dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2009-02-22, 18:31 
Adept
Offline

Dołączył(a):2009-02-22, 14:12
Posty:22
Lokalizacja: Varsovia Cantus :)
Mnie to co prawda tak, czy siak nie dotyczy (a nawet, gdybym zdecydował się kontynuować edukację to i tak na tym etapie problem mundurków nie będzie mnie dotyczył), ale gdybym miał się opowiedzieć to byłbym za.
Mimo, że sam pamiętam czasy fartuszków szkolnych i tarcz i tego, jaką udręką to wszystko dla mnie było to jest jedna kwestia z powodu której byłbym stanowczo za.
Nie wiem, na ile to tylko szumny slogan, a na ile się on sprawdza w praktyce, jednak taki, czy inny, z góry nakreślony strój niweluje różnice w ubiorze (czyli - w domyśle różnice majątkowe) między dziećmi.
Gdyby każdego stać było na podobnej klasy odzież - byłoby OK. Ponieważ jednak tak nie jest to taki fartuszek może zapobiec zazdrości jednych dzieci względem drugich.
Z tego względu bardzo bym to popierał. Jest i drugie dno tej sprawy - skoro niektórych rodziców nie stać na zakup ekstrawaganckiej odzieży to wcale niekoniecznie musi być ich stać na zakup durnego mundurka. Pod tym względem mundurki uważam za pomysł kompletnie chybiony. Jak więc widać idea mundurków szkolnych ma swoje 'zady i walety' ;) Gdybym ja sobie miał wybrać mundurek to jedyny wariant, jaki zaakceptowałbym dla samego siebie to garnitur - tak, jak ma to miejsce w Anglii :mrgreen:. Reszta - od razu się nie zgadzam :-P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 22:33 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Z tymi różnicami w ubiorze to się zgodzę. Tylko, że u mnie w szkole za mundurki robiły zwykłe kamizelki, więc mogliśmy ubierać się jak tylko chcemy. Dlatego tutaj i tak i tak było widać te różnice. Ale dla rodziców to też jest duży wydatek jak mają wiecej niż jedno dziecko...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 22:53 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-10-19, 20:29
Posty:980
Lokalizacja: Kuj.-Pom./Wlkp.
W mojej miejscowości to różnie było z wyborem mundurków, wszystko zależało od tego jaka to szkoła. W podstawówce też noszą same kamizelki, więc to na pewno nie był duży koszt, natomiast w gimnazjum z tego co wiem, to nosili jakieś grube bluzy z wielkim ściągaczem w pasie, co nie było wygodne w noszeniu. Napisałam nosili, bo teraz jak się Minister Edukacji zmienił, to nie jest już obowiązkowe. I tak w zeszłym roku rodzice wydali tyle pieniędzy na mundurki, bo inaczej dziecko miałoby obniżone zachowanie, a teraz nie jest wymagane, i właśnie

asiula_14_15 napisał(a):
dla rodziców to też jest duży wydatek jak mają wiecej niż jedno dziecko...

_________________
' Droga- rządzi nami, raz wiedzie raz zwodzi
Diabelskie widły rozgałęzia się
I drzewo niewiedzy, gdzie dobre w złe przechodzi
Nieludzkie prawo, nieubłagane lewo..'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-02-22, 23:13 
Wszechmogący/a
Offline

Dołączył(a):2007-06-03, 20:19
Posty:2159
Nasze kamizelki kosztowały 45-58zł, wiec dużo...
Najgorsze to jest właśnie to, że to był wydatek jedynie na jeden rok. A teraz te 'mundurki' leżą w szafie i nie można ich do niczego wykorzystać. Chyba, że tak jak mój kolega do czyszczenia podłogi ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2009-03-30, 19:43 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2009-03-30, 18:55
Posty:5
szostoll napisał(a):
U mnie jest zakaz opuszczania terenu ale w sumie trzeba mieć pecha żeby go złapano.


u mnie w LO teoretycznie jest zakaz opuszczania terenu szkoły, ale nikt o tym nie wiedział... :-P
dopiero podczas apelu podsumowującego pierwszy semestr dyrektorka 'przypomniała' nam o tym zakazie (chyba tylko ona o nim wiedziała)...

_________________
'...my thoughts you can't decode...'


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 265 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO