dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-14, 21:25 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Napisałem wczesniejszego posta w czysto teoretycznym znaczeniu. Niedoczytanie? Celowe przeoczenie? Skucha dwóch ludzi którzy tak naprawde i tak nigdy nie poznają prawdy? Wszyscy mówimy prawde? Jasne, że tak! Nasze doświadczenie czynią prawdę, prawdą a kłamstwo, kłamstwem :D

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 21:32 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Witty napisał(a):
Napisałem wczesniejszego posta w czysto teoretycznym znaczeniu. Niedoczytanie? Celowe przeoczenie? Skucha dwóch ludzi którzy tak naprawde i tak nigdy nie poznają prawdy? Wszyscy mówimy prawde? Jasne, że tak! Nasze doświadczenie czynią prawdę, prawdą a kłamstwo, kłamstwem :D


niestety nie, bo słowo gej może się także odnosic tylko i wyłącznie do mężczyzny, zatem skusiłeś po2jnie. teoretycznym znaczeniu? teoretyczne znaczenie to to co mówi teoria, etymologia słowa. Polecam się wto zagłębić, może więcej takich gaf nie popełnisz.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 21:34 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Gej, gay, człowiek radosny z tego co pamiętam. Dziewczyno bądź gejem, bądź i ty chłopaku gejem.
Poza tym nie bawcie się w skuchy bo w gumę bynajmniej nie gramy, a jak w gumę to nie w taką.

_________________
εἰρωνεία


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 21:37 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Cytuj:
W języku angielskim określenie "gay" odnosi się często również do homoseksualnych kobiet, stając się synonimem "osoby homoseksualnej" – niezależnie od płci.

:mrgreen:

Przyjmijmy, że w moich postach gej napisałem po angielsku i wyjdzie na to, że to Ty skusiłaś ostro :D

EDIT: I teraz będziesz chciała napisać, że nie jesteś lesbijką. Nie piesz bo i tak o tym wiem... Ale pewnie i tak napiszesz żeby pokazac reszcie forum, że "wygrałaś" debate z gościem który nic o Tobie nie wie :D Piwo jej!

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 22:34 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
Pogodzić Was?

Topic - gdyby ten rodzaj seksu był przyjemny tylko dla gejów, to żadna kobieta a tym bardziej heteroseksualny facet by się na to nie decydował - jedni żeby nie zostać posądzonym o skłonności homoseksualne, inni dlatego, że nie ma sensu stosunek który nie sprawia przyjemności. A skoro zainteresowanie tym tematem istnieje, i z roku na rok wzrasta, to chyba jednak twoja opinia jest trochę pochopnie wystawiona ;)

Po drugie, fakt że słowo gay coraz częściej zaczyna być stosowane w odniesieniu do kobiet homoseksualnych więc teoretycznie można powiedzieć że dziewczyna jest gejem ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 22:44 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:49
Posty:26
Ech... teraz tłumaczyć trzeba jeszcze. My się nie kłóciliśmy - debatowaliśmy :D

Cytuj:
Analek czyli tzw. Dodupne wkładanie członka, z tego co słyszałemjest przyjemne prawie wyłącznie dla gejów bo w coś oni w końcu wkładać muszą. Kobiety za nim nie przepadają gdyż większość partnerek z którymi byłem nie miały na to ochoty.

Nacisk na: "z tego co słyszałem" :D

A o analiku jeśli chodzi o kobiety pisałem o swoich partnerkach kochaneczku(i-r-o-n-i-a - jak kiedyś ktoś napisał :D).

_________________
0_0


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 22:50 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-14, 17:48
Posty:34
Witty, Panie, co Pan. Ja tu układ widzę, układ! Ja tam ze swojej strony znam takie co lubią w ten otworek, podobno(tak, podobno!) orgazm analny dla niektórych bywa silniejszy i bardziej...hmm, doznaniowy niż normalny. Oczywiście możecie przerzucać się argumentami jak krowimi plackami dzieci w polu, tyle tylko, że chyba komuś się na początku pomerdał wydźwięk pierwszego postu...

_________________
εἰρωνεία


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-14, 23:11 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Witty napisał(a):
Cytuj:
W języku angielskim określenie "gay" odnosi się często również do homoseksualnych kobiet, stając się synonimem "osoby homoseksualnej" – niezależnie od płci.

:mrgreen:

Przyjmijmy, że w moich postach gej napisałem po angielsku i wyjdzie na to, że to Ty skusiłaś ostro :D

EDIT: I teraz będziesz chciała napisać, że nie jesteś lesbijką. Nie piesz bo i tak o tym wiem... Ale pewnie i tak napiszesz żeby pokazac reszcie forum, że "wygrałaś" debate z gościem który nic o Tobie nie wie :D Piwo jej!


marna to wygrana. ;)
a w ogóle to na cholere o gejach wyjechałeś, hm? Ja w temacie teź pisałam "sex" po angielsku, sex analny czyli płeć dupy, może być płeć mózgu to i może być płeć dupy.
To właśnie tak samo "z dupy" tłumaczenie jak "napisałem gej po angielsku" tym bardziej, że po angielsku pisze się z lekka inaczej.


hm,

Cytuj:
Po drugie, fakt że słowo gay coraz częściej zaczyna być stosowane w odniesieniu do kobiet homoseksualnych więc teoretycznie można powiedzieć że dziewczyna jest gejem ;)


Witty napisał(a):
Cytuj:
W języku angielskim określenie "gay" odnosi się często również do homoseksualnych kobiet, stając się synonimem "osoby homoseksualnej" – niezależnie od płci.

:mrgreen:

Przyjmijmy, że w moich postach gej napisałem po angielsku i wyjdzie na to, że to Ty skusiłaś ostro :D


ni jak te słowa mają się do tego:

Witty napisał(a):
Jakbys nie zauwazyła wszystkie dziewczyny które nie są lesbijkami sa teoretycznie gejami ;-) Ponieważ posiadaja popęd do osób płci męskiej. Lekka skucha, ale Ci wybaczam :D


skusiłabym i to ostro ale widać jak wcześniej wspomniałam, nie godnym jesteś przeciwnikiem do klótni jeśli sam podważasz swoje słowa. w tym wypadku naprawdę, nie trudno "wygrać" nawet nie pisząc "że nie jestem lesbijką" ;)

Teraz żeby "wygrać" udowodnisz mi, że lesbijki to nie są heteroseksualne kobiety?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 09:04 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
dream*, Witty, moi mili - czy wy wiecie jaki to jest temat??
No! A więc o gejach debatować sobie w odpowiednim temacie...

:evil:


Eironeia napisał(a):
Ja tam ze swojej strony znam takie co lubią w ten otworek, podobno(tak, podobno!) orgazm analny dla niektórych bywa silniejszy i bardziej...hmm, doznaniowy niż normalny.


Podobno !


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-15, 09:14 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-05-16, 18:16
Posty:878
Lokalizacja: ja sie wzialem:D
jeszcze raz napisze...doslownie i w przenosni: DO DUPY :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO