dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jaki prezent dla przyszłego męża?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2014-12-27, 15:32 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-12-27, 15:31
Posty:1
Hej
Drodzy forumowicze potrzebuje waszej pomocy , jako że nie było mnie w święta w Polsce i w zasadzie będę dopiero w styczniu 2015r chciałam zrobić Mojemu narzeczonemu prezent urodzinowo – świąteczny. On ma urodziny 7 stycznia więc czasu jeszcze trochę jest. Jestem aktualnie za granicą i za bardzo nie ma w Okół mnie jakiś konkretnych sklepów ponieważ do większego miasta mam daleką drogę , chciałabym poprosić was o pomoc co można mu kupić. Ma 32 lata , zainteresowania sport , dobry film , samochody wiadomo..

Będę wdzięczna za okazaną mi pomoc
Dorota


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2014-12-27, 16:39 
To może dwa bilety na dobry film?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2014-12-28, 14:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2014-12-10, 17:35
Posty:2
Hej
Z tego co piszesz ciężko coś doradzić bo podałaś bardzo ogólne zainteresowania. Nie wiemy za bardzo co ostatnio dostał , a może bardziej co mu jest potrzebne...
Jeśli ma to być prezent dla mężczyzny to albo skarpety , albo może coś do golenia ? Ewentualnie jakiś lepszy perfum.
Stawiam, że skarpet ma dużo bo po świętach tego zawsze nadmiar, jeśli chodzi o zestawy do golenia renomowanych firm, to może znajdziesz coś na stronie www.strefagolenia.pl
A jeśli jakiś lepszy perfum to najlepiej odwiedzić Rossmanna tam też dużo wyprzedaży po świętach jest.

Powodzenia


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2014-12-28, 20:18 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2014-12-18, 21:35
Posty:117
Może łatwiej będzie Nam coś Ci doradzić jak chociaż powiesz koszt jaki jesteś w stanie ponieść na prezent ?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2017-04-11, 14:55 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-04-11, 14:47
Posty:9
Ja polecam robot do koszenia trawy http://robotcity.pl to świetny prezent dla facetów, którzy cenią sobie gadżety i błogie lenistwo :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2017-04-12, 00:07 
Jaki budżet? Jak sie domyślam..Pewnie jest kierowcą, kup zestaw kosmetyków
samochodowych, bardzo fajne rzeczy można komponowac tutaj, http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html wzielam srdoek do pielegancji wnetzrea , do mycia syzb, do mycia opon i do
mycia felg. tatabyl zadowolony z praktycznego prezentu.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2017-06-27, 02:06 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-08-29, 09:05
Posty:29
Sprawdź fotoksiążki MyselfBook moim zdaniem to idealny prezent dla przyszłego męża, który będzie do niej wracał samemu albo razem z Tobą przy kawie przez wiele następnych lat. To wspaniała pamiątka na dłużej.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2017-09-18, 10:12 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2017-05-23, 08:32
Posty:17
Według mnie warto jest kupić coś pokroju solidnego portfela. Taka rzecz przyda się każdemu, a jeśli kupi się coś dobrej jakości choćby portfel marki Money Kepper, to taki przedmiot służył będzie latami. Wybór portfeli jest dzisiaj całkiem spory i dostępne są one w modnych kolorach, więc raczej dla każdego się coś znajdzie. ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2017-09-19, 13:02 
To może elektryczną maszynkę do mycia zębów? takie szczoteczki oczyszczają zeby dużo lepiej i dokladniej. My w domu używamy takich szczoteczek z Łucznika. W ich sklepie internetowym galeria łucznik mozna dostać też wymienne końcówki. Nie są drogie, zobacz sobie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?
PostNapisane: 2017-09-22, 11:35 
my mamy taką zasadę, że najczęściej fundujemy sobie coś, co jednocześnie pozwala nam spędzić więcej czasu razem bo wiadomo jacy jesteśmy zabiegani, teraz właśnie z okazji moich urodziny byliśmy w Terma Bania https://www.termabania.pl/ wypocząć i ja takie prezenty cenię o wiele bardziej niż kolejny ładny przedmiot


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO