dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-03-23, 01:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-01-17, 19:26
Posty:26
NOm Paniusiu mimo ze sa swieta wydaje mi sie ze troszeczke ogłady i wychowania by sie tu przydało:) ,,Seniorko'' ;] No cóż ale nie kazdego mamusia z tatusiem chowala z wolą Bożą ;D

Moje zdanie jest Jasno opisane:) Mozna się Kochać ale trzeba chyba miec minimalny wiek ku temu co?? Bo jakos mi sie nei widzi żeby np. Moja córka w przyszłości w wieku 12-18 lat uprawiała sex... 20 lat +.... cóż jest juz naprawde dorosła wie co robi..
Więc nei bądź śmieszna ,,Paniusiu''

wesołych świąt :)

ps. Szczeniaczku to Prosze mow do Przyjaciół(o ile ich masz) a nie do mnie;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 01:11 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
nie mam przyjaciół więc padło na Ciebie ;)
właśnie popisałeś się swoją dojrzałością, utwierdzając wszystkich w przekonaniu, że nie lata powinny decydować o współżyciu a dojrzałość psychiczna i emocjonalna, a tej jak widać można nie mieć nawet będąc 20latkiem+ ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 10:51 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Po 1. Koniec kłótni ;) Mamy święta, dać se buzi na zgodę :diabel:
Po 2. Interesujący przedział 12-18.... faktycznie nie ma żadnej różnicy między dwunastolatkiem a osiemnastolatkiem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 12:25 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
nie uznajemy świąt ;)
na dzień dziecka mogę dać buzi ;)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 22:41 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-16, 17:40
Posty:5
"wulgarne wypowiedzi mające na celu obrażenie innego użytkownika, post nic nie wnoszący do wypowiedzi poza w/w."


Panie/Pani dream....

czasem : "wulgarne wypowiedzi mające na celu obrażenie innego użytkownika" wnosi bardzo dużo, czasem może być celem samym w sobie. Może dzieciak pójdzie po rozum do głowy. Notoryczne głaskanie i bezkrytyczne podchodzenie do każdego wygłupu niedojrzałych emocjonalnie osobników jest często błędne i to właśnie "wulgarne (...) obrażenie innego użytkownika" czasem jest JEDYNĄ metodą perswazji...
Chcemy mieć kolejnego aborcjonistę czy klienta domu dziecka przez podżeganą do czynu głupotę ??? Bierzecie na siebie odpowiedzialność za potencjalne konsekwencje ??? To wtedy Nazwisko , imię, PESEL, datę urodzenia poproszę wypowiadającego się eksperta jednego z drugim: "rocco", "amanda" i "miśka".

Oficjalnie domagam się usunięcia mojego ostrzeżenia jako BEZZASADNEGO.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 22:50 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
Minimalny wiek, zeby zaczac wspolzyc... No prosze Cie... Kazdy robi to kiedy uzna to za stosowne i bedzie uwazal, ze jest juz gotowy, a nie naszym problemem jest zastanawianie sie nad tym czy ta 12latka, ktora poszla z kims do lozka naprawde byla gotowa, bo skoro to zrobila, to widocznie tak jej sie wydawalo. Druga sprawa, miala moze po prostu nasrane w glowie :) Co oczywiscie nie zawsze musi sie zdarzyc. Bo wyobraz sobie, ze nasze prababcie a moze i nawet babcie w wieku 19lat juz chowaly dzieci, a Ty mowisz, ze odpowiedni wiek to 20+... :) A zauwaz, ze to wlasnie babcie etc uwaza sie za najmadrzejsze ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-23, 22:56 
Doświadczony killer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-25, 21:56
Posty:1978
Lokalizacja: Lublin
A ja oficjalnie uznaję ostrzeżenie za absolutnie słuszne, osobiste wycieczki pt. kto nie ma rozumu a kto go ma, ewentualnie - kto gówno wie - proponuję załatwiać na GG i na PW, a nie na forum publicznym :!:

Twój post wygląda jak byś był(a) jakimś guru, który(a) wszystkie rozumy pozjadał(a), a wszyscy inni to matoły.

Tyle że guru obowiązuje pewna doza kultury, a Ty udowadniasz że nią nie grzeszysz.

Ost zostaje.

EOT z mojej strony.

_________________
Pozdrawiam
Tomek (Żysio)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 17:19 
Czu84 Skoro dopiero zaczęliście życie seksualne i dziewczyna stawia na swoim to uszanuj to. O co mi chodzi ? Zanim dojdzie do stosunku to może to jest dobry czas by poznać swoje pragnienia erotyczne jak również ciała, przecież pieszczoty mogą dać więcej przyjemności obojgu niż sam sex. Może porozmawiaj z nią jak chce się pieścić czy chce czegoś sprobować itp. powiadają że "cierpliwość jest cnotą" i później przekonasz się że było warto czekać. Chyba zależy Tobie by twoja dziewczyna cudownie wspominała swój pierwszy raz? Pospiech w sexie nie jest wskazany - takie jest moje zdanie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 22:45 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-03-16, 17:40
Posty:5
właśnie drogi zysio o to chodzi . to jest miejsce poniekąd publiczne i trzeba sie milion razy zastanowić zanim zacznie się kogoś podżegać do jakiegokolwiek czynu. Ponieważ mój drogi wypowiedź skierowana do niedojrzałego emocjonalnie czu84 czytają tez inni, być może niedorozwinięci w jeszcze większym stopniu. I skąd ty możesz wiedzieć jakie to wywoła u kogoś postępowanie??? Który z Was pseudo autorytetów w dziedzinie życia seksualnego jest gotów sie podpisać pod swoimi wynurzeniami z imienia i nazwiska? Przypuszczam że żaden.

"Twój post wygląda jak byś był(a) jakimś guru, który(a) wszystkie rozumy pozjadał(a), a wszyscy inni to matoły. "

wybacz drogi kolego ale jak ktoś wypisuje takie głupoty to jest matołem i żadnym guru być nie trzeba by to zauważyć.

I nie domagaj sie chłopie kultury w rynsztoku.

na koniec i ponawiam pytanie :
"Chcemy mieć kolejnego aborcjonistę czy klienta domu dziecka przez podżeganą do czynu głupotę ??? Bierzecie na siebie odpowiedzialność za potencjalne konsekwencje ???"

oraz uwaga:
Piszcie po polsku. Seks a nie jakiś tam sex. Chyba że czujecie sie jacyś niedowartościowani albo myślicie ze seks to wymyślili w europie.

No i do cholery przestańcie gadać jakby jedynym celem związku dwojga młodych ludzi było rżnięcie.

[ Dodano: 2008-03-24, 21:51 ]
poza tym

namawianie kogoś do takich czy innych czynności seksualnych również polecam "załatwiać na GG i na PW, a nie na forum publicznym :!: "


a delikwent niech sie mamusi spyta a nie paple na cały świat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-03-24, 23:26 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
salaminopikante napisał(a):
właśnie drogi zysio o to chodzi . to jest miejsce poniekąd publiczne i trzeba sie milion razy zastanowić zanim zacznie się kogoś podżegać do jakiegokolwiek czynu.

Miejsce publiczne, więc obowiązują zasady kultury osobistej, netykiety oraz wewnętrznego regulaminu - Ty się do nich nie stosowałeś.

Cytuj:
Ponieważ mój drogi wypowiedź skierowana do niedojrzałego emocjonalnie czu84 czytają tez inni, być może niedorozwinięci w jeszcze większym stopniu. I skąd ty możesz wiedzieć jakie to wywoła u kogoś postępowanie??? Który z Was pseudo autorytetów w dziedzinie życia seksualnego jest gotów sie podpisać pod swoimi wynurzeniami z imienia i nazwiska? Przypuszczam że żaden.

żyj dalej w swoim świecie w którym Twoje słowa mają wpływ na życie innych ludzi. Może prorokiem zostaniesz ;)

Cytuj:
I nie domagaj sie chłopie kultury w rynsztoku.

trochę zaniżasz poziom naszego rynsztoku, więc jeszcze jedna obraźliwa odpowiedź i będzie ban, nam tu nie bardzo zależy na pustych wypowiedziach mających na celu obrażanie innych - a później dorabianie im ideologii pt 'zbawię świat' - jest różnica między dosadnością która ma coś na celu a Twoją wypowiedzią która była jedynie obraźliwa - masz problemy z samooceną?

Cytuj:
na koniec i ponawiam pytanie :
"Chcemy mieć kolejnego aborcjonistę czy klienta domu dziecka przez podżeganą do czynu głupotę ??? Bierzecie na siebie odpowiedzialność za potencjalne konsekwencje ???"

Mówiłam, ze zostaniesz prorokiem, odzywa się w Tobie nawet poczucie misji, brawo brawo.

Cytuj:
oraz uwaga:
Piszcie po polsku. Seks a nie jakiś tam sex. Chyba że czujecie sie jacyś niedowartościowani albo myślicie ze seks to wymyślili w europie.

Ty się chyba czujesz niedowartosciowany na co wskazują Twoje wypowiedzi, w internecie dopuszczalne są krótsze wersje danego słowa.


Cytuj:
No i do cholery przestańcie gadać jakby jedynym celem związku dwojga młodych ludzi było rżnięcie.

to Ty to powiedziałeś.

Cytuj:
[ Dodano: 2008-03-24, 21:51 ]
poza tym

namawianie kogoś do takich czy innych czynności seksualnych również polecam "załatwiać na GG i na PW, a nie na forum publicznym :!: "


a delikwent niech sie mamusi spyta a nie paple na cały świat.

do niczego nie namawiamy, czlowieku, chyba zatraciłeś dystans między wirtualną rzeczywistoscią a internetem :)

_________________
zapraszam na www.forum.szynszyle.info


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO