dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Darmowe mieszkanie dla studenta...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-10-05, 20:12 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Knorr zrobił konkurs, w którym główną nagrodą jest opłacenie czynszu w mieszkaniu w Warszawie przez rok. Sam mimo wieku próbuje swoich sił w zręcznościówkach:) Synowi może załatwie mieszkanie za darmo. Jeśli chcecie porzucać w kury jajkami i pojeździć na byku to http://ucieczkazakademika.knorrnudle.pl/

[ Dodano: 2008-10-09, 19:34 ]
Mam pytanie? Czy przeszedł ktoś tego gościa z wagą i serami???


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-13, 23:03 
z tego co ja sie orientuje to tam ludzie podpowiadaja sobie wiec wejdz tam i dostaniesz odpowiedzi i powodzenia


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-14, 21:54 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Już przeszedłem. Teraz wydaje się to łatwe. Dzięki za podpowiedź. Jestem ciekawy co będzie w 2 etapie. Co Ci z Knorra nam zgotują.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-14, 23:07 
No właśnie a kiedy zacznie się drugi etap, bo póki co to pomysł na pierwszy etap fajna, a nagroda chyba najlepsza ze wszystkich konkursów


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-15, 18:50 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Szczerze mówiąc nie wiem kiedy zaczyna się drugi etap. Informacji jeszcze nie otrzymałem. Jestem ciekaw czy to będzie powiązane z "ucieczka" czy może jakiś nowy konkurs. Nie dawno syn znalazł w sieci coś na temat: wesoła muzyczka . Przyjemne.

[ Dodano: 2008-10-19, 19:55 ]
Dostałem już info na e-mail'a odnośnie drugiego etapu. Musimy czekać na star w listopadzie, jednak cały czas można bawić się w gierkę. Podobno w sieci są ukryte jakieś informacje. M.in. na naszej klasie, my space itd. Niby powinno się tam zaglądać. Znalazł ktoś już jakieś może informacje?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-19, 21:48 
ja tam myślę, że to będzie chyba coś powiązanego ale zupełnie zgoła odmienne od tego co było w pierwszym etapie, no i będzie trudniejszy pewno ten etap teraz od listopada


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-20, 14:01 
raczej bułki z masłem chyba się nikt nie będzie spodziewał przy takiej nagrodzie, a ciekawość to pierwszy stopień do piekła, wszystko się wkrótce wyjaśni jakie są zasady drugiego etapu no i kto zwycięży


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-20, 22:55 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Ludzie na innych forach piszą, że znaleźli w sieci jakieś informacje :( Ja szperam i narazie nic. Ale nie poddaje się.

[ Dodano: 2008-10-26, 18:52 ]
Mam coś o Misi Nudlisi - czy jak to się pisze:) Oraz o szkole, ale ludzie widzą, że mają więcej rzeczy odnalezionych w sieci. Macie cos? Jak tak to poproszę o info. W razie co też służę pomocą.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 13:44 
no to trzeba sobie poszukac, troche nameczyc sie trzeba, jak cos jest w googlach to znaczy ze istnieje, wiec z pewnoscia info jest porozrzucane, teraz trzeba je tylko znalezc


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-10-30, 19:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-09-26, 17:03
Posty:23
Lokalizacja: Gdańsk
Ok. Znalazłem trochę tego. Ciekawe czy się przyda ?
A tak z innej beczki to nie sądzicie, że wzrost cen wynajmu mieszkań w ostatnim czasie sprawi, że więcej osób weźmie udział w konkursie ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO