracuję tam i mogę Ci polecić naszą ofertę pożyczek ratalnych i krótkoterminowych. Udzielamy ich bardzo szybko, proces wnioskowania jest u nas prosty i krótki. Po pozytywnej weryfikacji od razu przelewamy pieniądze, bez dodatkowych opłat i warunków. Dodatkowo mamy cały wachlarz rozwiązań, które ułatwiają spłacanie rat, np. bezkosztową przerwę wspłacie, a także możliwość odroczenia spłaty raty o 7 dni. Więcej informacji na temat naszych korzyści znajdziesz na: https://www.wonga.pl/regulamin-benefitow
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2020-09-21, 18:38 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Nie brałam takiej nigdy, taniej wychodzi klasyczny kredyt gotówkowy. Udałam się po takowy do Bold Invest, to broker kredytowy. Oni przeanalizowali sytuację, sprawdzili aktualne oferty bankowe i dostałam kredycik na całkiem niski procent :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2020-11-16, 16:43 
Dzień dobry. Czy mogę aplikować o pożyczkę w wonga bez zaświadczenia o dochodach?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Szybka pożyczka bez biku - gdzie?
PostNapisane: 2020-11-30, 19:16 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-11-30, 18:55
Posty:10
Cześć,
w Wonga dbamy o bezpieczeństwo finansowe naszych Klientów. Podczas składania wniosku o pożyczkę zazwyczaj nie wymagamy dokumentów z pracy, urzędów czy zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach.
Zastrzegamy sobie jednak prawo do poproszenia o takie dokumenty w trakcie dodatkowej weryfikacji Twojego wniosku o pożyczkę. W szczególnych przypadkach jest to niezbędne do zweryfikowania poprawności wniosku i wydania decyzji o przyznaniu pożyczki.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub na chat: wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO