dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Autor Wiadomość
PostNapisane: 2008-04-06, 17:36 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2008-04-06, 16:32
Posty:3
EEE sex analny to zły pomysl;

_________________
Mp3 Techno
Mp3 za darmo
darmowe mp3


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-06, 18:21 
Świadomy Roman
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-07-20, 17:19
Posty:4721
cifek17 napisał(a):
EEE sex analny to zły pomysl;

Rozwiń swoją myśl...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-11, 05:43 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-22, 14:27
Posty:15
heh... chcialem kiedys sprobowac nawet partnerka sie zgodzila no ale w trakcie kiedy uwazalem zeby ja nie bolalo jak zaczalem powoli przesuwac to powiedziala ze nie chce bo ma wrazanie jakby hehe moze i smieszne robila no wiadomo co i sie to cofalo... xD i wiecej dla jej komfortu nie probowalem... ale na tamta chwile wydawalo sie przyjemne choc nie doszlismy do pelnej penetracji :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-11, 09:41 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
hmmm...moze byla przygotowana na takie odczucie i tak troszke to wkrecila sobie to.a moze byla nie przygotowana bo czasem mala lewatywka sie przydaje..ale jak juz raz probowaliscie to nie warto przestawac, po malych kroczkach do celu, wiedomo ze przy pierwszym razie nie bedzie to tak do konca bo to mogloby bolec ale po kilku probach... ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-12, 00:33 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-03-22, 14:27
Posty:15
wiesz już z nią nie spróbuje nie jesteśmy ze sobą choć do nie dawna zapowiadał sie powrót... :/ no ale to nie na temat :) może jest jakaś Pani chętna do probowania xD ;P


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-14, 20:05 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
hihi no kiedys chetna sie znajdzie..dla mnie to do analu musi byc raczej osoba ktora kocham ale czasem sobie mysle jakby to bylo z kims kto nie ma w tym za duzego doswiadczenia.moj mezczyzna ma o wiele wieksze ode mnie, tak wlasciwie to on mnie wszystkiego uczy, ale czasem chcialabym razem z kims poznawac to wszystko co dla mnie jest nowe a dla niego niestety juz nie.chcialbym go czyms zaskoczyc ale nie moge bo to co przede mna on ma dawno za soba... :-|


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-23, 17:37 
heh... kto nie próbował jest anty.
ja tam do wszystkiego mam pozytywne podejście.
analek - z pewnością w końcu się uda, próbujemy, próbujemy i za kazdym razem jest lepiej.
chociaz byl czas kiedy kojarzylo mi się to z brutalnościa i ohyda ale sama zapytalam partnera czy nie chcialby sprobowac... urozmaicenia sa potrzebne :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-23, 18:27 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-06-02, 22:12
Posty:10
Cytuj:
heh... kto nie próbował jest anty.

Ja próbowałam i jestem anty (;


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-24, 11:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2008-04-16, 12:58
Posty:23
Lokalizacja: Poznan-Gdansk
czesto wszyscy mysla ze sex analny jest przyjemny tylko dla mezczyzn ale to bujda jest tak samo przyjemny dla kobiety jak dla mezczyzny trzeba tylko pamietac ze sex analny to trudna sztuka musicie byc zrelaksowani i delikatni zwlaszcza na poczatku a pozniej mozna juz troszke pobaraszkowac no i mozna zapelnic palcem te pusta szparke co dodatkowo podnieca kobiety. Moja narzeczona uwielbia sex analny ale nademna ma jedna przewage a mianowicie orgazm wielokrotny ktorego ja nigdy nie zaznam!

_________________
Kazdy z nas jest graczem!!!


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2008-04-24, 11:24 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2008-03-27, 16:19
Posty:84
Lokalizacja: pomorskie
mozesz zaznac ale musialbys tez lubic takie pieszczoty, ja mojego kochanego czesto doprowadzam do takiego analnego orgazmu

_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nielogiczne działanie...


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO