dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Jaki prezent na Walentynki?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-02-15, 11:54 
ja zamówiłem dziewczynie kolczyki na violette.pl w sumie to wybrała mi je jej przyjaciółka i podesłała linka, bo sam sie bałem dokonać tak cięzkiego wyboru :D ale powiem Wam ze bardzo ładne wybrała no i dziewczynie sie bardzo podobały :) mi też podobała sie ich cena, nie ukrywam ;D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2016-06-22, 15:23 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-07-30, 14:13
Posty:41
ja swoją dziewczynę w tym roku zabrałem do hotelu Abidar w Ciechocinku ze SPA bo wiem, że zawsze tego chciała a nawet dawała mi lekkie znaki zawsze jak koło niego przejeżdzaliśmy, że jest świetnie, że SPA i że kiedyś chciała by się tak zrelaksować :) Bardzo się ucieszyła więc chyba trafiłem z prezentem tak mi się wydaje


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2016-08-02, 20:54 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2015-08-13, 19:03
Posty:62
Może jakaś wyjątkowa biżuteria? jakieś perły, korale naturalne? pięknie wyglądają a rzadko się je spotyka :) ja osobiście uwielbiam biżuterię z korali naturalnych :) zamawiam głównie przez internet, najczęsciej na jubilerteresa.pl. Mój ulubiony sklep internetowy bo duuży wybór pięknych dodatków :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2017-01-07, 23:43 
Widzę, że teraz temat prezentów na walentynki jest na topie :D Ale to dobrze, to wyjątkowy dzień :) To ja posłużę pomocą niektórym panom, którzy albo nie wiedzą co chcą podarować swoim ukochanym, albo wiedzą, że będzie to biżuteria, tylko jeszcze nic odpowiedniego nie znaleźli :D Zerknijcie sobie na tą stronkę: http://www.e-zegarki.pl/ :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2017-01-25, 15:05 
Panowie, podpowiem wam, że z takiej okazji jak walentynki, to powinniście zabrać swoje kobiety na romantyczne kolacje :) NA przykład do takiego miejsca jak Salto na wilczej - bardzo romantyczny klimat :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2017-11-05, 17:07 
A ja myslę, że najlepszym pomysłem na spędzenie walentynek jest romantyczny wyjazd we dwoje. Mnie mąż zabrał kiedys na weekend do hotelu verde montana w kudowie zdroju. Wykupiliśmy sobie zabiegi w spa, relaksowaliśmy się i odpoczywaliśmy.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2018-01-22, 03:21 
Kolacja w fajnym miejscu to super pomysł na walentynki :) JA zabieram swoją narzeczoną do Starej Zajezdni :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2018-01-24, 23:49 
No tak - kolacja w fajnym miejscu to zdecydowanie dobry prezent na walentynki :) Ale warto też coś do tego dodać, jakiś drobiazg, na przykład fajną książkę. Zobaczcie sobie na https://www.inbook.pl/, tam mają ogromny wybór :)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2018-01-25, 01:09 
Można jako prezent podarować na przykład jakieś fajne i ciekawe dodatki do domu, ja bym sie ucieszyła :D Świetne stojaki na wino widziałam ostatnio na homedome.pl O, i świece mają cudne!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jaki prezent na Walentynki?
PostNapisane: 2018-01-29, 13:51 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-01-25, 14:09
Posty:6
Ciekawe pomysły i propozycje. Jednak w dalszym ciągu temat nie został wyczerpany ani tym bardziej dogłębnie poruszony.

_________________
Wszyscy musimy mieć jakieś marzenia. I nadzieję, że możemy osiągnąć coś więcej, niż mamy


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO