dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Matura i po maturach
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-05-15, 19:43 
Jak wam poszły matury? Powiem szczerze, że ja jestem bardzo optymistycznie nastawiona i czekam na wyniki :) Teraz nastał etap planowania swojej przyszłości i tutaj właśnie zwracam się do was abyście pisały jakie macie plany. Może się czymś zainspiruję :P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Matura i po maturach
PostNapisane: 2017-05-16, 11:59 
Matury całkiem spoko. W ogóle mam takie wrażenie, że w tym roku jakoś łatwe były albo po prostu pytania mi siadły :) Co do planów to myślę nad szkołą policealną Kreatoredukacja we Wrocku u mnie. Marzy mi się tam kierunek technik weterynarii gdzie chodziła moja kuzynka i opowiadała mi jakie to praktycznie zajęcia mieli (wycieczki do gospodarstw domowych itp) a ty co planujesz?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Matura i po maturach
PostNapisane: 2017-05-22, 16:50 
Teraz otworzyłaś mi oczy na fajną alternatywę. Ja nie jestem pewna czy chce iść na studia więc taka szkoła policealna może być bardzo fajnym przeczekaniem tego okresu i zdobyciem dodatkowego wykształcenia :) A ten technik weterynarii? masz więcej info o tym?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Matura i po maturach
PostNapisane: 2017-05-30, 10:57 
Na tym kierunku mają najbardziej praktycznie zajęcia i dlatego jest on taki oblegany. Generalnie organizują wycieczki do gospodarstw domowych itp. więc nie ma mowy o nudzie a taki sposób nauczania jest najlepszy. Studia przy tym to mały pikuś :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Matura i po maturach
PostNapisane: 2017-06-06, 11:01 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-06-03, 08:35
Posty:188
Nie poszły mi rewelacyjnie, na kierunku którym jestem był dość niski próg ale żeby teraz się utrzymać to trzeba zasuwać jak mała mróweczka, ale daje radę już jestem na IV semestrze


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Matura i po maturach
PostNapisane: 2018-11-07, 23:36 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-11-03, 10:28
Posty:58
Ja po maturze zdecydowałam się pójść do szkoły policealnej i wybrałam kierunek Opiekun Medyczny który jest przyszłościowy i z tego co się wcześniej orientowałam naprawdę łatwo można uzyskać po nim dobrze płatną pracę. Nadal kontynuuję natomiast jestem zadowolona zarówno z prowadzonych zajęć jak i przygotowania nauczycieli. Widać, że mają w tym doświadczenie i chcą przekazać konkretną wiedzę oraz umiejętności, mam nadzieję że w takim razie za pierwszy razem zdam egzamin kwalifikacyjny :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO