dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Meble na wymiar
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-05-21, 11:41 
Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble na wymiar
PostNapisane: 2019-05-22, 10:42 
Dbają o jakość w Solarz-u na Wielickiej, adres i więcej info jest na kuchniesolarz.pl. Ja już kilka razy zamawiałem u nich meble – do domu i do firmy, zawsze byłem zadowolony z wykonania. Bez niedoróbek, w wysokim standardzie jeśli chodzi o akcesoria (zamki, zawiasy, łączenia itp.).


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Meble na wymiar
PostNapisane: 2019-05-27, 21:21 
Adept
Offline

Dołączył(a):2018-06-21, 22:42
Posty:23
Ja szukałam firmy z okolic Warszawy i trafiłam na Wiór-Płyt w Wyszkowie. Też chodziło mi o meble na wymiar. Mając mieszkanie w bloku to każdy centymetr jest cenny. Na razie kuchnia jest skończona, a jeszcze myślę o szafie do sypialni. Już mi nawet wstępnie powiedzieli jak to widzą. Firma powiem wam super i u nich za pomiary i projekt to się nie płaci.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO