dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

wypożyczalnia strojów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-01-30, 13:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-14, 15:52
Posty:36
Co sądzicie o takim pomyśle na biznes jak wypożyczalnia strojów? Pomyślałam o tym kiedy trafiłam na galerię zdjęć jakie pokazuje wypożyczalnia strojów z Krakowa www.strojedladzieci.pl. Takie stroje dla dzieci można wypożyczać na różne przedstawienia w przedszkolu czy szkole, na bale itd. Jak wam się wydaje, czy znajdzie się wystarczająco sporo chętnych do korzystania z takich usług?

[ Dodano: 2008-02-04, 11:29 ]
Zastanawiam się dalej nad tym pomysłem i dochodzę do wniosku, że taka wypożyczalnia strojów może być np dodatkową działalnością jaką prowadziłby sklep dla dzieci. Takie stroje, to przecież też są artykuły dla dzieci. Przykładowo taki sklep dla dzieci www.4kids.com.pl może sprzedawać nie tylko artykuły dla niemowląt. Może też rozwinąć swoją działalność i inwestować w artykuły dla dzieci już w wieku przedszkolnym.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-11-27, 18:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-11-27, 18:06
Posty:5
Lokalizacja: Warszawa
Cześć, nie wiem czy pomysł jest aktualny ale moja opinia może ewentualnie przydać się komuś innemu, a mogę coś doradzić, bo bardzo interesuję się tym tematem i z pewnością warto inwestować w tego typu biznes. Rynek wypożyczalni rozwija sie w Polsce bardzo dynamicznie, wzorem naszych zachodnich sąsiadów coraz więcej ludzi przekonuje się do korzystania z usług wynajmu. Oczywiście warto sprawdzić jak się ma potencjalna konkurencja w regionie i jeśli to możliwe - zrobic prostą sondę wśród znajomych, czy skorzystaliby z naszej wypożyczalni. Post nie wzbudził zainteresowania, ale nie ma co się zniechęcać - wypożyczalnie mają się bardzo dobrze w Polsce, choć niewiele się na te temat mówi. Jak pojawia się potrzeba u kogoś - dopiero wtedy zaczyna się tym interesować. Trzymam kciuki za "wypożyczalniowy" biznes. :-)

_________________
wypoĹźyczalnia InternautĂłw http://www.pirland.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO