dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

co sądzicie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-02-21, 13:26 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-02-21, 13:05
Posty:9
ostatnio na pewnym forum znalazłam wypowiedz pewnego pana która bardzo mnie zintrygowała:) oto ona:
"Staraj sie byc mniej dostepna wtedy mezczyzni staraja sie zdobyc kobiete... jak takiemu dasz wszystko to im sie nudzi ... czasem odmow ladnie lub ... powiedz ze trzeba sobie zaluzyc .... moze to ich wkurzy ale napeno beda bardziej sie starac :) bo jak facet widzi ze ma kobiete na zawolanie ... i ze go bezgranicznie kocha i zorbi dla niego wszystko to mu sie znudzi po jakims tam czasie ... a jak ma 50% tego co moze miec ... to zdobywa to i jest wielce zainteresowany.... zawsze zostaw jakas nutke tejemnicy,terenu nie zdobytego itp :) Wszak to Wy kobiety umiecie omamic kazdego faceta wokol paluszka;) jak tylko chcecie ... "

co Wy o tym sądzicie? to prawda? co można robić gdy jest sie w związku 2 lata a chce sie zeby facet walczył??
mój chłopak zzgadza się że chciałby o mnie walczyć tylko sam niewie co ja mogłabym robić zeby mógł walczyć:| ja tez niewiem, jesteśmy wkońcu ze sob już 2 lata... co myślicie??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-21, 23:40 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-20, 23:44
Posty:21
to fakt i jako że należę do płci brzydkiej zgadzam się z tą tezą. ja w związku jestem ponad 3 lata i odczuwam już małą nudę.... może czas na mały odpoczynek, albo jakąś zmianę :?:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 16:43 
no i w tym momencie tylko krok do skoku w bok... cóż rutyna zabije każdy związek.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

inna opinia
PostNapisane: 2008-02-23, 17:23 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 18:51
Posty:37
a moze niektorzy lubia rutyne...spokoj...moze nie lubia zmian...kwestia temperamentu i doboru partnera...a znudzic to sie mozna zabawka...a nie czlowiekiem oo!

_________________
dzień bedzie piekniejszy,jesli wstaniesz i powiesz sobie ze wlasnie taki jest..:)
Nie mozna budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 17:27 
Ale są różne sposoby by zabić tą rutynę. Zgoda temperament, ale czy nie fajnie było by zaszaleć jak na początku znajomości ? Po pewnym czasie zaczyna takich rzeczy brakować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

odp
PostNapisane: 2008-02-23, 18:56 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-26, 18:51
Posty:37
ja tam uwazam..ze wystarczy byc soba...i nie kombinowac zbyt duzo...najwazniejszy jest szacunek drugiej osoby...a to ze mozna popasc w monotonie..moze i prawda ale jest sie zkims na dobre i zle..wiec jak komus zalezy toi to przezyje..a po pewnym czasie napewno bedzie lepiej..kazdy z nas ma jakies plany na przyszlos..a samo wdrazanie ich z druga osoba to juz cos..to juz jakies miany..dzielenie sie radosciami ..i smutkami..codzienne drobne rzeczy..jesli ktos jest z kim szczesliwy..to nie mozna mowic o monotonii...wtedy chce sie byc z ta osoba zawsze ..w kazdej wolnej chwili..niezaleznie w jaki sposob spedzamy ten nasz czas..takie moje zdanie;)pozdrawiam

_________________
dzień bedzie piekniejszy,jesli wstaniesz i powiesz sobie ze wlasnie taki jest..:)
Nie mozna budować swojego szczęścia na cudzym nieszczęściu!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 19:04 
Dziubuś, zgadam się z Tobą w zupełności.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-23, 19:58 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-02-23, 19:49
Posty:4
Ja myślę, że w każdym związku najważniejsze jest uczucie. Jeśli ludzie się kochają, to nie wpadają w rutynę nawet po latach. Jeśli już po 3 czy 4 latach jesteście sobą znudzeni to znaczy , że nie jest to prawdziwa miłość lecz zwykłe zauroczenie.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-24, 00:02 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-02-20, 23:44
Posty:21
może Dziubus masz racje i nie warto sie przejmować. bo w życiu w związku są i dobre i złe chwile :-) z tym czy to miłość czy zauroczenie to wątpliwości chyba nie mam alle przyznaje że czasem przychodzi kryzys wypełnienia czasu wolnego... alle chyba odbiegam od waszego tematu :lol:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-02-24, 19:15 
kostunio napisał(a):
alle chyba odbiegam od waszego tematu
tutaj to norma :!: Dla mnie uczucie w związku jest tak oczywiste jak to iż rano świeci słońce. Bez miłości nie było by nas - użytkowników tego forum .... Miłość , i ogólnie uczucia jakich obdarzamy Innych ludzi to potężna broń, która nawet góry może przenosić i czasami nie zna granic.....


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO