dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Oralny czy nie?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-02-14, 22:28 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-12-11, 11:50
Posty:7
Siemka, otóż mam problem. Bardzo nakręciłem się na seks oralny a nie wiem jak się za to zabrać, nie wiem też jak zrobić to wszystko aby moja dziewczyna w ogóle się zdecydowała. Jest bardzo nie chętna nowością, więc nie wiem jak zareaguje na moją propozycję... Mogę liczyć na jakieś wskazówki?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-15, 14:56 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-03-31, 20:33
Posty:134
może najpierw z nią pogadaj jakie ona ma zdanie na ten temat? bo wiem sama po sobie, że musiałam się do tego przekonać. każdemu mojemu partnerowi się nie udało, ale myślę, że problem leżał też troszkę po ich stronie, nie każdy wiedział jak mnie w ten sposób zadowolić i często nie było w tym nic przyjemnego...

_________________
http://msadvertising.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-15, 19:34 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-05-23, 11:56
Posty:24
To drażliwy temat,muszisz bardzo delikatnie i taktownie zapytać ją czy wogóle preferuje taki seks i co o nim sadzi.Powodzenia.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-15, 20:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-28, 17:39
Posty:13
nie każda kobieta preferuje tą formę pieszczot, moim zdaniem jest ona najbardziej intymną częścią seksu. w tym przypadku ratuje cie szczera rozmowa, dzięki temu masz szansę dowiedzieć się co ona sądzi na ten temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-15, 20:24 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-09-28, 17:39
Posty:13
nie każda kobieta preferuje tą formę pieszczot, moim zdaniem jest ona najbardziej intymną częścią seksu. w tym przypadku ratuje cie szczera rozmowa, dzięki temu masz szansę dowiedzieć się co ona sądzi na ten temat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-16, 08:48 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
Może pokaż jej, że znalazłeś w necie coś takiego: http://www.seksoralny.com.pl/ i już masz powód do rozpoczęcia rozmowy na ten temat, i jakoś pomału zabierzecie się wspólnie do dzieła ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-16, 10:59 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-18, 16:27
Posty:5
tez jestem kobieta i po pierwszym razie kiedy sprobowalismy seksu oralnego juz pozniej nie chcielismy inaczej ale niestety tak sie nie da. polecam "Praktyczny Przewodnik SEKS ORALNY w Szczegółach od A do Z", tam sie wszystkiego dowiesz o czym powinies wiedziec.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-16, 12:24 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-02-16, 12:13
Posty:3
Teraz do wszystkiego są przewodniki :D Szkoda, że już po walentynkach :/ ale chyba się skuszę na prezent na rocznicę :) Drogi jest ten przewodnik? W sumie to byłoby lepsze niż kamasutra? Bo gra wstępna ważniejsza :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-16, 12:59 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-06-09, 06:47
Posty:31
Zdecydowanie, zwłaszcza dla kobiet. teraz myślę nad wersją dla kobiet, może też bym się podszkoliła :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Oralny czy nie?
PostNapisane: 2012-02-17, 11:31 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2012-01-20, 22:50
Posty:9
Do tej sprawy musisz być na pewno cierpliwy powines dużo rozmawiać ze swoja dziewczyna, ale nie naciskać kiedyś na pewno się przekona. Porozmawiaj z nią o takim kursie może tam się przekona ze jest to przyjemna i nie wstydliwa sprawa. To stonka gdzie możesz więcej się czegoś dowiedzieć www.seksoralny.com.pl


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO