dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-12-02, 22:02 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Wpadło mi do głowy kilka takich przemysleń ;] bardzo przydatne :]

- nigdy nie wybieraj testu zamiast normalnego sprawdzianu, wbrew pozorom testy zawsze, ale to zawsze wychodzą gorzej :P
- jak już musisz pisać test - strzelaj w D - sprawdzone :>
- język niemiecki - jak wyleciało Ci z głowy słówko -powiedz besuche, nie mam pojęcia co to znaczy, ale chyba to coś ważnego skoro zawsze działa :D
- w dalszym, ciągu język niemiecki - jesli masz napisać czego nie posiadasz w pokoju a kompletnie nie znasz słówek - nie pisz że nie masz konia, nauczyciel fajnie wygąda kiedy się dławi ze śmiechu, ale oceny Ci od tego nie podwyższy :]


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-04, 15:06 
- gdy się buntujesz rób to efektownie^^ sam przeciw wszystkim (ale niech wszyscy chociaż cię wspierają duchem)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 13:45 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-07, 21:34
Posty:31
ema napisał(a):
- nigdy nie wybieraj testu zamiast normalnego sprawdzianu, wbrew pozorom testy zawsze, ale to zawsze wychodzą gorzej :P


Co racja, to racja. Na teście ściąga się zdecydowanie gorzej...

_________________
10stycznia2009.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 18:19 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Taaaa testy. Zło ! Ostatnio taki podchwytliwy był, że po kilka odpowiedzi mi pasowało, więc zgadzam się :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-08, 19:34 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
asiula_14_15 napisał(a):
Taaaa testy. Zło ! Ostatnio taki podchwytliwy był, że po kilka odpowiedzi mi pasowało, więc zgadzam się :P


Dokładnie......nie ma nic gorszego. Pamiętam jak to bywało w liceum, niby teścik taki łatwy, ale bardzo podchwytliwe odpowiedzi i wszystkie do siebie podobne.
Pisząc noramlny sprawdzian miało się tą możliwość wypowiedzi na dany temat, i zawsze można było dodać coś od siebie... :D

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-18, 00:05 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Woźnym u nas jest Luidżi :D Gość chodzi w palcie i halówkach... na dodatek ma siwą brodę... wygląda dosyć komicznie.

Moja rada: Nie przemęczaj sie nauką, improwizuj :mrgreen:

Sciąganie? Nie umiem ściągać... z ręki jeszcze tak ale z kartki nie bardzo :-/ Za to wręcz genialnie wychodzi mi konsultowanie... na teście po podstawówce 1/3 testu miałem gotową przed startem, zrobioną wspólnie z kumplem za mną ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-18, 13:46 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
szostoll napisał(a):
Sciąganie? Nie umiem ściągać... z ręki jeszcze tak ale z kartki nie bardzo :-/

Ja do tego wykorzystuję piórnik, taśmę klejącą i ekierkę :D Karteczkę ze ściągą przyklejam taśmą klejącą do ekierki, ekierkę chowam do piórnika, odpowiednio ją układam żeby dobry widok był :D Zawsze mi to pomaga :mrgreen: Jeszcze inny sposób...jak jest spr.z takiego przedmiotu jak matematyka, chemia czy fizyka to zawsze z osobą, z którą siedzę mamy między sobą czystą kartkę. Jak czegoś nie wiemy to rozwiązujemy za siebie zadanie na tej właśnie kartce, później tylko przepisać :P Jak nauczyciel pyta po co ta kartka, odpowiadam, że to mój taki brudnopis :-D I tak mogę przetrwać szkołę :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-18, 23:07 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-07-09, 22:47
Posty:2006
Najłatwiej to jest an fizyce. mam kalkulator taki obracający się, że jak się obróci w jedną stronę to widać inne pola, a w drugą to są zakryte. Ściąga nie do wykrycia, ale nie wiem jak wam to zobrazować.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-19, 22:13 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Szostoll widziałam taki :D świetna rzecz, tylko nie wiem gdzie to można dostać :P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-12-20, 01:44 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-12-07, 21:34
Posty:31
Czy nei do wykrycia? Ja już gdzieś indziej o tym czytałem, a pamiętajcie, że nauczyciel też może sobie wejść na takie forum i o tym przeczytać.

_________________
10stycznia2009.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO