dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: ... nie wie się który aparat wybrać
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-12-14, 12:57 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-03-14, 16:41
Posty:24
Generalnie jeśli chodzi o te aparaty kompaktowe które wymieniłaś to ja bardziej bym stawiała na Nikona. Wydaje się być bardziej przyjazny użytkownikowi; chodzi mi o to, że jeśli nie jesteś jakąś super miłośniczką fotografii, to tym aparatem będzie ci o wiele łatwiej zrobić dobre jakościowo zdjęcie. Poza tym Nikony – przynajmniej jak to wynika z mojego doświadczenia – są o wiele bardziej wytrzymałe niż sprzęty innych firm (no może z pominięciem Canona; oni też nieźle czadu dają ;D).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: ... nie wie się który aparat wybrać
PostNapisane: 2012-02-21, 15:33 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2011-07-11, 08:30
Posty:77
to wszytsko zależy do czego potrzebujesz danego sprzętu, uważam, że jak się nie ma umiejętności to nie potrzebne jest kupowanie najdroższego modelu, jeśli chce się robić tylko zdjęcia z wakacji i takie okazyjne, to uważam, że taki aparat w zupełności wystarczy http://www.wasserman.pl/pl/p/Aparat-cyf ... datki/1352


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO