dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-08-30, 14:51 
Ojjj wycieczki, ja na wycieczkach pilam, az wstyd sie przyznac, bralam zaledwie kilka rzeczy reszta plecaka to sam alkohol. Wieczorem po wszystkich dyskotekach smujach bujach rozkrecaly sie prywaty w pokojach. Nauczycielki doskonale o wszystkim wiedzialy, same sobie grilowaly przed osrodkiem i wlewaly w siebie %. Mielismy prosty uklad my ciii one ciii i po wszystkim. Kryły nas za każde przewinienie żebyśmy nie mięli problemów z dyrekcją, ale klasa była tak zgrana, że mięli z nami jak w niebie za te małe przysługi.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:00 
U nas był alkochol fifki papieros i takie tam (chociaż niewiele a ja nie brałem wtedy nic z zestawu) ale nauczycielki z alkomatami latały. U mnie by coś takiego nie przeszło gdyby ktoś się o tym dowiedział to natychmiast było by źle. Ja się wtedy zawziołem i dlatego tak obrywałem, ale jednak wyszedłem z całej sytułacji obronną ręką.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:04 
U nas alkohol, ale w ostatnich klasach podstawowki, dogralismy sie zzylismy zreszta z wychowawczynia takze, niesamowita kobieta. Byc moze dlatego bylo jak bylo, w kazdym razie nie zaluje :) Do dzis sie spotykamy wychodzimy z Pania nauczyciel na piwko :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:04 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Różowy Satanista napisał(a):
aż w 3pewien nauczyciel mnie obraził, a potem dwie kolejne wyzwały mnie od pedałów, (chociaż nie tak dosłownie, ale mniej więcej taki był tego sens i w dodatku na jednej wycieczce) od tamtego momentu (a to było tuż przed końcem 3klasy gimnazjum) walczyłem z nimi i też byłem chamski, ale tylko dla tego nauczyciela oraz tych nauczycielek, przez to według mnie miałem obniżone oceny z 3przedmiotów i "obiecane" przez samego dyrektora szkoły, że zrobi wszystko bym nie mógł się dostać do mojego wymarzonego LO na szczęście egzamin końcowy napisałem bardzo dobrze a z reszty przedmiotów byłem za dobry by mi mogli obniżyć oceny i dostałem się tam gdzie chciałem bez problemów.

Różowy punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;)

Powiedzcie jakie według Was zalety 8latniengo systemu nauki? Pytam z czystej ciekawości, ja uczyłam się w gimnazjum i nie mam żadnego porównania które z tych rozwiązań jest lepsze, czy dłuższa podstawówka, czy podstawowka + Gimnzajum.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:07 
Ema to prawda, ale jestem tu ja i ja przedstawiam tylko swój. A ja ci powiem według mnie zaletą 8letniego systemu było przedewszystkim rozbicie dzieciaków w najgorszym wieku na dwa obozy na te kończące podstawówke oraz na te zaczynające LO technikum czy zawodówke...


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:08 
A my nie mamy porownania z gim, co innego gdyby kazdy z nas przezyl i jedno i drugie, ciezko tak obiektywnie to oceniac, ale moim zdaniem, jezeli masz dobra klase jestescie zgrani, to te 3 lata naprawde sa bogatym doswiadczeniem. Dla osob, ktore szkole traktuja jak lekcje i nie sa zwiazane ze swoimi kolezankami kolegami jest to pewnie obojetne, lub licza na cos lepszego gdy zmienia szkole.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:13 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
dariuszka napisał(a):
ale moim zdaniem, jezeli masz dobra klase jestescie zgrani, to te 3 lata naprawde sa bogatym doswiadczeniem.


Jeśli miałabym patrzeć takimi kryteriami to cieszę się że powstało Gimnazjum - klasa w podstawówce nie była w ogóle zgrana, miałam wrażenie, że każdy patrzy na resztę wilkiem (w sumie jakiej lojalności ja się spodziewam po 12-12 latkach?).


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:18 
Ja mialam dobra wychowawczynie w klasach 1-3 uczyla nas, ze nie wolno skarżyć i takie inne niby drobiazgi, a dały duże odbicie w pozniejszych latach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-08-30, 15:21 
Ja w podstawówce ufałem tylko 2osobom. Tak wypadło że chłopakowi i dziewczynie. A w gimnazjum byłem (chyba) lubiany i lubiłem większości osób, poza jedną dziewczyną ale do tego przyznawałem się otwarcie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO