dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Strefy erogenne mężczyzn
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2006-12-18, 16:37 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
Strefy erogenne mężczyzny dla wielu kobiet są wciąż zagadką. Z jednej strony, nieśmiałe panie czekają na pierwszy krok partnera, boją się zbytniej aktywności w łóżku, z drugiej – mężczyźni niechętnie opowiadają o tym, co sprawia im największą przyjemność.

GŁOWA
Najbardziej wrażliwe miejsca to usta i język. To właśnie dlatego od głębokich pocałunków zaczyna się prawie każda miłosna gra. Jednak panowie mają także bardzo wrażliwe…uszy! Pocałunki w te miejsca rozpalą niejednego faceta. Delikatne podgryzywanie płatków uszu to także niezły pomysł na rozgrzanie mężczyzny. Delikatne głaskanie brwi, masaż twarzy oraz głowy – to lubi większość mężczyzn.


SZYJA
Masaż karku na pewno rozbudzi mężczyznę.

PLECY, POŚLADKI
Masaż pleców. Mężczyźni uwielbiają masaż miejsca, które znajduje się między łopatkami, delikatne pocałunki składane na plecach także sprawią niezwykłą przyjemność każdemu (no,może prawie każdemu) mężczyźnie. A masaż pośladków… hmmm To dopiero dla niego rozkosz!

BRZUCH
Chociaż to prawdopodobnie najmniej erogenna część ciała, to delikatne pocałunki składane w od pępka niżej..i niżej… doprowadzą do szaleństwa partnera! Niektórzy lubią także pocałunki w pępek.



RĘCE i NOGI
Masaż i pocałunki dłoni – to mężczyźni bardzo lubią. Chociaż nie jest to masaż erotyczny, który doprowadzi ich do ekstazy,większość panów bardzo lubi także głaskanie i pocałunki w miejsca za kolanami oraz w golenie.



MIEJSCA INTYMNE
Oczywiście to miejsca, które pobudzą mężczyznę najbardziej. Penis, moszna to najbardziej delikatne i wrażliwe strefy erogenne. Masaż tych części ciała spowoduje szybką erekcję. A masaż penisa, w górę i w dół to najpewniejszy sposób na doprowadzenie faceta do ekstazy. Niektórzy panowie wolą delikatne głaskanie, inni preferują silniejsze wrażenia. Najwyżej w erotycznych zabawach ceniony jest przez mężczyzn masaż językiem. To uwielbiają,



[źródło.http://www.puellanova.pl/]


A jak to wygląda u waszych mężczyzn? Chyba że Panowie tez mają ochotę coś niecoś przybliżyć nam swoje czułe punkty??


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-29, 13:22 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 18:15
Posty:180
Lokalizacja: się biorš dzieci?
oooooooooo......... troche tego jest :-/

_________________
"Zabierz mnie do swego domu, nie powiem nic nikomu, będziemy robić to na sposobów różnych sto, ze mnš będzie Ci jak raju, więc prosze nie żałuj, będziemy tobił to czego inne tylko chcš"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-29, 13:25 
mi wystarczy, ze znam strefy erogenne swojego ex-przyszłego chłopaka :P
hehehe xD" przeztomoge nim manipulowac;p


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2006-12-29, 19:44 
Pochłaniacz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 18:15
Posty:180
Lokalizacja: się biorš dzieci?
buhahaha dobre alinQa

_________________
"Zabierz mnie do swego domu, nie powiem nic nikomu, będziemy robić to na sposobów różnych sto, ze mnš będzie Ci jak raju, więc prosze nie żałuj, będziemy tobił to czego inne tylko chcš"


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-13, 10:31 
Bohater
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2006-11-09, 17:10
Posty:605
Lokalizacja: Rzeszów
Kaka....nie wypowiadaj się na tematy na które tak naprawde nie znasz odpowiedzi....


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Strefy erogenne mężczyzn
PostNapisane: 2007-01-13, 12:06 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2007-01-06, 14:29
Posty:337
Lokalizacja: Lubartów
[.


Ostatnio edytowano 2007-05-09, 23:45 przez aGa!, łącznie edytowano 1 raz

Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Strefy erogenne mężczyzn
PostNapisane: 2007-01-13, 12:09 
aGa! napisał(a):
mery_blue napisał(a):
Jednak panowie mają także bardzo wrażliwe…uszy! Pocałunki w te miejsca rozpalą niejednego faceta. Delikatne podgryzywanie płatków uszu to także niezły pomysł na rozgrzanie mężczyzny.


racja, racja ;)


Pys tez to lubil :) i lubił jak go dotykałam po policzku, chociaż to raczej nie jest strefa erogenna :)
nie wiem jak mężczyźni ale ja uwielbiam dotykać/przytulać się itp do męskiego torsu :) mrr.. to chyba jedna z najbardziej pociągających mnie części ciała u mężczyzn :) wtulając się w ich torsy czuję się bezpiecznie. :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-30, 14:36 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
alinQa napisał(a):
ja uwielbiam dotykać/przytulać się itp do męskiego torsu :) mrr.. to chyba jedna z najbardziej pociągających mnie części ciała u mężczyzn :) wtulając się w ich torsy czuję się bezpiecznie. :)


a wolisz jak jest ten tors owłosiony czy może nie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-30, 20:27 
moze byc owlosiony bo to raczej naturalne i lepsze niz ogolone, odrastajace szorstkie włoski ;) ale nie za duzo ;P wszak futrzaka to ja juz mam do glaskania ;P


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

PostNapisane: 2007-01-31, 14:19 
Ranger
Offline

Dołączył(a):2006-12-13, 09:57
Posty:2766
Lokalizacja: PL => DE
ja kiedyś nie lubiłam jak facet jest owłosiony.. ehh ale przeszło mi, teraz lubie sie tak troszeczkę pobawic i pogłaskac te włoski... ciekawe czy faceci to lubią... muszę się zapytać jednemu takiemu chyba :mrgreen:


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO