dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Brak dobrych wieści ale...........
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2015-03-27, 13:55 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Jedz kostkę gorzkiej czekolady (o 70% zawartości kakao) i pij jeden lub dwa kieliszki (100 ml) dobrego czerwonego wina dziennie.
Pij niesłodzoną japońską zieloną herbatę (3 filiżanki dziennie).
Unikaj kontaktu z produktami chemicznymi obecnymi w środowisku (zanieczyszczenia powietrza między innymi w wyniku rozpylania herbicydów i pestycydów), pokarmach i ubraniach, pomieszczeniach (lakier, detergenty, perfumy na bazie środków chemicznych, farby).
Optymalizuj ilości przyjmowanego magnezu, potasu, witamin, przeciwutleniaczy i pierwiastków śladowych.
Dbaj o trawienie i dobrą kondycję przewodu pokarmowego poprzez spożywanie błonnika prebiotycznego i probiotyków (sfermentowanych pokarmów).

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-03-27, 13:58 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Uprawiaj ogródek lub kwiaty na balkonie, troskliwie zajmuj się domowym zwierzątkiem, jeśli je masz.
Naucz się, jak oddychać głęboko, utrzymywać dobrą postawę ciała, obniżyć poziom stresu i żyć spokojnie.
Dbaj o własne samopoczucie.
W kwestiach małżeńskich, rodzinnych, edukacyjnych i zawodowych podejmuj decyzje, które przyniosą równowagę i zadowolenie na dłuższą metę. Bierz udział w wydarzeniach towarzyskich, artystycznych i tych skupionych na stronie duchowej, zapewniających wewnętrzny rozwój.
Buduj silne relacje z przyjaciółmi, dbaj o dobre stosunki z członkami rodziny i sąsiadami. Jakość więzi społecznych stanowi jeden z głównych czynników wpływających na długowieczność i szanse przeżycia w przypadku raka

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-03-27, 14:01 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Ale ..........Im bardziej zadbasz o zdrowy styl życia, biorąc pod uwagę wszystkie jego aspekty, tym mniejsze będzie ryzyko, że pewnego dnia staniesz przed onkologiem, który powie, że nic ni nie może dla Ciebie zrobić. a więc bardzo dużo zależy od nas samych pozdrawiam

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-03-28, 11:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-28, 11:14
Posty:23
Witam, u mnie stwierdzono raka trzustki, mimo, ze robiłam co pól roku od 20 roku życia badania na tzw antygeny raka/ markery raka. ukazało eis ze na tych badaniach nic nie wychodziło, wiec czułam się spokojna. aż trafiłam na lekarza który szczerze powiedział mi ze te badania nie są miarodajne... zaproponował abym zainteresowała się badaniami DNA, co oczywiście zrobiłam. Znalazłam stronę codeofme.com dzięki której zamawia się kurierem i odsyła również za jego pośrednictwem próbkę śliny, wysyłają to to USA i po 3 tygodniach miałam informacje zwrotna, ze mam raka trzustki.
skonsultowałam to z lekarzem który to potwierdził. potwierdzi tez ze zyskałam dużo czasu gdyż zanim odkryłby ten nowotwór musiałabym przejść wiele badan, które swoje tez kosztowały...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-03-29, 17:58 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Klarson napisał(a):
Witam, u mnie stwierdzono raka trzustki, .

W książce "Nieznana Medycyna" - Julia Schopick, znajdują się min informacje na temat stosowania niskich dawek naltrexone w wspomaganiu leczenia nowotworów. Chodzi w tym przypadku na wykorzystaniu prawa, gdzie istnieje możliwość stosowania minimalnych ilości leków stosowanych w innych schorzeniach.

załącznik


Załączniki:
naltrexone rak.pdf [117.66 KiB]
Pobrane 160 razy

_________________
wolność to świadomość ograniczeń
Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-03-29, 19:23 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2014-07-25, 12:14
Posty:269
Ale to też jest takie wrzucanie wszystkich do jednego wora, nie każdemu zależy na stuletnim życiu,
mówi się że życie jest cudem cudownym, ale nie każdy ma prawo się o tym przekonać...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-03-30, 11:55 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-25, 08:35
Posty:1073
Lokalizacja: Muchobór Mały
Ewelinaaa napisał(a):
, nie każdemu zależy na stuletnim życiu,
.

problemem nie jest moment śmierci lecz sposób. mam "w oczach" młodego człowieka umierającego w zupełnym uzależnieniu od osób trzecich (ruszał tylko powiekami). wszyscy dojrzali ludzie marzą o szybkim....... bez uzależnienia od osób trzecich

_________________
wolność to świadomość ograniczeń


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-04-07, 11:37 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-28, 11:14
Posty:23
wiekszosc z nas wolalaby odejsc nie czujac nic. no ale w tych czasach jestesmy narazeni na tyle strasznych chorob ze takie odejscie to zaszczyt nielicznych


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-04-08, 11:19 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 20:53
Posty:153
Klarson napisał(a):
wiekszosc z nas wolalaby odejsc nie czujac nic. no ale w tych czasach jestesmy narazeni na tyle strasznych chorob ze takie odejscie to zaszczyt nielicznych


Masz trochę racji, ale jednak rozwój medycyny znacząco wydłuża zycie i zmniejsza ból. W sumie po obejrzneiu filmu Gwiazd nasyzch wina, uznałam, że wolałabym móc się przygotowac na śmeirć niz zeby mnie zaskoczyła..


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Brak dobrych wieści ale...........
PostNapisane: 2015-04-08, 17:39 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-03-28, 11:14
Posty:23
o taaak! zupelnie zapomnialam o tym filmie, jest cudowny! ryczalam jak szalona :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO