dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jak pomóc w wyborze studiów
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-08-04, 14:10 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-08-04, 12:21
Posty:9
Lokalizacja: Wieliczka
Traciła czas czyli co?

Uważasz, że ten kierunek nie jest zgodny z zainteresowaniami tej osoby? Że będzie marnować swoje prawdziwe pasje? Że idzie na dany kierunek po to tylko, by zdobyć papierek/jakieś tam kwalifikacje zawodowe, a tymczasem będzie nieszczęśliwa? Jeżeli odpowiedzi brzmią TAK - odradź jej.

A może uważasz, że po tym kierunku nie ma pracy? Że to typowy human, no a teraz trzeba przecież być inżynierem, bo w przeciwnym razie skończy jako operator ręcznej koparki? Słabo płacą? Będzie klepać biedę? Jeżeli odpowiedzi brzmią TAK - nie wtrącaj się w czyjąkolwiek drogę życiową.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pomóc w wyborze studiów
PostNapisane: 2016-10-11, 19:39 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-10-11, 19:22
Posty:8
Najważniejsze to zacząć studiować to co się lubi oraz porównać nasze zainteresowania z rynkiem pracy. Swojemu bratu doradziłem Bezpieczeństwo wewnętrzne na WSB, od zawsze chciał pracować w służbach mundurowych. Teraz jest bardzo zadowolony, że posłuchał mojej rady.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pomóc w wyborze studiów
PostNapisane: 2016-10-13, 16:22 
WSB to dobry wybór mają bardzo dobrą kadrę wykładowczą do tego idealne warunki a kierunek też wybrałeś ciekawy moim zdaniem przyszłościowy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jak pomóc w wyborze studiów
PostNapisane: 2016-10-16, 21:14 
Adept
Offline

Dołączył(a):2015-08-20, 19:29
Posty:39
maniek2355 napisał(a):
Najważniejsze to zacząć studiować to co się lubi oraz porównać nasze zainteresowania z rynkiem pracy. Swojemu bratu doradziłem Bezpieczeństwo wewnętrzne na WSB, od zawsze chciał pracować w służbach mundurowych. Teraz jest bardzo zadowolony, że posłuchał mojej rady.


Witaj! Mam nadzieję, że brat jest zadowolony z wyboru tego kierunku studiów I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej. Zapraszam jeszcze zainteresowanych takimi studiami (licencjackie lub inżynierskie) na ostatnie wolne miejsca - szczegóły dostępne są na stronie wsb.pl

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak pomóc w wyborze studiów
PostNapisane: 2016-10-19, 16:11 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2016-10-11, 19:22
Posty:8
oewsb napisał(a):
maniek2355 napisał(a):
Najważniejsze to zacząć studiować to co się lubi oraz porównać nasze zainteresowania z rynkiem pracy. Swojemu bratu doradziłem Bezpieczeństwo wewnętrzne na WSB, od zawsze chciał pracować w służbach mundurowych. Teraz jest bardzo zadowolony, że posłuchał mojej rady.


Witaj! Mam nadzieję, że brat jest zadowolony z wyboru tego kierunku studiów I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej. Zapraszam jeszcze zainteresowanych takimi studiami (licencjackie lub inżynierskie) na ostatnie wolne miejsca - szczegóły dostępne są na stronie wsb.pl

Pozdrawiam, Renata Mazur
Online Ekspert WSB Studia I stopnia



Jak najbardziej zadowolony. Nawet ostatnio powiedział, że gdyby miał jeszcze raz podejmować decyzję co do swojej przyszłości, postąpiłby tak samo :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO