dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Własny biznes czy praca u kogoś ?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-10-06, 08:49 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-05-20, 15:04
Posty:9
No właśnie ciekawa jestem co na ten temat myślicie ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2015-10-25, 18:10 
Własny, ale dobrze przemyślany.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2015-10-25, 20:29 
Awanturnik
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-22, 11:21
Posty:1643
Oczywiste jest, że praca u siebie to praca na siebie i dla siebie. W mojej ocenie samodzielność zawsze jest lepsza od bycia zależnym, a praca u kogoś to zawsze zależność. Jeśli praca u kogoś, to po to, aby zdobyć doświadczenie niezbędne, by "iśc na swoje" i mieć własną firmę. A w dzisiejszych czasach założenie firmy jest banalnie proste. Można to zrobić samemu, albo skorzystać z pomocy jakiejś firmy, zajmującej się tym profesjonalnie, jak np. Tax Care. Byle mieć pomysł, dobrą ofertę i klientów, którzy zapewnią obroty i czas na szukanie nowych.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2015-11-02, 23:40 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2015-08-28, 13:06
Posty:61
Też jestem za własnym :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2015-11-06, 11:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-17, 08:37
Posty:69
Mój mąż prowadził własny biznes ale niestety jak to najczęściej się dzieje w pierwszym roku, nie wyszło mu :/ Byliśmy załamani, ale znajomy powiedział o pracy za granicą, a jak sie domyślacie na granicą można całkiem nieźle zarobić, więc mój mąż sprawdził firmę EuroSPAM ogłoszenia i wyjechał. Sytuacja wróciła do normy i teraz mąż już nie pracuje na własnym garnuszku tylko u kogoś :)


Ostatnio edytowano 2015-12-08, 16:05 przez samba_mamba, łącznie edytowano 1 raz
proszę nie spamować forum


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2016-01-13, 09:59 
Własny biznes daje zawsze więcej satysfakcji niż praca u kogoś. Nie trzeba od razu zaczynać na ogromną skalę. Można wystartować nawet z nie dużym pomysłem. Ryczałt jest dobrą formą rozliczeń dla nie dużych firm. Tutaj http://abc-podatki.pl/pit-28/ można sobie ściągnąć drugi i poczytać na temat podatków w firmach rozliczających się w taki sposób. Baza wiedzy jest aktualna i przełożona na prosty i zrozumiały język. Zazwyczaj podatki sprawiają młodym przedsiębiorcom najwięcej problemów. A warto wiedzieć jak się rozliczać, jakie są terminy, co można odliczać.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2016-04-17, 00:26 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-04-17, 00:16
Posty:1
Witam.
Pewnie, że własny biznes tylko trzeba mieć na niego pomysł. A później to już tylko ciężka praca by się utrzymać na rynku. Trzeba zadbać o wszystko np. archiwizacje dokumentów, którą można zlecić firmie http://www.archeon.pl/oferta.php .Przechowuje też dokumenty i ma 20 letnie doświadczenie na rynku.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2016-04-24, 13:56 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2016-04-24, 13:52
Posty:3
Praca u kogoś daje stabilność finansową, wieć jeśli ktoś planujekredyt/dziecko...lepiej jest jednak pracować u kogoś i mieć co miesiąc stały przelew. Tak myślę:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2016-04-30, 14:04 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-30, 11:22
Posty:11
i wyzysk też daje praca u kogoś...mój mąz miał takiego szefa że nikomu nie życze. Mobing, lekceważenie pracowników, praca po naście godzin. Teraz sam sobie jest szefem. Otworzył w lutym myjnię parową jako franczyze Ecomyjni ale jest zadowolony. Tu macie namiary jak co http://maszynyparowe.com/ . Warto


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Własny biznes czy praca u kogoś ?
PostNapisane: 2016-06-07, 11:33 
zależy też od branży, ja po medycynie od razu wolałem też pracować na własny rachunek i uważam to za dobrą decyzję, najgorzej było ze znalezieniem taniego a dobrego sprzętu medycznego ale w kosmed mają o wiele tańsze ultrasonografy niż u konkurencji więc udało mi się przyoszczędzić


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO