dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Erotyczne sms
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-03-18, 22:10 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Zdarza się Wam pisać erotyczne sms do swojej drugiej połówki? Ja wczoraj próbowałam, miałam jakąś taką ochotę, ale muszę z przykrością stwierdzić, że mój partner nie podjął gry, a ostatecznie napisał, że nie ma czasu. Troszkę mnie to zabolało, myślę, że go nie zainteresowałam po prostu. Pewnie nie zadziałałam na niego . Jakie Wy piszecie sms by działały na facetów?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-03-19, 19:44 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-10-13, 12:20
Posty:12
Ja piszę bardzo otwarcie, staram się opisywać to jak jestem ubrana, co robię i to zaaawsze działa. Musisz go zainteresować bardzo, tak by nie mógł się od tego oderwać. Oni patrzą zawsze na wygląd i działanie więc wystarczy ich zachęcić a sami wejdą w tą grę.

_________________
kalendarze książkowe 2014 - www.prom.net.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-03-20, 17:43 
może naprawdę twój facet nie miał ochoty na coś takiego, większość mężczyzn lubi takie zabawy ale trzeba wiedzieć jak do nich trafić, polecam http://www.oswieconakochanka.pl/blog/jak-rozpalic-go-przez-sms/ powinnać dowiedzieć się wszystkiego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-03-20, 20:57 
Poradnik to fajna rzecz. Mozesz ppoczytac i dowiedziec sie wielu fajnych rzeczy jak pisac do niego by go rozpalić. Ale też pomyśl sama- przecież znasz go i wiesz co lubi. Weź pod uwagę tylko to- facet musi sobie wyobrażać, że coś widzi. To najważniejsze by opisywac i powoli rozkręcać go..


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-03-20, 21:36 
najlepiej jest gdy nasz partner lubi coś takiego i sam praktycznie prowadzi rozmowę, jeśli tak nie jest trzeba naprawdę się pobawić by było z tego coś ciekawego


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-03-26, 12:11 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2012-09-03, 08:42
Posty:54
Nic dziwnego, że jest coraz mniej urodzeń.
Z drugiej strony jak się czyta takie rozmowy to może i lepiej.

_________________
Organizujemy szkolenia handlowe, szkolenia typu coaching i perswazja oraz inne szkolenia biznesowe.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-03-30, 21:54 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-03-30, 17:21
Posty:4
milk napisał(a):
Zdarza się Wam pisać erotyczne sms do swojej drugiej połówki? Ja wczoraj próbowałam, miałam jakąś taką ochotę, ale muszę z przykrością stwierdzić, że mój partner nie podjął gry, a ostatecznie napisał, że nie ma czasu. Troszkę mnie to zabolało, myślę, że go nie zainteresowałam po prostu. Pewnie nie zadziałałam na niego . Jakie Wy piszecie sms by działały na facetów?

Wypowiem się jako facet: lubimy być zaskakiwani i prowokowani. Lecz uważam, że sms to najmniej erotyczna forma komunikacji. Nie lepiej zadzwonić?

_________________
żetony do pokera http://gamescentre.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2013-04-10, 13:49 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-08-13, 13:27
Posty:264
Popieram przedmówcę. Smsy to zbyt prosta forma kontaktu w takich sprawach ;P

_________________
Ciekawe informacje, dla każdego


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2015-03-05, 22:08 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-03-05, 21:40
Posty:50
Moja partnerka jest strasznie niesmiala i też jak czytam od niej odpowiedzi wydaje mi sie ze za tym nie przepada ale prawda jest taka ze chyba wszscy np w pracy lubia dostac takiego esa, kobiety czesto sie wstydza jak np moja


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Erotyczne sms
PostNapisane: 2016-05-10, 18:39 
Jak lubisz takie rzeczy, to polecam Ci erotyczne opowiadania tutaj http://xstory.pl/ Na pewno podniecą Cię bardziej niż smsy od Twojego chłopaka :p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO