dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: związek bez seksu...
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2011-03-18, 12:40 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2010-07-29, 12:19
Posty:70
związek bez seksu - jak najbardziej możliwy, ale nie na długą metę, bo niestety, ale Panowie głównie to mają w głowie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-03-19, 09:45 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2010-09-10, 14:28
Posty:175
Panowie? Normalna kobieta też ma to w głowie i taki związek to nie tylko problem dla faceta, ale i dla kobiety. Zauważ, że w tym akurat przypadku to kobieta chce rozstac się z narzeczonym bo nie ma sexu :]

_________________
działki pod inwestycje * darmowe ogłoszenia * coaching


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-03-22, 14:02 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-11-08, 13:53
Posty:12
Ciekaw jestem czy może być tak, że ona go po prostu nie podnieca, a problem z erekcją to tylko i wyłącznie wymówka.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-04-10, 23:21 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2010-11-11, 09:15
Posty:8
Związek nie jest bajką w której wszyscy są szczęśliwi bez żadnych problemów delektując się spokojem i harmonią. Związek to również problemy dość błahe z którymi stykamy się na co dzień. Chłopak ma problem z erekcją i nic z tym nie robi ale czy jego dziewczyna pomogła mu w rozwiązaniu tego problemu? Czy chociażby porozmawiała z nim o tym? Weźmy też pod uwagę to że dla takiego młodego, przeciętnego chłopaka może to być ogromny problem z którym nie potrafi się odnaleźć... Równie dobrze może czuć się z tego powodu zagubiony, może potrzebować pomocy, wsparcia a pewnie jest to dla niego kłopotliwy temat. Kończenie wieloletniego związku z takiego powodu wydaje mi się dość dziwny jak nie śmieszny. W gruncie rzeczy mogłoby to oznaczać brak prawdziwej miłości, prawdziwego uczucia... Uważam, że zwyczajna, szczera rozmowa rozwiąże taki problem bez większych przeszkód jeśli tylko poważnie się kochacie. :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-04-11, 13:19 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-10-12, 20:26
Posty:95
Cokolwiek by nie mówić to seks jest stałym elementem naszego życia no i związku. Jeśli partner ma problemy, my informujemy go o tym że problem dotyka również nas, wspieramy go i radzimy skorzystanie z fachowej pomocy, a druga strona i tak ma to gdzieś to... Co będzie jeśli będziemy potrzebować partnera w trudnej sytuacji a on będzie nas olewał również i w innym temacie?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-05-07, 12:15 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-04-27, 14:29
Posty:11
Zgadza się,seks jest w każdym związku bardzo istotnym elementem,szczególnie jeśli jesteśmy młodzi. Myślę że dziewczyna dobrze robi,chociaż należałoby jakoś leczyć brak erekcji,są na to przecież różne metody.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: związek bez seksu...
PostNapisane: 2011-06-29, 10:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2011-06-28, 15:31
Posty:4
Związek bez seksu to normalne w starszym wieku. Większość znanych Wam małżeństw tak żyje dlatego faceci koło 40 i wyżej szukają młodszych kobiet. W domu się nie starają a winę zrzucają na kobiety że boli je głowa lub są ciągle zmęczone. A w nas uczucia również te związane zseksem umierają a zostaje przyzwyczajenie.W młodości wierzyłam w MIŁOŚĆ prawdziwą „dobrze widzi się tylko sercem…Nigdy nie myślałam, że po 35 roku będę marzyła o największym polskim penisie i nie chciała faceta, na co dzień / pranie, skarpetki, po alkoholu, humory, może zdradza/. Moja babcia mówiła:”gosposia na stałe, mąż na przychodne”., „ lepiej być samą niż z byle kim”, ale dobre ciało od czasu do czasu czemu nie? Dużo ciekawych informacji piszą http://seksbaza.com/forum-czlonek-meski/index.php
Co myślicie na ten temat?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO