dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: tusze i tonery do drukarek.
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-09-26, 21:36 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-07-26, 18:49
Posty:27
Kupiłam te zamienniki Actis, calkiem niezła jakość jak za tą cenę. Szczególnie ta cena mnie przekonała do zakupu.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tusze i tonery do drukarek.
PostNapisane: 2017-10-02, 11:44 
kocifala napisał(a):
Kupiłam te zamienniki Actis, calkiem niezła jakość jak za tą cenę. Szczególnie ta cena mnie przekonała do zakupu.
No szczerze to i ja nie wiedziałem że np. dobretonery to sklep ktory oferuje tak dobre jakosciowo zamienniki ale coz czlowiek szuka i uczy sie cale zycie jestem po pierwszych testach zamiennikow od nich i póki co jestem zadowolony zobaczymy jak bedzie dalej ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tusze i tonery do drukarek.
PostNapisane: 2017-10-27, 15:41 
Jestem zdania że dobry zamiennik, znanego producenta nie bedzie się dużo różnił od oryginalnego, jedna różnica będzie w cenie


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tusze i tonery do drukarek.
PostNapisane: 2017-11-30, 23:17 
to zalezy, czasami oryginalny toner jest wystarczajaco tani i nie trzeba szukac zamiennikow, jednak w praktyce wiekszosc tonerów do drukarek laserowych kosztuje duzo i wtedy jest sens kupowac zamienniki, np. na dobretonery.pl masz zamiennik do samsunga m2026w w cenie ok. 100zł gdzie oryginal chodzi prawie za 200zł, troszke roznica jest


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tusze i tonery do drukarek.
PostNapisane: 2017-12-08, 10:05 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-05-25, 15:20
Posty:88
Czasami tak właśnie bywa , że oryginał będzie dorównywał cenie nowej drukarki :) Zamienniki są w porządku ale też nie wszystkie i trzeba zwracać uwagę na markę.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: tusze i tonery do drukarek.
PostNapisane: 2017-12-15, 20:48 
Ja mam laser i toner zamiennik , ale mam go już tak długo :) Jestem ciekawa kiedy się skończy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: tusze i tonery do drukarek.
PostNapisane: 2021-10-28, 14:20 
używam zamienników activejet parę lat, są bardzo wydajne, nie odróżniam ich od oryginalnych tuszy tak dobrze drukuja


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO