dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jak poradzić sobie z sesją?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-05-19, 13:50 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Witam, zbliża się kolejna sesja egzaminacyjna na studiach. Pomimo tego, iż można by rzec, że student czwartego roku ma już pewnie luz, niewiele rzeczy do zrobienia, a jeśli nawet to wiadomo- sporo czasu na naukę... To nie do końca się z tym zgodzę. Dlatego szukam sposobu w internecie, aby ułatwić sobie zadanie i zaliczać przedmioty z raczej mniejszym wysiłkiem.

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak poradzić sobie z sesją?
PostNapisane: 2016-05-20, 10:59 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2010-02-27, 11:54
Posty:100
Dokładnie tak uważam, skoro sam mówisz, że można by powiedzieć że masz dużo czasu to w czym problem bo ja go tu nie widzę. Co jest nie tak?

_________________
Elo


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak poradzić sobie z sesją?
PostNapisane: 2016-05-20, 13:17 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
Widzisz... na studiach oprócz rycia w książkach i bezmyślnego wkuwania na pamięć, wymagane jest również robienie licznych praktyk. ( Ja studiuję weterynarię akurat, więc w przychodniach na ogół). Ponadto, nie chcę być kolejną osobą, która w dniu odebrania dyplomu zacznie zastanawiać się nad tym co teraz z sobą zrobić. Zacząłem więc pracę w jednej z przychodni już. A do tego jeszcze wypadałoby zacząć zarabiać na siebie, a nie posiłkować się stale rodzicami w kwestiach finansowych.
Podsumowując, wolę być średnim studentem, z wyrobioną praktyką i drzwiami otwartymi do pracy, poprzez wykonywanie różnych stażów i praktyk, czy pracę dorywczą. To właśnie zajmuje mi lwią część mojego czasu, poza siedzeniem w auli wykładowej. I dodam jeszcze tylko, że w praktyce można się nauczyć dużo więcej niż klepiąc regułki z książki.
Dlatego też szukam „pomocy naukowych”, które pozwolą rozwijać mi się w praktyce.
Polecicie coś?

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak poradzić sobie z sesją?
PostNapisane: 2016-05-23, 11:29 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2010-02-12, 14:14
Posty:141
Ja osobiście nigdy czegoś takiego nie używałam, ale kumpel studiujący prawo, niektóre (jego zdaniem- idiotyczne przedmioty) zalicza używając właśnie takiej mikro-słuchawki: http://www.spyshop.pl/mikrosluchawka-z-kamera-gscom-hd-set-o-zasiegu-gsm-987.html
Zapytasz pewnie skąd mam link do takich przedmiotów, skoro jak twierdzę, nigdy nie używałam. Ano już śpieszę z odpowiedzią: po prostu zastanawiałam się kiedyś nad zakupem takich mikrosłuchawek- poszperałam sobie w internecie na ten temat i dodałam wówczas sobie stronkę do zakładek. Właściwie to dalej zastanawiam się, gdyż wychodzę dokładnie z takiego samego założenia jak Ty... choć do tej pory wystarczała mi zawsze papierowa ściąga ukryta w długopisie.
Pzdr.

_________________
Ta na avatarze to nie ja :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak poradzić sobie z sesją?
PostNapisane: 2016-05-23, 13:37 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
ze wszystkimi sprawdzianami egzaminacyjnymi jest tak, że im więcej przyswoisz na zajęciach(wykładach, ćwiczeniach) tym łatwiej na egzaminie. Ja dość długo nie miałem swego systemu uczenia się. poprawka spowodowała serię prób w wyniku czego zrozumiałem swoje możliwości i poszło ...

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jak poradzić sobie z sesją?
PostNapisane: 2016-05-23, 15:22 
Oczytany mnich
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-02-01, 17:23
Posty:69
KarolaZimna napisał(a):
Ja osobiście nigdy czegoś takiego nie używałam, ale kumpel studiujący prawo, niektóre (jego zdaniem- idiotyczne przedmioty) zalicza używając właśnie takiej mikro-słuchawki: http://www.spyshop.pl/mikrosluchawka-z-kamera-gscom-hd-set-o-zasiegu-gsm-987.html
Zapytasz pewnie skąd mam link do takich przedmiotów, skoro jak twierdzę, nigdy nie używałam. Ano już śpieszę z odpowiedzią: po prostu zastanawiałam się kiedyś nad zakupem takich mikrosłuchawek- poszperałam sobie w internecie na ten temat i dodałam wówczas sobie stronkę do zakładek. Właściwie to dalej zastanawiam się, gdyż wychodzę dokładnie z takiego samego założenia jak Ty... choć do tej pory wystarczała mi zawsze papierowa ściąga ukryta w długopisie.
Pzdr.


No i proszę. Nareszcie jakaś rzetelna odpowiedź. A jeśli chodzi o same słuchawki to sam rozważałem temat zakupu czegoś takiego. Prawdę mówiąc nigdy nie spotkałem się z czymś takim, więc ogromne zaskoczenie. W pierwszej chwili po kliknięciu w link pomyślałem, że muszę to koniecznie mieć. Mogłoby się to opłacać.
A co do możliwości, nauki to wydaje mi się że dobrze je znam, jednak nie zawsze jest czas na to aby je wykozystać.
Dzięki, cześć!

_________________
VIVE MEMOR, QUAM SIS AEVI BREVIS


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO