dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Zarób 5 tys. zł w miesiąc !!!
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-06-03, 19:04 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-28, 11:28
Posty:49
Witam!!!
To jest NAJTANSZA, NAJSZYBSZA I NAJPROSTSZA droga do zarobienia prawdziwych pieniędzy przez Internet w tak KROTKIM czasie. OK. to zaczynamy, bo sie rozgadałem. Ten program działa i nieważne z jakiego kraju jesteś albo w jakim przebywasz. NIE ważne ile masz lat. I na dodatek NIE będziesz potrzebował specjalnej wiedzy lub talentu. NIE będziesz przeglądał stron internetowych, NIE będziesz nigdzie dzwonił, klikał w bannery, lub SPAMowal, NIE będziesz także płacił za reklamy itp.
Wszystko czego potrzebujesz to:
- Konto w banku (najlepiej z możliwością obsługi przez Internet, ale
nie koniecznie),
- Około 20-30 minut twojego czasu jednorazowo!
Jeżeli masz chociaż 13 lat, to możesz założyć swoje własne konto w banku. Nie wierzysz?
Proponuje ci mBank lub BZWBK.
Wejdź na http ://www.mbank.pl i znajdź ofertę izzyKonto. Zobaczysz, ze mając... zaledwie 13lat możesz mieć juz własne prawdziwe konto w
banku .
KROK 1
-----------
Niezaprzeczalne prawo natury jest takie, żeby zarobić musisz cos od siebie dać! Wiec pierwsze co musisz zrobić to zainwestować TYLKO 5 ZL.
Jak mówi Robert T. Kiyosaki- \"Jeśli nic nie zainwestujesz - nic większego nie zyskasz!\".
Im szybciej zainwestujesz tym szybciej zaczniesz zarabiać z powiększającą sie rzesza ludzi!
Tak wiec, przelej 5 zl na PIERWSZE znajdujące sie poniżej konto bankowe z notka mówiącą (tytulem):
\"Proszę, dodaj mnie do swojej listy.\"
# CHCE, ZEBYS WIEDZIAL(A), ZE JEST TO PO TO, ABY UTRZYMAC TEN PROGRAM
LEGALNYM!
To naprawdę proste!!! Gdy przelejesz 5 zl na pierwsze konto z poniższej listy, to możesz juz sie szeroko uśmiechnąć . Nie wiem czy wiesz, ale juz czerpiesz z tego programu wielkie korzyści. Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
Oto obecna lista:
1. Nr konta: 06 1140 2004 0000 3902 5573 6337//
2.Nr konta: 50 1020 5558 1111 1660 1560 0067//
3.Nr konta: 72 1090 1098 0000 0001 0646 5188//
4.Nr konta: 07 1090 1203 0000 0001 1049 1944//
5.Nr konta: 71 1020 2791 0000 7102 0187 0302//
PAMIETAJ!!! Wpłać 5 zl na konto nr.1 i jako nazwę odbiorcy wpisz \"xxx\" ze względu na ochronę danych osobowych zgodnie z prawem polskim, a jeżeli dobrze przepiszesz numer konta to pieniądze i tak dojdą !!
KROK 2
-----------
Gdy juz przelałeś 5 zl na konto znajdujące sie na 1. miejscu listy (wraz z Ta dodatkowa notka w tytule- TO BARDZO WAZNE!!!), następną rzeczą..., którą musisz zrobić to zrob kopie tej strony (tekstu na niej zawartego),później konto nr.1 skasuj, a na dole (n a 5. miejscu) dopisz swoje konto przesuwając konta nr 2 , 3 , 4 , 5 do przodu.
NIE WPISUJ SWOJEGO NUMERU KONTA NA 1. POZYCJI, PONIEWAZ SAM NA TYM STRACISZ (CZYTAJ DALEJ).
NIE BĄDZ ZACHLANNY!!!
Robisz to wszystko po to by wysłać ten cały tekst ponownie (korzystając z twojej książki mailowej albo reklamować na swojej stronie WWW - tak jak ja zrobiłem) do Np. 40 osób (zapamiętaj, ze 40 osób to dobra liczba do wzbogacenia sie, ale możesz zareklamować to w darmowy sposób w Internecie przez co więcej ludzi to zobaczy i możesz więcej zarobić!!!
POTRZEBUJESZ DOWODOW? Tutaj sa przykładowe 4 osoby, oczywiście NIE sa to wszystkie, które brały udział w tym programie i które zainwestowały nic innego jak 5 zl i 30 minut swojego czasu.
\"Jaki wspaniały plan! Zrobiłem! wszystko co mi poradziliście z jakieś
3 tygodnie temu i co prawda nie udało mi się uzbierać 15 000 o których
mówiliście, ale te 9135zl tez mnie powaliły, a jest jeszcze tydzień!! \"
Tomasz Watorek , Warszawa
\"Cześć. Tu Justyna! No cóż, co mogę powiedzieć? DZIEKUJE
BARDZO BARDZOOO MOCNO wysłałam 40 maili tak jak mówiliście i w sumie
zapomniałam o całej tej sprawie bo tak naprawdę nie wierzyłam w to, a te
5 złotych to jeszcze nikogo nie uratowało. Ale jak zobaczyłam moje konto
po kilku tygodniach to sie załamałam!!!!! W tym dobrym znaczeniu! Było
tam prawie 15 000 złotych!!! I jak ja to teraz wydam tak szybko?
Przecież za kolejnych 30 dni będę mięć tego więcej!!! Dziękuję
jeszcze
raz!!!!\"
Justyna Tojan, Strzelce Opolskie
\"Brylem zaskoczony kiedy zobaczyłem moje konto !! Przez 3 tygodnie na
moim koncie znalazło sie 9 440zl. Na początku myślałem, ze to jakiś
błąd wkradł im sie do kompów. Ale potem wypłaciłem pieniądze i
kupiłem
sobie super kompa !!! Nareszcie !!! Dzięki, dzięki, dzięki!!!\"
Ryszard Bodler, Gdansk

Kilka miesiecy temu, kazdy z tych ludzi robil dokladnie to samo co Ty
teraz w tej chwili, czytal! to i sie zastanawial.
A tutaj troszke matematyki :
Kiedy wyslesz swoje maile (lub rozpowszechnisz ta stronę w inny sposob, bedziesz na 5 miejscu listy . To najlepsza pozycja po to by zarobic powazne pieniadze!POD ZADNYM POZOREM NIE WSTAWIAJ SWOJEGO NR KONTA na 1 MIEJSCU!!
Jak dlugo bedziesz wysylac ta wiadomosc do ludzi, ktorzy beda zainteresowani programem, mozesz spodziewac sie, ze srednio odpowie na nie 25% ludzi. Ale badzmy bardziej pesymistyczni i dajmy na to, ze tylko 12,5%, dla utrudnienia.
Gdy wyslesz 40 maili do roznych osob, mozesz spodziewac sie ze 5 z nich zrobi dokladnie to co Ty (12,5% z 40= 5).

Ale tym razem twoj numer konta przesunie sie na 4 pozycje . Wtenczas juz bedzie o tym programie wiedzialo 200 osob (5 x 40).

Z tych 200 ludzi, udzieli sie 25 (12.5% z 200=25), wiec dalsze 1 000 maili (25 x 40), podniosa Twoj numer konta na 3 pozycje.
Z tych 1 000 ludzi, mozesz spodziewac sie, ze udzieli sie 125 osob (12.5% z 1000=125), wiec dalsze 5000 maili (125 x 40) podniesie Twoje konto na 2 pozycje w liscie.

A z tych 5 000 ludzi, mozesz spodziewac sie 625 osob , ktore sie udziela (12.5% z 5000=625), wiec kolejne 25 000 osob (625x40) podniesie TWOJ NUMER KONTA NA 1 POZYCJE!!!

I teraz, z 25 000 ludzi, mozesz spodziewac sie, ze 3125 z nich odpowie (12.5% z 25 000=3 125). A w tym czasie to Ty bedziesz na 1 miejscu!!!
Wiec dostaniesz: 15 625 zlotych!!! (3125 x 5zl).

Wiec, jak Twoj numer znajdzie sie na 1 pozycji przez kolejne kilka dni, to bedzie Twoj czas na to by zbierac pieniadze! Przez se rie 30 dni, te pieniadze beda wyslane przez kilka tysiecy ludzi tak jak Ty to zrobiles!!! ZAUWAZ TERAZ ZE GDYBYS OD RAZU SWOJ NUMER KONTA DAL NA 1 POZYCJE TO MAIL BY DOTARL TYLKO DO 40 OSOB(potem zgodnie z zasada bylby skasowany
z listy) ZACZYNAJAC OD POZYCJI 5 TWOJ MAIL TRAFI DO 25000 OSOB!

Powodzenia, PROSZE, nawet jesli sie nie zdecydowales(as) jeszcze, nie wyrzucaj adresu tej strony. DOBRZE CI RADZE!!!

Malo, kto wierzy, ze mozna tyle zarobic, ludzie sa bardzo sceptycznie
nastawieni do! takich spraw, ale to jest naprawde realne, a te 5 zl
\"zaryzykowac\" to nie duzo. Dlaczego w cudzyslowie? B o jezeli zrobisz
to co bylo napisane wyzej, nie ma zadnego ryzyka! Tylko zysk!
Zachecam Cie jeszcze raz do wziecia udzialu w tym ! wspanialym planie!
Na pewno nie pozalujesz! Pozdrawiam!!
PAMIETAJ, wyslij tylko 5zl na konto numer 1, po czym skasuj je wpisujac
swoje konto na ostatnia pozycje listy - automatycznie przesuwajac
pozostale konta o miejsce wyzej. Nie badzmy zachlanni!! Na kazdego
przyjdzie czas w miare przesuwania sie listy! KAZDY zarabia, jezeli
lancuszek bedzie solidnie prowadzony! NIE ZMIENIAJ FORMY LISTU!

===

Na koniec jeszcze kilka słów ode mnie (możesz wyci±ć przy przesyłaniu listu dalej ;)).
Wiem, że ciężko uwierzyć, że ktoś da za darmo 15 tysięcy złotych. Trudno nawet uwierzyć, że ktoś dałby za darmo 1 000 złotych. I na tym polega haczyk tego systemu. Nie dostaniesz nic za darmo ! Ty przelewasz na czyjeś konto 5 zł, potem zmieniasz listę numerów kont bankowych, dodaj±c swoje konto i rozsyłasz t± wiadomość do innych osób. Inwestuj±c 5 złotych możesz zyskać kupę pieniędzy.
Graj uczciwie ! Pamiętaj, że inni ludzie, tak jak i Ty, potrzebuj± pieniędzy. Oni również chc± na tym zarobić. Jeżeli więc sam zdecydowałeś się spróbować, pozwól zyskać innym.
Pamiętaj, że jeśli swój numer konta dodasz jako 1 na liście, stracisz dużo pieniędzy.
Nie pomyl się przy przesuwaniu numerów na liście ! Te numery to najważniejsza część zabawy !

Jeżeli dotrwałeś aż do tego momentu, to znaczy, że zainteresowała cie możliwość zarobienia tak dużej sumy pieniędzy, przy tak niewielkim wkładzie pracy.
Liczę, że i Tobie uda się zarobić conajmniej kilka tysięcy złotych ! Spróbuj, graj uczciwie a już po 2 tygodniach zobaczysz pierwsze \"piątaki\" wpływaj±ce na twoje konto !

Serdecznie dziękuję Ci za zainteresowanie


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zarób 5 tys. zł w miesiąc !!!
PostNapisane: 2012-06-13, 16:05 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-04-27, 10:00
Posty:34
Nie wygląda mi to na szczególnie bezpieczną inwestycję. Ja raczej inwestuję w złoto i nie narzekam. Wpisz sobie w wyszukiwarce „Srebro i złoto - Skup” i zobacz, czy nie lepiej postawić na cenne kruszce.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zarób 5 tys. zł w miesiąc !!!
PostNapisane: 2012-06-26, 14:08 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-06-19, 10:28
Posty:10
Podziwiam ludzi którzy pisząc coś takiego liczą iż ktoś się do nich odezwie. Skoro cytujesz Robert T. Kiyosakiego to chociaż rób tak jak pisze.

_________________
Ciekawe czy cv do pobrania są dobre


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Zarób 5 tys. zł w miesiąc !!!
PostNapisane: 2012-09-26, 20:12 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2012-09-26, 18:27
Posty:216
o mamo,
to takie łańcuszki śmieciowe jeszcze są? ... wkręt na naiwniaków

_________________
Cytat filmowo wszem i wobec znany:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO