dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Catering dietetyczny
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-12-04, 13:48 
Czy waszym zdaniem wydatek na catering dietetyczny się sprawdza i czy odchudzanie jest trwałe? Oczywiście pytam bardziej poglądowo, bo się realnie zastanawiam nad wykupieniem pierwszej diety pudełkowej w życiu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2019-12-05, 10:11 
Jak zaczynałem pracować w Warszawie to bez diety pudełkowej nie wiem, co bym zrobił. Nie miałem na nic czasu, a na pewno nie na chodzenie po sklepach i stanie w kolejkach. Wybrałem sobie dietę sportową w https://www.dietapremium.pl/, chociaż tylko jeździłem na rowerze. Super się odżywiałem, najlepszy okres w życiu. Teraz mam przerwę, ale zamierzam wrócić po nowym roku do nowego jadłospisu. Waga mi się ustabilizowała i nawet, jak popełnię jakiś błąd, coś zjem nie tak to wiem, że dieta mnie wyprostuje. Bardzo dobre podejście u nich i terminowe dostawy. Jedna z lepszych diet pudełkowych w Warszawie uważam.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2020-01-14, 17:55 
Od dwóch miesięcy zamawiam catering dietetyczny Cud i Miód (wersja sport). Duży plus to różnorodność, samemu by mi się nie chciało wymyślać codziennie innych dań, a przykładowy jadłospis to placki z batatów, jambalaya z indykiem, gruszka z kozim serem, pizza brokułowa. Dużo, smacznie, a przede wszystkim zdrowo.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2020-01-20, 16:11 
[quote="renataaa"]Czy waszym zdaniem wydatek na catering dietetyczny się sprawdza i czy odchudzanie jest trwałe? Oczywiście pytam bardziej poglądowo, bo się realnie zastanawiam nad wykupieniem pierwszej diety pudełkowej w życiu.[/quote]


U mnie to była najlepsza decyzja! Wydawało mi się trochę drogo, ale po przeliczeniu tak naprawdę oszczędzam!! Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tyle wydawałam na mieście .... Teraz już 6 miesiąc z cateringiem[img]https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/hellodieta[/img] 10/10, polecam brać!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2020-01-29, 21:07 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2017-06-16, 18:39
Posty:66
Mnie bardzo przypadł do gustu catering od Wygodnejdiety. Dzięki ni jem smacznie, zdrowo, różnorodnie i co ważniejsze regularnie;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2020-04-27, 11:42 
U mnie sprawdził się https://dietly.pl/catering-dietetyczny-firma/foodandfit ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2020-05-20, 19:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-10-02, 10:45
Posty:30
Oliwia3008 napisał(a):
Mnie bardzo przypadł do gustu catering od Wygodnejdiety. Dzięki ni jem smacznie, zdrowo, różnorodnie i co ważniejsze regularnie;)


Też od nich zamawiam, zdecydowanie najlepsza opcja cateringowa w moim mieście. Jedzenie apetycznie podane, bardzo przyjemnie otwiera się takie pudełko, kolorowe, składniki ciekawie ze sobą zestawione, całość tworzy sytą i smaczną dietę;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2020-06-24, 10:25 
Adept
Offline

Dołączył(a):2019-04-07, 21:00
Posty:14
widze, ze nie jestem jedyna która korzysta i jest zadowolona :) zamawiam z https://fitcat.pl/ bardzo pasuje mi to, ze mozna samemu wybrac posilki i w razie wyjazdu itp zmienic sobie daty dostawy :) sa bardzo elastyczni dla klienta


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2021-08-19, 13:40 
Ja korzystam z diety pudełkowej z tego względu, że chcę trzymać dietę a jednocześnie nie mam czasu na gotowanie. Więc tak jak dla mnie oferta www.mojcatering.com jest super bo mam zagwarantowane świeże posiłki każdego dnia, kalorycznie zbilansowane i zróżnicowane więć też nie ma nudy w tym jedzeniu. Jak dla mnie duża wygoda i polecam jak ktoś chce trzymać dietę ale nie ma czasu gotować.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Catering dietetyczny
PostNapisane: 2021-09-22, 21:25 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2017-05-17, 20:14
Posty:106
Dla mnie taki catering to super rozwiązanie. Zamawiam Wygodnądietę, zapewniają mi 5 posiłków dziennie a jedzonko jest smaczne, syte, świeże i ciekawie komponowane. Takie posiłki się nie nudzą a to najwazniejsze:)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO