dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Skuteczne leczenie raka witaminą B17
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-10-07, 21:57 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Już w latach 50-tych, amerykański lekarz dr Ernst Krebs stwierdził, że chorobę raka powoduje brak witaminy B17 w organiżmie, analogicznie jak brak witaminy C powoduje skorbut. Witamina ta występuje w różnych ziarnach (pestkach) w migdałach, brzoskwiń, nektarynek, jabłek, fasoli, lnu i innych. W Hanoverze (RFN) toczył się proces sądowy przeciwko aptekarzowi który sprzedawał tą witaminę w ampułkach. Izba apteczna przy rządzie regionalnym (podobne do wojewódctwa) oskarżało go o rozprowadzenia trujących substancji. W I instancji aptekarz wygrał sprawę. Izba Apteczna wniosła odwołanie do II instancji. Po wysłuchaniu biegłych, sąd orzekł, ze witamina B17 jest nieszkodliwa dla ludzi a bardzo szkodliwa dla raka. Aptekarz może dalej handlować tą witaminą. W wielu krajach europejskich lekarze i przemysł farmaceutyczny powołują się na sfałszowaną przez przemysł farmaceutyczny w USA z roku 1977 ekspertyzę o rzekomej truciżnie w tej witaminie. Nauka szkolno-uniwersytecka a by nie być potępiona przez ten przemysł, powstrzymuje się od badań nad skutecznością tej witaminy.
Ponadto jako radiosteta, wielokrotnie stwierdziłem, że przy zachorowaniu na raka, pacjent(ka) wiele lat spała w miejscu gdzie występuje silna energia negatywna, spowodowana najczęściej przez żyły wodne lub ich skrzyżowanie. Ażeby ułatwić terapię należy czasami przesunąć łóżko o 1 m. Pomocne jest też uzdrawianie motodą REIKI, dieta, jak jeść dużo buraków ćwikłowych lub ich sok i herbata z jemioły i pokrzywy.
Wszystkim chorym na raka życzę szybkiego powrotu do zdrowia!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 22:36 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Gdybyś był radiologiem, ustosunkowałbym się do Twojej opinii. Ale że jesteś radiestetą, mogę tylko się załamać, że co raz więcej ludzi wypowiada się na tematy medyczne, szkodząc tym samym ludziom, pisząc kompletne bzdury.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Rak
PostNapisane: 2009-10-07, 22:42 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Idż do wyszukiwarki i wpisz "Witamina.b17" wszystko przeczytaj a potem podyskutujemy. Czy jesteś przedstawicielem medycyny naukowej lub przemysłu farmaceutycznego? To mogę Cię zrozumieć?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 22:47 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Jestem anestezjologiem, zaś praktyka dnia codziennego nauczyła mnie, że poleganie na informacjach medycznych z internetu, to jak chodzenie nad przepaścią po nieistniejącym moście.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 22:55 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
nereus1... żeby to było takie proste to nikt by nie chorował na raka... Może ktoś kto jest chory chwyta się każdej szansy, ale nie pisz mi tu że faszerowanie się pestkami brzoskwini uchroni kogoś przed rakiem, albo go wyleczy.

Teraz doszedłem do tego momentu i padłem:
Cytuj:
Ponadto jako radiosteta, wielokrotnie stwierdziłem, że przy zachorowaniu na raka, pacjent(ka) wiele lat spała w miejscu gdzie występuje silna energia negatywna, spowodowana najczęściej przez żyły wodne lub ich skrzyżowanie. Ażeby ułatwić terapię należy czasami przesunąć łóżko o 1 m.


Co to ma w ogóle do raka?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Rak
PostNapisane: 2009-10-07, 23:02 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
Jak któś wierzy w operacje, naświetlanie i chemoterapię to nikomu nie odradzam. Ja proponuję wyleczenie się z tej strasznej choroby. Medycyna naukowa nie jest w stanie lub nie chce wyleczyć tej choroby, bo chodzi o ogromne sumy na których zarabiają lekarze, szpitale i przemysł farmaceutyczny. Ja z rakiem nigdy bym nie poszedł do lekarza lub szpitala.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 23:03 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Właśnie do tego mam tego wątpliwości. W sprawie raka, najlepiej, aby wypowiadał się onkolog, ew. radiolog. A radiesteta, to nawet nie jest osoba związana z nauką.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 23:10 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
nereus1, dlatego nie życzę ci raka, bo przedwczesnej śmierci nikomu nie życzę, a rak sam nie zniknie od brzoskwiń.

Ale wiesz co... śmieszysz mnie... takie pierdoły wygadujesz że szkoda gadać...

Ja jestem katolikiem i tam też są rzeczy nieprawdopodobne, co może śmieszyć innych, ale ty to normalnie jakbyś się z Muminków urwał...

Wcześnie wykryty rak dzięki chemioterapii, operacjom, czy naświetlaniu ma jaką? 90% uleczalność (strzelam)? A bez tego może 0.5% bo zdarzy się cud.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Rak
PostNapisane: 2009-10-07, 23:17 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2009-10-05, 21:52
Posty:56
A mozesz mi życzyć, to pakażę Ci jak z tego wybrnąć!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-10-07, 23:18 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-09-29, 15:39
Posty:910
Lokalizacja: Polska/Francja
Szostoll, wiele zależy od tego, jaki to jest rodzaj guza, czy złośliwy, czy też nie. Czasem wystarczy leczenie farmakologiczne, a czasem trzeba usunąć cały narząd zaatakowany przez nowotwór.

_________________
Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO