dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Proszę o informacje...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-11, 17:23 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-11, 17:04
Posty:1
Jestem maturzystką. Teraz po maturze chciałabym wyjechać za granicę do pracy, Tylko nie wiem kiedy najlepiej jest wyjechać i kiedy wrócić czy we pod koniec sierpnia,żeby wszysko załatwić ze studiami. Bo nie wiem w ogóle jak to jest z rekrutacją na studia:( jakby ktoś mógł mi napisać czy jest sens wyjeżdżać teraz po maturze? czy lepiej zostać i spokojnie sobie pozałatwiać wszystko. Proszę o pomoc.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-11, 19:38 
Administrator
Offline

Dołączył(a):2006-04-07, 11:08
Posty:873
Jak dostaniesz swiadecwo maturalne to odrazu udaj sie z nim na uczelnie, razem z zaswiadczeniem od lekarza, 2-3 zdjeciami, z wypelnionym formularzem (w ogole zorietuj sie, co Twoja uczelnia wymaga)

jesli nie bedziesz miala zadnych egzaminow, mozesz smialo wyjezdzac, jak dostaniesz sie na studia, bedziesz musiala potwierdzic, ze chcesz tan studiowac. Wiec wczesniej sie zabezpiecz i napisz komus pelnomocnictwo, albo napisz na brudno zaswiadczenie o checi studiowaniu i zostaw komus. W ogole zadzwon na uczelnie i zapytaj sie, jaka forme papierku wola ;)

W takim wypadku bedziesz mogla wrocic pod koniec wrzesnia.
zapytaj sie jeszcze, jak jest u Ciebie z zapisami na studia, czy musisz uiscic jakas oplate np na legitymacje lub indeks.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO