dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: szkoła językowa a korepetycje
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-02-18, 22:16 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-02-18, 22:13
Posty:1
Ja także chodziłam do szkoły językowej a również z siostrą się uczyłam.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2017-02-20, 22:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-01-31, 14:35
Posty:5
Polecam stronkę favore.pl. Tu znalazłam ogłoszenie o korepetycjach z matmy.
http://www.favore.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2017-03-16, 20:28 
No moim zdaniem szkoła językowa jest dużo lepsza. Jest się jednak w pewnej grupie, to też motywuje do nauki. Ja chodziłam na angielski do Lincolna w Warszawie na chmielnej: http://lincoln.edu.pl/warszawa/. Bardzo fajna szkoła :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2017-03-21, 19:56 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Również wydaje mi się, że kursy w szkole językowej są lepsze od korków, bo to po prostu coś innego. W speak up miałam activities club, czyli różne dodatkowe zajęcia, na których robiliśmy coś pod konretne zainteresowanie. Takie coś można robić tylko w grupie. To pomaga i w grupie łatwiej przełamać się do mówienia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2017-07-18, 09:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2014-04-14, 20:34
Posty:41
Moja znajoma korzystała z korepetycji i ze szkoły językowe (speak up) i z tej drugiej opcji jest bardziej zadowolona. Więcej wiedzy przyswoiła. Mogła się uczyć zarówno w szkole jak i w domu zdalnie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2017-08-29, 12:12 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-08-29, 12:07
Posty:8
Kurs w szkole językowej to podstawa. Tylko trzeba trafić na dobrych lektorów, żeby to miało pozytywny efekt :) Ja uczę się w Szkole Języków Obcych ACE w Zabrzu, mają naprawdę wysoki poziom. Teraz planuję też zapisać się na ich kurs maturalny, słyszałam, że jest bardzo skuteczny


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2019-06-25, 08:31 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2018-05-24, 18:14
Posty:61
Ja wybrałam kurs językowy bo z indywidualnym podejściem zawsze jest łatwiej ;) chodzę do Angielskiej Wioski w Warszawie i jestem zadowolona z efektów. Wszyscy sympatyczni a nauka idzie do prozdu :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2019-06-26, 10:57 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-04-07, 12:17
Posty:19
Uważam,że szkoła językowa to lepsze rozwiązanie niż korepetycje. Mamy wówczas możliwość uczenia się zwykle w niewielkich grupach. Poznajemy nowych ludzi i możemy wymienić się doświadczeniami.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2019-06-30, 00:51 
czajoanna napisał(a):
Ja wybrałam kurs językowy bo z indywidualnym podejściem zawsze jest łatwiej ;) chodzę do Angielskiej Wioski w Warszawie i jestem zadowolona z efektów. Wszyscy sympatyczni a nauka idzie do prozdu :)


super sprawa! byłam z nimi w Czechach na 6-dniowym obozie językowym, w takiej właśnie Angielskiej Wiosce, bardzo mi się podobało! mieliśmy jakieś 70 h "zajęć", gdzie non stop byliśmy zmuszeni komunikować się w języku angielskim, byliśmy otoczeni native speakerami i mój stres związany z ich spotkaniem zniknął całkowicie :) po tym doświadczeniu uważam, że taki sposób uczenia jest naprawdę efektowny - dał mi więcej niż jakbym chodziła przez rok na zajęcia do jakiejś innej szkoły językowej


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: szkoła językowa a korepetycje
PostNapisane: 2019-07-01, 12:55 
Piszecie o tej angielskiej wiosce a właśnie szukam informacji jak to jest z takimi wyjazdami dla dzieci, ma ktoś może doświadczenie? Mam 10-cio letniego syna i chciałam go wysłać na kurs, widziałam ofertę Angloville że organizują takie wyjazdy, ale interesuje mnie opinia kogoś kto wysłał swoje dziecko. Z góry dziękuję!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO