dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

śnieżka
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2007-11-21, 23:50 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
'Śnieżka', slyszeliście to pojęcie?
W osiedlowym slangu moich rejonów określa się tym mianem:
zrobienie loda chłopakowi z pół-połykiem, zatrzymanie trochę spermy w buzi i pocałowanie się namiętne z chłopakiem. ;)
no, to jak panie i panowie? Próbowaliście? Nie próbowaliście? Chcielibyście a może nie? Fajne czy obrzydliwe? ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-22, 12:12 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-06-03, 17:12
Posty:280
Ciekawe osiedle :mrgreen: Nigdy o takim czymś nie słyszałem :-/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-23, 19:46 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
moo napisał(a):
no to jakaś maskara O o
tylko słodkie plastikowe idiotki na to mogą iść x P


ale na co? na zrobienie loda? czy na zrobienie loda z polykiem?
a może na zrobienie loda z półpołykiem i pocałowaniu partnera? ;P
wiesz, robienie loda to ogólnie chęć sprawienia partnerowi przyjemności i nic złego w tym nie widzę. Jeśli jakaś lubi to niech połyka jej sprawa, to raczej też normalne.
A jaka jest różnica między połknięciem spermy a półpołknięciem i pocałowaniem partnera? Chyba żadna dla kobiety.

Mnie natomiast dziwi, że faceci się na to zgadzają ;O


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-25, 13:02 
Władca pierścieni
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-01-23, 18:59
Posty:820
Lokalizacja: PrUsIcE
Z moja dziewczyna jest tak samo jak w Twoim przypadku :) wiec dla mnie jest wszystko jasne :mrgreen:


Ostatnio edytowano 2007-11-27, 12:56 przez Wild, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-25, 16:04 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
dobry lodzik nie jest zły xD"""


Ostatnio edytowano 2007-11-27, 12:56 przez dream*, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-25, 19:13 
Cytuj:
dobry lodzik nie jest zły xD"""

Żałosne... Ile masz lat?
Cytuj:
a Robienie loda to nie sex?? Tak samo sex tylko ze oralny. Napewno jak facewt robi Ci minete to Ci sie To podoba tak samo jak facetowi robi sie loda jest to dla niego bardzo przyjemne :P

A Ty jesteś żydem, że uciekasz się do perwersji? Bo sex oralny to perwersja. Wiedzieliście o tym dzieciaczki? Prawdziwi mężczyzni doprowadzaja swoje dziewczyny do orgazmu kutasami. Odczuwają wtedy przyjemność obie strony. Nie bawią się w rzeczy typu: lodzik na osiedlu.
"Śnieżka"... omg! To była największa porażka Twojego osiedla od ostatniego wtorku.


Ostatnio edytowano 2007-11-27, 12:57 przez Iti!, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-25, 19:42 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2007-11-25, 19:35
Posty:6
dream* napisał(a):
A jaka jest różnica między połknięciem spermy a półpołknięciem i pocałowaniem partnera? Chyba żadna dla kobiety.


Dla kobiety może żadna,ale dla faceta już chyba jest :-|


Ostatnio edytowano 2007-11-27, 12:57 przez Siódemka, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-25, 22:57 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-07-01, 12:19
Posty:780
Iti! napisał(a):
Cytuj:
dobry lodzik nie jest zły xD"""

Żałosne... Ile masz lat?
Cytuj:
a Robienie loda to nie sex?? Tak samo sex tylko ze oralny. Napewno jak facewt robi Ci minete to Ci sie To podoba tak samo jak facetowi robi sie loda jest to dla niego bardzo przyjemne :P

A Ty jesteś żydem, że uciekasz się do perwersji? Bo sex oralny to perwersja. Wiedzieliście o tym dzieciaczki? Prawdziwi mężczyzni doprowadzaja swoje dziewczyny do orgazmu kutasami. Odczuwają wtedy przyjemność obie strony. Nie bawią się w rzeczy typu: lodzik na osiedlu.
"Śnieżka"... omg! To była największa porażka Twojego osiedla od ostatniego wtorku.



ojej, perwersy z nas, kurde, tak mi z tym źle, że nie wiem czy sobie teraz poradzę :((
Nie osiedla a dzielnicy, moja dzielnica jest zdeka większa niż osiedle co rozumiem, że ciężko sobie wyobrazić komuś kto ma 3 osiedla na krzyż i od ich nazw są nazywane "dzielnice" ;) no i w takich środowiskach zupełnie naturalne rzeczy uchodzą za perwersyjne. Perwersja to słuchać radia maryja ;) tam Ci wpoili takie rzeczy? ;)

Poza tym perwersyjne to Ty masz myśli :(( ja mówiłam o sorbecie grapefruitowym zielonej budki ♥ ♥ ♥ świetny jest ;) szkoda, że tak szybko znika z pudełka :( inna kwestia to taka, że każdy robi to co lubi i racej jakiemuś "itiemu" nic do tego, bynajmniej, szastanie tu "żydem" "perwersjami" i "żałościami" nie wpłynie w zadnym stopniu na moje życie erotyczne. a żałosne to to jest to, że taki "duży/duża"?! chłopiec/dziewczynka a się na prowokacjach nie zna ;) take it easy, to tylko forum ;) i nie obrażaj żydów bo to wbrew regulaminowi :)


acha ;) w ogóle żeby nie było, ja tego nie robię, po prostu, zszokowało mnie to to się was radzę ;P zeby mnie tu moherowi nie zlinczowali za rogiem za zepsucie :-o


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-26, 10:18 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Tak sobie czytam i czytam te wasze opinie i czekałam az zacznie sie "burza" ze robienie loda to perwersja coś złego itd itp. :mrgreen:
Ludzie kochani...
Seks klasycvzny, oralny, analny to najzwyklejsze potzreby ludzkie. Są ludzie którzy to lubią bądź nie i tyle. :-)
Co do samego tematu.
dream*, to okreslenie słyszę pierwszy raz :mrgreen: aczkolwiek. hmm może nawet trochę trafione :mrgreen:
Osobiście takowej śniezki nie robiłam.. a szkoda.. jeden z nielicznych spoosbów aby faceci spróbowali własnej spermy i zobaczyli co my kobiety czasem znosimy :mrgreen:


Ostatnio edytowano 2007-11-27, 12:57 przez mery_blue, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-11-26, 10:21 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2007-11-23, 15:19
Posty:101
Siódemka napisał(a):
Dla kobiety może żadna,ale dla faceta już chyba jest


yyyyyyyyyyy O o
chyba zależy dla jakiej kobiety _._

_________________
:* & fuck u


Ostatnio edytowano 2007-11-27, 12:57 przez moo, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO