dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Wizytówki wypukłe - pomysł na reklamę
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-24, 13:00 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-18, 10:49
Posty:3
Zastanawiam się nad ciekawym sposobem zareklamowania swojej firmy i znalazłem coś takiego jak druk wypukły wizytówek. Na tej stronie znalazłem drukarnie, która się tym zajmuje i opis jak to wygląda: http://www.aganet.eu/index.php/cPath/22 ... 8502545314

Stąd moje pytanie. Czy warto zainwestować w takie wizytówki? Druk puchnący wygląda oryginalnie i ciekawie, ale czy się sprawdza? Ktoś wyrabiał już takie wizytówki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-24, 14:35 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Szczerze, zbędna ekstrawagancja, może nawet doprowadzić do odbierania jako niepoważnej firmy. Wizytówka powinna być stosunkowo prosta i schludna, bez zbędnych upiększaczy. Oczywiście jakiś logotyp firmy rozpoznawalny i prosty, nie rozpraszający druk, gdzie "czarno na białym" wiadomo w czym rzecz.

_________________
εἰρωνεία


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-24, 18:52 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Ja, czysto subiektywnie, ze swojej strony widząc taką przebajerzoną wizytówkę pomyślałbym, ze firma nadrabia braki jakościowe jakimiś bezdetnymi bajerami, zamiast skupić się na przekazie informacji...i wywaliłbym.

_________________
εἰρωνεία


Ostatnio edytowano 2007-11-24, 19:34 przez Eironeia, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-24, 19:33 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Estetyzm jest względny. Ja sam jestem estetą, owszem, ale co ważne minimalistą, więc w moich oczach i moim odczuciu takie dyrdymały byłyby zbędne. Co nie zmienia faktu, że szanuję wybory i gust innych, ale nie zawsze się z nimi zgadzam.

_________________
εἰρωνεία


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-01-29, 11:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-14, 15:52
Posty:36
A ja uważam, że pomysł takich wizytówek jest bardzo dobry. Na zachodzie Europy spotkałam się też z innymi oryginalnymi wizytówkami. Tam wyróżnienie z tłumu jest bardzo dobrze postrzegane. Widziałam np wizytówkę gabinetu RTG, która w rzeczywistości jest rentgenem dłoni. W Polsce jeszcze takie wizytówki nie są popularne. Z takimi wypukłymi wizytówkami spotkałam się tylko kilka razy i musze przyznać, że tylko dzięki temu, że wizytówka była tak oryginalna, zwróciłam uwagę na niektóre firmy. Np do tej pory pamiętam adres mailowy firmy świadczącej takie usługi jak ochrona mienia i sprzątanie www.prof-us.com.pl. Myślę, że firma wykonująca sprzątanie nie zapadłaby mi tak w pamięci gdyby nie ta wizytówka. Jestem więc dobrym przykładem na to, że takie wizytówki faktycznie spełniają swoją rolę czyli reklamują daną działalność.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO