dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Jakich kosmetyków używacie na codzień?
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2013-10-08, 17:41 
Oczytany mnich
Offline

Dołączył(a):2013-07-12, 10:02
Posty:60
Z jakich kosmetyków korzystacie na co dzień?


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2013-10-08, 18:22 
Adept
Offline

Dołączył(a):2013-06-24, 16:58
Posty:35
Moja żona ma delikatną jasną cerę i kupuje zazwyczaj kosmetyki z linii Vichy. Są wysokiej jakości a co za tym idzie cenione przez wiele Pań. Dla Panów dodam, że istnieją także męska linia kosmetyków Vichy ")


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2013-10-24, 10:39 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2013-10-23, 13:48
Posty:3
Lokalizacja: Ustka
Witajcie
Ja dostałam w sklepie prezenciki - papierowe torby z prezencikami. Były to kosmetyki ORIENTANA. ORIENTANA to kosmetyki naturalne. Kosmetyki przywracają naturalne funkcje skóry, pobudzają jej metabolizm i odbudowę. Nie podrażniają i nie uczulają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2013-11-04, 10:53 
Vichy dobre tylko trochę drogie.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2013-12-30, 23:56 
Ja używam i chwalę sobie kosmetyki naturalne. Ostatnio odkryłam firmę Clochee - ma swojej ofercie wyłącznie kosmetyki naturalne w 100%. Uwielbia serum silnie nawilżające ich produkcji, idealnie sprawdza się przy mojej suchej skórze.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2013-12-31, 16:54 
już niestety pora na używanie serum odmładzającego:) no niestety nic wiecznie nie trwa


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2014-01-03, 01:37 
Clochee serum silnie nawilżające jest na prawdę silnie nawilżające. Dostałam od przyjaciółki bo jest ze szczecina i akurat chwaliła nową lokalną perełkę kosmetyczną, ja mam 32 lata a serum daje radę też u mojej mamy


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2014-01-04, 12:52 
dziewczyny czy firma clochee to jakaś nowość? bo orientuje się w kosmetykach naturalnych (tak mi się wydaję) a nigdy o nich nie słyszałam. wiecie czy mają w ofercie jeszcze coś godnego uwagi prócz serum nawilżające?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2017-10-06, 11:48 
ja używam tylko kosmetyków przeznaczonych do skóry wrazliwej i alergicznej. Muszę szukać takich kremow, które mnie nie uczulą. Znalazłam jeden świetny krem z propolisem https://lyson.com.pl/kosmetyki/1992-krem-z-propolisem-harmony-50ml-2059766025039.html którego zużylam już trzy opakowania. Fajne jest to, że ma dodatkowo działanie przeciwzmarszczkowe!


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Jakich kosmetyków używacie na codzień?
PostNapisane: 2017-10-27, 13:25 
Ostatnio bardzo często używam kosmetyków do cery mieszanej i tłustej bielendy z serii carbo detox, pasta węglowa do mycia twarzy 3 w 1 jest rewelacyjna


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO