motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-08-15, 14:53 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:395
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 50,13-15

„Synowie zawieźli go do ziemi kanaanejskiej i pochowali go w jaskini na polu Machpela, które nabył Abraham wraz z polem na grób dziedziczny od Efrona Chetyty, na wschód od Mamre” Czyli synowie, Jakuba – Izraela zawieźli go, tak jak im rozkazał do ziemi kanaanejskiej, plemion potomków, przeklętych synów Chama (Rdz 10,6; 9,25) I pochowali go, Jakuba – Izraela w jaskini, wzgórz wapiennych, na polu, na końcu pola Machpela, podwójnie zabezpieczony (Rdz 23,9) które nabył Abraham, za czterysta sykli srebra wraz z polem, jaskinią (Rdz 23,16-20) Na grób dziedziczny, miejsce pochowania zmarłych, Abrahama i potomków Abrahama z jednego rodu Sema (Rdz 49,31; 50,13) Od Efrona Chetyty, plemienia potomków synów Cheta, syna Kanaana, przeklętego syna Chama (Rdz 9,25) Na wschód od Mamre, to jest Hebronu (Rdz 23,19) „Po pogrzebie ojca swego wrócił Józef do Egiptu wraz z braćmi i wszystkimi, którzy pojechali z nim na pogrzeb jego ojca” Czyli po pogrzebie ojca swego, urządzonym sobie obrzędzie żałobnym i pochowanie w jaskini ojca swego, Jakuba – Izraela wrócił, z powrotem Józef do Egiptu wraz z braćmi, swoimi i wszystkimi, Egipcjanami, którzy przyjechali do ziemi kanaanejskiej z nim, Józefem na pogrzeb jego ojca, urządzić sobie obrzęd żałobny, i pochował w jaskini Józef swego ojca, Jakuba – Izraela „Bracia Józefa, widząc, że umarł ojciec ich, mówili: Może Józef będzie teraz wrogo do nas usposobiony i odpłaci nam sowicie za wszystko zło, które mu wyrządziliśmy” Czyli bracia Józefa, widząc, postrzegli percepcją, że umarł, zakończyły destrukcję, trwające zakłócenia falowymi nośnikami informacji w oddziaływaniach informacyjnych ze wszechinformacją ojca ich, braci Józefa, które uczynił zjedzony owoc banana bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30; 3,1-19) Oraz myśli, słowa i uczynki, które nie są zbieżne z Ewangelią Jezusa Zbawiciela, zakończą destrukcje, trwające zakłócenia, falowe nośniki informacji w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Mówili, mowę słów: Może Józef będzie teraz, nie może Józef, nie będzie teraz wrogo do nas braci swoich usposobiony, nie może, nie będzie teraz czynił destrukcyjnych zakłóceń falowymi nośnikami informacji wrogo do braci swoich usposobiony i odpłaci nam, braciom swoim sowicie, nie odpłaci braciom swoim sowicie za wszystko zło, uczynione, trwające destrukcyjne zakłócenia falowymi nośnikami informacji, które mu, Józefowi wyrządziliśmy, uczynili bracia Józefa (Łuk. 6,27-30; 23,34; Rz. 12,21) Analogicznie do każdego z nas, nie możemy, nie będziemy teraz czynić wszelkiego zła, destrukcyjnych zakłóceń falowymi nośnikami informacji, bo za czynienie destrukcyjnych zakłóceń falowymi nośnikami informacji, na pewno poniesie się wieczną śmierć, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc...(Łuk. 16,22-31; Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) Które trwać będą wiecznie (Rdz 50,13-15)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2020-08-18, 15:06 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:395
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 50,16-18

„Kazali więc Józefowi powiedzieć: Ojciec twój dał takie polecenie przed śmiercią” Czyli kazali więc Józefowi powiedzieć, mowę słów: Ojciec twój, Józefa dał takie polecenie, rozkaz wykonania przed śmiercią, przed zakończeniem trwających, destrukcyjnych falowych zakłóceń, nośnikami informacji. „Tak powiedźcie Józefowi: Ach, przebacz braciom swoim ich występek i ich grzech oraz zło, które ci wyrządzili. Odpuść przeto teraz występek sług Boga ojca twego. I zapłakał Józef, gdy to mówiono do niego” Czyli tak powiedźcie, taką mowę słów mają powiedzieć Józefowi, bratu swemu, których nie powiedział ojciec Józefa, braciom Józefa: Ach, przebacz, braciom swoim, mowa słów braci Józefa, których nie powiedział ojciec Józefa, braciom Józefa ich występek, uczynienie trwałego, destrukcyjnego falowego zakłócenia, nośnikami informacji mowy słów braci Józefa, których nie powiedział ojciec Józefa, braciom Józefa ich grzech, uczynione trwałe, destrukcyjne falowe zakłócenia, nośnikami informacji mowy słów braci Józefa, których nie powiedział ojciec Józefa, braciom Józefa oraz zło, które ci wyrządzili, uczynili trwające, destrukcyjne falowe zakłócenia, nośnikami informacji wszelkiego zła, które Józefowi wyrządzili, bracia Józefa. Odpuść przeto teraz występek, mowy słów braci Józefa, których nie powiedział ojciec Józefa, braciom Józefa sług, nieświadomi strzeżenia przez Boga Wszechmogącego ojca twego, potomków synów Jakuba – Izraela, ojca braci Józefa (Rdz 28,13-15) I zapłakał Józef, rozpoczęły się procesy oddziaływań informacyjnych, mowy słów braci Józefa, których nie powiedział ojciec Józefa ze łzami, rodzaj informacji dla oczów, wtedy zapłakał Józef, gdy to mówiono, mowę słów braci Józefa, których nie powiedział ojciec Józefa do Józefa „Potem przyszli bracia jego, upadli przed nim i rzekli: Sługami twoimi jesteśmy” Czyli potem przyszli, do Józefa bracia jego, upadli, zmienili pozycję ze stojącej na leżącą przed nim, Józefem, bratem swoim i rzekli: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów braci Józefa sługami, nieświadomymi twoimi, Józefa jesteśmy, braćmi Józefa, którzy uczynili trwające, destrukcyjne falowe zakłócenia, nośnikami informacji wszelkiego zła, w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Za czynienie wtedy przez braci Józefa, i czynienie teraz trwałych, destrukcyjnych falowych zakłóceń nośnikami informacji wszelkiego zła w systemie duchowo – informacyjnym na pewno poniesie się wieczną śmierć, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc...(Łuk. 16,22-31; Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) Które będą trwać wiecznie (Rdz 50,16-18)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2020-08-21, 15:15 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:395
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 50,19-20

„A Józef rzekł do nich: Nie bój cie się ! Czyż ja jestem na miejscu Boga” Czyli a Józef rzekł: słowa, dźwięki, wibracje, nośniki mowy słów do nich, braci jego: Nie bój cie się ! Nie uczynię wam wszystkiego zła, jak bracia Józefa uczynili Józefowi wszystko zło. Czyż ja, Józef jestem na miejscu Boga, Wszechmogącego, który wysłał mnie do Egiptu przed wami, aby zachować synów Jakuba i potomków synów Jakuba – Izraela przy życiu (Rdz 45,5) „W prawdzie knuliście zło przeciwko mnie, ale Bóg obrócił to w dobro, chcąc uczynić to, co się dziś dzieje: zachować przy życiu liczny lud” Czyli wy, bracia Józefa w prawdzie, naprawdę knuliście zło, wszystko zło przeciw mnie, Józefowi, bratu swemu (Rdz 37,18-36) Ale Bóg, Wszechmogący obrócił, uczynił wysoką częstotliwość wibracji nośników informacji w dobro, to zło, wszystko zło, o niskiej częstotliwości wibracji falowych nośników informacji, wszystkiego zła, w uczynione dobro, wszystko dobro, wysoką częstotliwość wibracji nośników informacji, wszystkiego dobra. Aby zachować synów Jakuba i potomków synów Jakuba – Izraela przy życiu. Chcąc wtedy uczynione przez braci Józefa zło, wszystko zło, trwające destrukcyjne, falowe zakłócenia nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji wszystkiego zła ich występku ich grzechu ich mowy słów, których nie powiedział ojciec Józefa braciom Józefa i nie powiedział Józefowi ojciec Józefa. Wszystko zło, które uczynili Józefowi bracia jego, obrócić uczynione zło w uczynione dobro, wysoką częstotliwością wibracji nośników informacji wszystkiego dobra, aby zakryć wszystko zło, niskiej częstotliwości wibracji falowych nośników informacji wszystkiego zła. Chcąc dziś uczynione przez człowieka wszystko zło, trwające destrukcyjne, falowe zakłócenia nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji wszystkiego zła, jego występku jego grzechu jego mowy słów, których nie powiedział człowiekowi Bóg Wszechmogący w Starym Testamencie – instrukcji życia w systemie duchowo – informacyjnym, i których nie powiedział człowiekowi w ewangelii Jezus Zbawiciel wzór człowieka dla człowieka. Czyniąc wszystko zło, niską częstotliwością wibracji falowymi nośnikami informacji wszystkiego zła, w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Chcąc zakryć krwią, nośnikiem informacji o śmierci Jezusa Zbawiciela, w zastępstwie śmierci człowieka (Hebr. 9,12-15) Za czynienie wszystkiego zła w systemie duchowo – informacyjnym, człowiek nie poniósł wiecznej śmierci, ból, cierpienie, strach, przerażenie etc… które trwałyby wiecznie (Łuk. 16,22-31; Mar. 9,43-48; Obj. 21,8 ) Wtedy Bóg Wszechmogący chciał synów Jakuba i potomków synów Jakuba - Izraela zachować przy życiu. Dziś chce zbawić potomków synów Jakuba – Izraela i liczny lud, plemion i narodów (Rdz 50,19-20)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2020-08-24, 15:40 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:395
Lokalizacja: kielce
Przymierze Prawa

"Gdy Pan, Bóg Wszechmogący widział, percepcją, że podchodzi, zbliża się, aby zobaczyć, projekcję obrazu twórczej myśli zawołał nań, Bóg Wszechmogący głośne słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów Boga Wszechmogącego spośród krzewu, rodzaj informacji w formie energetycznej i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów: Mojżeszu! Mojżeszu! Umowne imię według mowy słów, które rzekła córka faraona, gdy wyciągnęła go z wody (Wj 2,10) A on Mojżesz odpowiedział mową słów: Oto jestem! Mojżesz odpowiedział na umowne imię. Wtedy rzekł, słowa, dźwięki, wibracje - nośniki mowy słów: Nie zbliżaj się tu! Nie podchodź do tego miejsca. Zdejm, ściągnij z nóg, funkcjonalnie ukształtowana wewnętrznie i zewnętrznie forma ruchu dla rodzaju informacji w formie energetycznej, sandały swoje, produkt z rodzaju informacji dla formy ruchu swojej, bo miejsce, wybrane na którym stoisz, formą ruchu przy Horebie Bożego przymierza obowiązującego prawa jest ziemią świętą, czystą, nieskażoną przez ludzi, bałwochwalczymi kultami, wyznaniami religijnymi i tradycjami. Rzekł też: Jam jest Bóg, Wszechmogący ojca twego, potomka Jakuba, syna Izaaka, Bóg, Wszechmogący Abrahama, ojca Izaaka. Bóg, Wszechmogący Izaaka, ojca Jakuba, i Bóg, Wszechmogący Jakuba - Izraela, potomka Abrahama z jednego rodu Sema (Rdz 11,10-26; 17,1; 26,24; 28,13) Wtedy Mojżesz zakrył, stało niewidocznym się oblicze swoje, tożsamość rodzaju informacji swojej, bał się bowiem, lękał się bowiem patrzeć, rodzajem informacji na Boga, projekcję obrazu twórczej myśli (Rdz 1,27) Projekcja obrazu anioła w płomieniu ognia ze środka krzewu jest analogią człowieka, bólu, cierpienia, strachu, przerażenia etc... Które będzie trwać wiecznie w środku tunelu uczynków swoich, udowodniony naukowo i empirycznie (Wj 3,4-6)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2020-08-27, 14:42 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:395
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 50,21-23

„Nie bójcie się. Ja będę utrzymywał was i dzieci wasze. Tak pocieszał ich i przyjaźnie z nimi rozmawiał” Czyli nie bójcie się więc, że uczynię wam zło. Ja będę utrzymywał, dostarczał żywność wam, braciom swoim i dzieciom waszym, potomkom braci Józefa. Tak pocieszał, strapionych braci i przyjaźnie, nie wrogo z nimi, braćmi swymi rozmawiał, mówił słowa Józef i bracia jego „A Józef mieszkał w Egipcie wraz z rodziną ojca swego. A żył Józef sto dziesięć lat” Czyli a Józef miał siedemnaście lat, gdy sprzedali go do Egiptu bracia jego (Rdz 37,2) Józef był zarządcą jedenaście lat w domu Potyfara (Rdz ,1-6) Był więźniem dwa lata w domu dowódcy straży przybocznej faraona (Rdz 39,7-23; 40,3; 41,1) Józef miał trzydzieści lat, gdy król Egiptu ustanowił Józefa namiestnikiem całej ziemi Egipskiej (Rdz 41,41-46) Józef w Egipcie przez siedem lat obfitości urodzaju gromadził żywność (Rdz 41,47-49) Jak sześć dni stwarzania systemu duchowo – informacyjnej całości i siódmy dzień szabatu – sobota, odpoczynku dla naszego zdrowia (Rdz 2,2-3) Józef wysłał do ziemi kanaanejskiej braci swoich po ojca swego, aby przybył do Egiptu wtedy, gdy dwa lata trwał głód na ziemi (Rdz 45,6-11) Józef mieszkał w Egipcie dwadzieścia dwa lata bez rodziny ojca swego i bez ojca swego, a mieszkał w Egipcie siedemdziesiąt jeden lat wraz rodziną ojca swego. Ojciec Józefa Jakub – Izrael mieszkał w Egipcie siedemnaście lat, także życie Jakuba trwało sto czterdzieści siedem lat lunarnych według miesiąca synodycznego i syderycznego (Rdz 47,28) A żył, odbywały się oddziaływania informacyjne Józefa – rodzaj informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji przez sto dziesięć lat lunarnych. „I oglądał Józef prawnuki Efraima, a synowie Machira, syna Manassesa, urodziły się na kolanach Józefa” Czyli oglądał, rodzajem informacji do percepcji, Józef prawnuki, czwarte pokolenie potomków Efraima z dwóch rodów Sema i Chama, młodszego syna Józefa (Rdz 41,52) A synowie Machira wnuki Manassesa, trzecie pokolenie potomków Manassesa z dwóch rodów Sema i Chama, starszego syna Józefa (Rdz 41,51) Urodziły się, ukończył się proces oddziaływań informacyjnych, nasienia, informacja o całości rodzaju informacji z funkcjonalnie ukształtowanymi rodzajami informacji do poczęcia i rodzenia potomków danych od Boga Wszechmogącego, na kolanach, funkcjonalnie ukształtowany zewnętrznie i wewnętrznie rodzaj informacji dla formy ruchu Józefa, syna Jakuba – Izraela, potomka danego od Boga Wszechmogącego Rdz 50,21-23)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym
PostNapisane: 2020-08-29, 21:27 
NAUKA CZY BIZNES
Innym narzędziem do kreowania zbiorowego obłędu jest nauka ,,do wynajęcia”. Polega ona
na dołączaniu do wątpliwych prac naukowych nazwisk znanych autorytetów. Często
nazwiska dołączane są tak sprytnie, ze wymienieni naukowcy nawet o tym nie wiedzą.
Konsekwencją tej metody jest to, ze dziennikarze nie mają nawet świadomości, ze dana
informacja jest totalnie sfabrykowana.
W 1922 roku, General Motors odkrył, ze poprzez dodanie ołowiu do benzyny można
zwiększyć moc silnika. Kiedy podniosły się głosy na temat niebezpieczeństwa związanego z
takimi praktykami, przedstawiciele GM zapłacili Bureau of Mines, by przeprowadzić
naciągane badania, które udowodniłyby, ze wdychanie ołowiu nie jest szkodliwe dla zdrowia.
Badania przeprowadzono, a ich wyniki opublikowano. Założyciel słynnego instytutu badań
medycznych, Sloan-Kettering Memorial, był również dyrektorem General Motors. Przez jakiś
dziwny przypadek instytut opublikował raport, w którym stwierdzał, ze ołów znajduje się w
ludzkim organizmie i dlatego organizm doskonale sobie radzi z eliminacją jego szkodliwych
skutków.
Naukowiec przystępuje do pracy naukowej, by odkryć prawdę. Najpierw formułuje hipotezę.
Następnie próbuje określić prognozy dla tej hipotezy. Potem testuje prognozy. Ostatecznie
określa, czy jego prognozy się potwierdziły podczas testów. Dopiero na tej podstawie odrzuca
(w większości przypadków), lub przyjmuje hipotezę, albo ją modyfikuje. Są to znane i od
wieków stosowane pryncypia metod badawczych. Są one tak pomyślane, aby wyeliminować
możliwość naciągania badań naukowych. Taki schemat nie był oczywiście w smak wielkim
korporacjom. Dlatego naukowiec z Uniwersytetu Bostońskiego, doktor David Ozonoff, zaczął
traktować naukę jako żywy organizm, który wzrasta i rozwija się. Jako taki musi być
popierany i hołubiony. To popieranie i hołubienie ma się odbywać poprzez dofinansowanie
korporacyjne nauki. Koło się zamknęło.
Biznes zdobył całkowitą kontrolę nad badaniami naukowymi.
Uważna osoba bardzo łatwo może odróżnić korporacyjnie dotowane badania naukowe, od
badań prawdziwych. Po pierwsze, prawdziwe badania naukowe wymieniają i egzaminują
swoje słabe strony. Naukowcy naciągacze, nigdy nie przyznają się, ze ich badania mogą
posiadać słabe strony. Innym sposobem rozróżnienia prawdziwych badań naukowych od
naciąganych jest ich temat. Większość korporacji sprzeciwia się prowadzeniu badań na temat
zdrowia publicznego i środowiska. Dzieje się tak dlatego, iż korporacje promują tylko iluzję
ochrony zdrowia i środowiska.
Korporacyjnie finansowane badania naukowe zaczynają się od konkluzji. Zadaniem
naukowców nie jest sprawdzanie, poprzez odpowiednie testy, czy ta konkluzja jest
prawidłowa, lecz taki dobór testów, który pozwala udowodnić, ze jest ona prawidłowa.
Dopiero kiedy to nastąpi, naukowcy otrzymują swoje wypłaty. W centrum uwagi znajduje się
nie nauka, ale obraz tej nauki. Niektórzy naukowcy, najczęściej bezrobotni, lamentują, ze
nauka stała się tylko towarem na sprzedaż. Korporacje finansują w coraz większym stopniu
badania prowadzone na uniwersytetach i w coraz większym stopniu decydują o doborze kadr
uniwersyteckich.
Kiedy atakowane są grupy broniące środowiska, albo medycyna alternatywna, używa się
znowu odpowiednio dobranego słownictwa takiego, jak: alarmująca histeria,
nieodpowiedzialność, fobia, oszustwo, nienaukowe podejście, brak odpowiedzialności itd.
Ludzie używający tych słów przechodzą bardzo rygorystyczny i wyspecjalizowany trening.
Używają także retoryki broniącej niebezpiecznych metod i produktów, jako zabezpieczającej
ludzi i środowisko. Na przykład, genetycznie modyfikowana żywność jest konieczna, by
wyeliminować głód na świecie, podczas gdy zabija ona prawdziwe rolnictwo. Albo,
genetycznie modyfikowana żywność eliminuje konieczność używania niebezpiecznych,
sztucznych nawozów, podczas gdy żywność tę promują najczęściej kompanie, które zajmują
się produkcją tych nawozów.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym
PostNapisane: 2020-08-30, 12:27 
INFORMACJA TELEWIZYJNA A ZDROWIE
Na antenie telewizyjnej trudno znaleźć program informacyjny (dezinformacyjny), który nie
podejmowałby w taki czy inny sposób tematyki zdrowia. Nie ma kanału telewizyjnego, który
nie emitował by reklam najnowszych i nieco starszych prochów. Przemysł farmaceutyczny,
wytwarzający ponad 500 miliardów dolarów rocznie, również korzysta z dobrodziejstw
wszędzie docierającej telewizji, wykorzystując telewizyjny efekt programowania naszych
mózgów.
Wielokrotnie na łamach ,,Infonurtu” uczyliśmy Państwa na konkretnych przykładach, jak
można się przeciwstawić temu programowaniu. Odnosi się to w tym samym stopniu do
telewizyjnych wiadomości na temat zdrowia.
Ponieważ głównym zadaniem serwisów informacyjnych jest wzbudzanie strachu wśród
telewidzów, niezadowolenia z życia i niepewności, to samo dotyczy informacji na tematy
medyczne i na temat lekarstw. Dzięki takiej działalności TV i innych mediów, nasze mózgi z
roku na rok są coraz bardziej ,,wyprane”. Czujemy się coraz bardziej sfrustrowani i bezradni.
Przerzucamy się z informacji na informację, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy ciężko chorzy i
nagle widzimy, ze informacje te wzajemnie sobie zaprzeczają. W tym miejscu musimy
pamiętać, ze jeżeli zobaczymy coś na antenie TV, wcale nie znaczy to, iż musi to być prawdą.
W publikacji naukowej ,,The New England Journal of Medicine” w artykule: ,,Drug
Companies Triple Money on Direct- to-Consumer Drug Ads” stwierdza się, ze: Od połowy lat
90- tych, kompanie farmaceutyczne potroiły wydatki na reklamę lekarstw wydawanych na
receptę. Posunięcie to przyniosło zamierzone rezultaty. Ludzie zaczęli wydawać na lekarstwa
wielokrotnie więcej pieniędzy niż dotychczas. W takiej sytuacji lekarze-naukowcy zaczęli się
zastanawiać, czy istotnie szeroko reklamowane w telewizji lekarstwa służą zdrowiu pacjenta.
Stwierdzono, ze: istnieją poważne poszlaki, ze część lekarstw, których kupuje się coraz
więcej w wyniku kampanii reklamowej, nie poprawia opieki medycznej. W latach 1996 do
2000, ilość pieniędzy wydanych na reklamy lekarstw podskoczyła z 791 milionów do 2,5
miliarda dolarów. Obecnie wynosi ona ok. 3 miliardy dolarów. Większość reklam zasiliła
fundusze stacji telewizyjnych.
Broniąc się przed zarzutami, według których z medycyny robi się potężny biznes,
amerykańskie Ministerstwo Zdrowia twierdziło, ze reklamy podnoszą wiedzę społeczeństwa.
W tym samym czasie, dr Sidney Wolfe z Public Citizen Health Research Group w
Waszyngtonie, podkreślał, ze: duża liczba ludzi nieprawidłowo wierzy, ze FDA
(Amerykańskie Ministerstwo Zdrowia) przegląda wszystkie reklamy zanim pojawią się one
na antenie i pozwala na zamieszczanie tylko reklam lekarstw, które nie tylko są bezpieczne,
ale i najbardziej efektywne. Czyli Amerykanie wierzyli, ze lekarstwa reklamowane w
telewizji są aprobowane i rekomendowane przez lekarzy. Wolfe zaczął namawiać do
ściślejszej kontroli reklam. Powiedziano mu, ze przerwanie emisji reklam środków
szkodliwych jest antykonstytucyjne.
Próbując znaleźć rozwiązanie dla tego palącego problemu, zaproponowano, by lekarze i
ośrodki edukacyjne zorganizowały publiczną kampanię na temat szkodliwości i efektów
ubocznych reklamowanych lekarstw. Zasugerowano również, by informacje na te tematy
podawali lekarze w swoich gabinetach. Ponieważ państwo nie posiada pieniędzy na
prowadzenie szkoleń tego typu, które zaprzeczałyby reklamom telewizyjnym, a lekarze nie
mają czasu, by uświadamiać swoich pacjentów, do dzisiaj na ekranach naszych telewizorów
przewijają się reklamy bardzo szkodliwych i nieraz wręcz niebezpiecznych lekarstw.
Sytuacja jest tym trudniejsza, ze lekarze bardzo często sami opłacani są przez wielkie
kompanie farmaceutyczne, za rekomendowanie swoim pacjentom takich, czy innych
lekarstw. Lekarstwa te w wielu przypadkach są nieadekwatne, za słabe, lub wręcz
niepotrzebne. Zdarzały się przypadki, ze lekarze otrzymywali od producentów lekarstw ulotki
reklamowe i tylko na tej podstawie przepisywali pacjentom najnowsze i dopiero co
zaaprobowane lekarstwa. Za tę działalność otrzymywali od producentów znaczne gratyfikacje
i prezenty.
Warto się zastanowić dlaczego fabryki leków wydają prawie 3 miliardy dolarów na reklamę
swoich produktów i do tego jeszcze dokładają wielotysięczne łapówki lekarzom? Otóż, w
samych Stanach Zjednoczonych przemysł farmaceutyczny sprzedaje produktów na kwotę
(UWAGA!) 500 miliardów dolarów rocznie. Dodatkowo, Amerykanie otrzymują lekarstwa
wartości następnych 100 miliardów, poprzez programy rządowe i ubezpieczenia. Za te
lekarstwa płacą wszyscy podatnicy. Jest to olbrzymi przemysł i jako taki posiada ogromne
możliwości nacisku zarówno na polityków jak i na ekonomię. Nie dziwmy się więc, ze
telewizja reklamuje niebezpieczne produkty, lekarze je przepisują swoim pacjentom, pacjenci
umierają i nikt nawet o tym nie wspomina. Media boją się stracić 3 miliardy dolarów w
reklamie. Lekarze boją się stracić dobre układy z wielkimi producentami lekarstw. Politycy
boją się stracić miejsca pracy dla swoich wyborców. Ekonomia boi się stracić poważne
inwestycje giełdowe. No cóż, wszystko się kręci tak, jak powinno. Pacjent, który niegdyś był
najważniejszy dla medycyny, obecnie nie liczy się w ogóle. Służy tylko jako fasada,
usprawiedliwiająca istnienie ogromnego przemysłu. Gdyby nie taka jego rola, to dla
medycyny najlepiej byłoby, gdyby pacjent przestał istnieć. Snuje się taki człowiek i tylko
narzeka, ze tu czy tam go boli. Jeszcze po drodze śmie mieć pretensje, ze podczas operacji
zaszyli mu w brzuchu skalpel, albo, ze pielęgniarka podała złe lekarstwo i teraz trzeba płukać
żołądek. Dlatego w sumie to chyba pozytywnie, ze co roku tych 250 tys. potencjalnych
narzekających zostaje wyeliminowanych…


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym
PostNapisane: 2020-08-30, 19:59 
INFORMACJA TELEWIZYJNA A ZDROWIE
Na antenie telewizyjnej trudno znaleźć program informacyjny (dezinformacyjny), który nie
podejmowałby w taki czy inny sposób tematyki zdrowia. Nie ma kanału telewizyjnego, który
nie emitował by reklam najnowszych i nieco starszych prochów. Przemysł farmaceutyczny,
wytwarzający ponad 500 miliardów dolarów rocznie, również korzysta z dobrodziejstw
wszędzie docierającej telewizji, wykorzystując telewizyjny efekt programowania naszych
mózgów.
Wielokrotnie na łamach ,,Infonurtu” uczyliśmy Państwa na konkretnych przykładach, jak
można się przeciwstawić temu programowaniu. Odnosi się to w tym samym stopniu do
telewizyjnych wiadomości na temat zdrowia.
Ponieważ głównym zadaniem serwisów informacyjnych jest wzbudzanie strachu wśród
telewidzów, niezadowolenia z życia i niepewności, to samo dotyczy informacji na tematy
medyczne i na temat lekarstw. Dzięki takiej działalności TV i innych mediów, nasze mózgi z
roku na rok są coraz bardziej ,,wyprane”. Czujemy się coraz bardziej sfrustrowani i bezradni.
Przerzucamy się z informacji na informację, szczególnie wtedy, gdy jesteśmy ciężko chorzy i
nagle widzimy, ze informacje te wzajemnie sobie zaprzeczają. W tym miejscu musimy
pamiętać, ze jeżeli zobaczymy coś na antenie TV, wcale nie znaczy to, iż musi to być prawdą.
W publikacji naukowej ,,The New England Journal of Medicine” w artykule: ,,Drug
Companies Triple Money on Direct- to-Consumer Drug Ads” stwierdza się, ze: Od połowy lat
90- tych, kompanie farmaceutyczne potroiły wydatki na reklamę lekarstw wydawanych na
receptę. Posunięcie to przyniosło zamierzone rezultaty. Ludzie zaczęli wydawać na lekarstwa
wielokrotnie więcej pieniędzy niż dotychczas. W takiej sytuacji lekarze-naukowcy zaczęli się
zastanawiać, czy istotnie szeroko reklamowane w telewizji lekarstwa służą zdrowiu pacjenta.
Stwierdzono, ze: istnieją poważne poszlaki, ze część lekarstw, których kupuje się coraz
więcej w wyniku kampanii reklamowej, nie poprawia opieki medycznej. W latach 1996 do
2000, ilość pieniędzy wydanych na reklamy lekarstw podskoczyła z 791 milionów do 2,5
miliarda dolarów. Obecnie wynosi ona ok. 3 miliardy dolarów. Większość reklam zasiliła
fundusze stacji telewizyjnych.
Broniąc się przed zarzutami, według których z medycyny robi się potężny biznes,
amerykańskie Ministerstwo Zdrowia twierdziło, ze reklamy podnoszą wiedzę społeczeństwa.
W tym samym czasie, dr Sidney Wolfe z Public Citizen Health Research Group w
Waszyngtonie, podkreślał, ze: duża liczba ludzi nieprawidłowo wierzy, ze FDA
(Amerykańskie Ministerstwo Zdrowia) przegląda wszystkie reklamy zanim pojawią się one
na antenie i pozwala na zamieszczanie tylko reklam lekarstw, które nie tylko są bezpieczne,
ale i najbardziej efektywne. Czyli Amerykanie wierzyli, ze lekarstwa reklamowane w
telewizji są aprobowane i rekomendowane przez lekarzy. Wolfe zaczął namawiać do
ściślejszej kontroli reklam. Powiedziano mu, ze przerwanie emisji reklam środków
szkodliwych jest antykonstytucyjne.
Próbując znaleźć rozwiązanie dla tego palącego problemu, zaproponowano, by lekarze i
ośrodki edukacyjne zorganizowały publiczną kampanię na temat szkodliwości i efektów
ubocznych reklamowanych lekarstw. Zasugerowano również, by informacje na te tematy
podawali lekarze w swoich gabinetach. Ponieważ państwo nie posiada pieniędzy na
prowadzenie szkoleń tego typu, które zaprzeczałyby reklamom telewizyjnym, a lekarze nie
mają czasu, by uświadamiać swoich pacjentów, do dzisiaj na ekranach naszych telewizorów
przewijają się reklamy bardzo szkodliwych i nieraz wręcz niebezpiecznych lekarstw.
Sytuacja jest tym trudniejsza, ze lekarze bardzo często sami opłacani są przez wielkie
kompanie farmaceutyczne, za rekomendowanie swoim pacjentom takich, czy innych
lekarstw. Lekarstwa te w wielu przypadkach są nieadekwatne, za słabe, lub wręcz
niepotrzebne. Zdarzały się przypadki, ze lekarze otrzymywali od producentów lekarstw ulotki
reklamowe i tylko na tej podstawie przepisywali pacjentom najnowsze i dopiero co
zaaprobowane lekarstwa. Za tę działalność otrzymywali od producentów znaczne gratyfikacje
i prezenty.
Warto się zastanowić dlaczego fabryki leków wydają prawie 3 miliardy dolarów na reklamę
swoich produktów i do tego jeszcze dokładają wielotysięczne łapówki lekarzom? Otóż, w
samych Stanach Zjednoczonych przemysł farmaceutyczny sprzedaje produktów na kwotę
(UWAGA!) 500 miliardów dolarów rocznie. Dodatkowo, Amerykanie otrzymują lekarstwa
wartości następnych 100 miliardów, poprzez programy rządowe i ubezpieczenia. Za te
lekarstwa płacą wszyscy podatnicy. Jest to olbrzymi przemysł i jako taki posiada ogromne
możliwości nacisku zarówno na polityków jak i na ekonomię. Nie dziwmy się więc, ze
telewizja reklamuje niebezpieczne produkty, lekarze je przepisują swoim pacjentom, pacjenci
umierają i nikt nawet o tym nie wspomina. Media boją się stracić 3 miliardy dolarów w
reklamie. Lekarze boją się stracić dobre układy z wielkimi producentami lekarstw. Politycy
boją się stracić miejsca pracy dla swoich wyborców. Ekonomia boi się stracić poważne
inwestycje giełdowe. No cóż, wszystko się kręci tak, jak powinno. Pacjent, który niegdyś był
najważniejszy dla medycyny, obecnie nie liczy się w ogóle. Służy tylko jako fasada,
usprawiedliwiająca istnienie ogromnego przemysłu. Gdyby nie taka jego rola, to dla
medycyny najlepiej byłoby, gdyby pacjent przestał istnieć. Snuje się taki człowiek i tylko
narzeka, ze tu czy tam go boli. Jeszcze po drodze śmie mieć pretensje, ze podczas operacji
zaszyli mu w brzuchu skalpel, albo, ze pielęgniarka podała złe lekarstwo i teraz trzeba płukać
żołądek. Dlatego w sumie to chyba pozytywnie, ze co roku tych 250 tys. potencjalnych
narzekających zostaje wyeliminowanych…
Autor: Redakcja “Infonurtu”
Źródło: “Infonurt” nr 16 (wrzesień 2003)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Instrukcja życia w systemie duchowo - informacyjnym
PostNapisane: 2020-09-01, 14:41 
MATERIAŁY ŹRÓDŁOWE
1. Crossen C, Tainted Truth: The Manipulation of Fact in America, 1996.
2. Engler R, et al., Misrepresentation and Responsibility in Medical Research, New England
Journal of Medicine, 26 listopada 1987 (V.317).
3. Ewen and Stuart, A Social History of Spin, Basic Books (Harper Collins) 1996.
4. Doctors Are The Third Leading Cause of Death in the US, Causing 250,000 Deaths Every
źear, Journal American MedicalAssociation, lipiec 2000.
5. Drug Companies Triple Money on Direct-to-Consumer Drug Ads, The New England
Journal of Medicine, 14 lutego 2002.
6. King R, Medical journals rarely disclose researcher’s ties, Wall Street Journal, 2 lutego
1999.
7. Kohn L (ed.), Corrigan J (ed.), Donaldson M (ed.)., To Err Is Human: Building a Safer
Health System, Washington DC, National Academy Press: 1999.
8. Lazarou J, Pomeranz B, Corey P, Incidence of adverse drug reactions in hospitalized
patients, Journal American Medical Association, 1998 (279).
9. Leape L, Unecessary surgery, Annual Review of Public Health, 1992.
10. Philips D, Christenfeld N, Glynn L, Increase in US medication-error deaths between 1983
and 1993, Lancet 1998 (351).
11. Starfield B, Primary Care: Balancing Health Needs, Services, and Technology. New źork:
Oxford University Press, 1999.
12. Stauber and Rampton, Trust Us, We’re Experts, Tarcher/Putnam 2001.
13. Tate Metro Media, How the Media Deceives you About Health Issues, Detroit Metro
Times, 6 lutego 2001.
14. Tye Lary, The Father of Spin: Edward L. Bernays and the Birth of Public Relations,
Crown Publishers 2001.
15. World Health Report 2000. (www.who.int/whr/2000/en/report.htm).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2020-09-04, 14:59 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2010-07-28, 11:25
Posty:395
Lokalizacja: kielce
Księga Rodzaju 50,24-26

„I rzekł Józef do braci swoich: Ja wkrótce umrę, lecz Bóg nawiedzi was łaskawie i wyprowadzi was z tego kraju do ziemi, którą przysiągł dać Abrahamowi, Izaakowi, i Jakubowi” Czyli i rzekł: słowa, dźwięki, wibracje – nośniki mowy słów do braci swoich: Ja wkrótce, niedługo umrę, zakończy się trwająca destrukcja, falowych zakłóceń nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji, wszystko zło w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji, informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Lecz Bóg, Wszechmogący nawiedzi, obdarzy was, potomków synów Jakuba – Izraela łaskawie, darem według obietnicy i przymierza z Abrahamem i potomkami po Abrahamie (Rdz 13,15; 16,7-8; 17,19) I wyprowadzi was, potomków synów Jakuba – Izraela z tego kraju, ziemi egipskiej, plemienia potomków synów Chawili, syna Kusza, przeklętego syna Chama (Rdz 10,6-7; 9,25) I wprowadzi was do ziemi kanaanejskiej, przeklętych potomków Kanaana, syna Chama (Rdz 9,25) Którą Bóg, Wszechmogący przysiągł dać na wieczne posiadanie, Abrahamowi i Izaakowi i Jakubowi (Rdz 12,7; 13,14-15; 15,18; 16,8; 17,19; 24,7; 26,3; 28,13; 35,12) „Potem zobowiązał Józef pod przysięgą synów Izraela, mówiąc: Gdy was Bóg łaskawie nawiedzi, zabierzcie stąd kości moje” Czyli potem zobowiązał, przyrzeczeniem Józef pod przysięgą, wykonanie przyrzeczenia synów Izraela – zwycięzca mówiąc, mowę słów: Gdy was, potomków synów Jakuba – Izraela Bóg, Wszechmogący łaskawie, darem według obietnicy i przymierza nawiedzi, obdarzy potomków po Abrahamie, zabierzcie, ze sobą stąd, Egiptu kości moje, rodzaj informacji dla rodzaju informacji Józefa (Joz. 24,32) „Józef umarł, mając sto dziesięć lat. I zabalsamowano go i włożono do trumny w Egipcie” Czyli Józef, syn Jakuba, potomek dany od Boga Wszechmogącego umarł, zakończyła się trwająca destrukcja falowych zakłóceń, nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji, wszystko zło, w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją we wszechinformacji mając, gdy zakończyła się trwająca destrukcja, falowych zakłóceń nośnikami informacji o niskiej częstotliwości wibracji, wszystko zło, sto dziesięć lat lunarnych, według miesiąca synodycznego i syderycznego. I zabalsamowano, jak Jakuba – Izraela go, Józefa, syna Jakuba – Izraela (Rdz 50,2-3) I włożono, umieszczono w trumnie, produkt z rodzaju informacji do umieszczania zmarłego, i pochowano w Egipcie, kraj plemienia Chawili, syna Kusza, przeklętego syna Chama (Rdz 50,24-26)

_________________
I poznacie prawdę,a prawda was wyswobodzi,bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej zbieżnej ze świecką.
Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 448 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 41, 42, 43, 44, 45  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO