dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: nauka jezyka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-08-20, 23:22 
też mi się podoba idea tych angielskich wiosek, myślę, że to bardzo mobilizujące
Angloville organizuje takie obozy tylko w Polsce?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-08-27, 22:49 
ja gdybym mogła to od początku uczyłabym się z obcokrajowcami, wyjechałabym do Anglii na rok i tam najszybciej można nauczyć się języka! dlatego bardzo podoba mi się idea tej Angielskiej Wioski!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-09-03, 14:42 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-08-05, 19:56
Posty:33
Ja zdecydowałam się na lekcje w tutlo. Mogę uczyć się online i sama decyduję o której godzinie- to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli ktoś, tak jak ja ma nienormowany czas pracy.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-09-15, 17:39 
zdecydowanie polecam Angloville. maja swietnych native speakerów z całego swiata, profesjonalne podejście i jeszcze nigdzie się tak dobrze nie czułam jak z nimi!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-09-18, 06:41 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-12-10, 17:14
Posty:14
Olkka napisał(a):
Ja zdecydowałam się na lekcje w tutlo. Mogę uczyć się online i sama decyduję o której godzinie- to bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli ktoś, tak jak ja ma nienormowany czas pracy.

Mnie też przekonał ten czas pracy w tutlo, że nie muszę mieć ustalonej godziny na naukę, tylko w wolnej chwili się za to zabieram. Poza tym, samo to, że tam pracują ludzie z całego świata i można się osłuchać z różnymi akcentami


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-09-26, 22:50 
języki są bardzo ważne, szczególnie angielski! ucz się, ucz! ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-10-12, 13:42 
ja uważam, że sposób w jaki na obozach w angielskiej wiosce uczy się języka angielskiego, jest lepszy niż ten tradycyjny w szkołach! ciągła interakcja z native speakerami raz że pomaga osłuchać się z językiem obcym, a dwa pomaga przełamać strach przed mówieniem! moja siostra była, myślę, że ja też niedługo pojadę na ten obóz


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-10-24, 23:51 
dddaa napisał(a):
Witam, a może bardziej – hello! ;) Szukam dobrej szkoły/biura podróży, albo innej firmy która organizuje obozy językowe w USA. Ktoś kojarzy takie sprawdzone, godne zaufania firmy z doświadczeniem? Chciałabym w przyszłe wakacje opłacić tego typu wyjazd synowi (skończy 17 lat). Wiadomo że nic tak nie szlifuje języka obcego jak kontakt z żywą mową, innymi ludźmi itp. a dziś bez angielskiego jak bez jednego oka....takie czasy.


może niekoniecznie najpierw do Stanów, mamy obozy też bliżej ;) ja polecam Angloville, które organizuje takie wyjazdy na Malcie, w Czechach, Anglii... myślę, że jak na pierwszy raz to warto spróbować najpierw tego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-11-18, 16:21 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-07-24, 19:27
Posty:71
Ja od niedawna powtarzam angielski z tutlo. Dzięki lekcjom online nie tracę czasu na dojazdy i mogę się uczyć kiedy mi pasuje. Speakerzy są przyjaźni i potrafią odpowiednio zmotywować do nauki- tak więc zawsze z chęcią zasiadam do komputera;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: nauka jezyka
PostNapisane: 2019-11-28, 01:04 
ja też polecam Angloville, organizują bardzo dobre, choć intensywne kursy języka angielskiego z native speakerami, można tam rozmawiać tylko po angielsku, co daje ogromne efekty i pozwala szybko przełamać barierę językową


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO