dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Muzyka bez opłat
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-09-25, 07:00 
Prowadzę od czterech lat salon kosmetycznych i za puszczaną muzykę płaciłem do ZPAV. Teraz się okazuje, że naliczają mi większe opłaty i dodatkowo mnie poinformowali, że wszyscy z ZAIKS i tymi innymi organizacjami mają umowę, więc dlatego jest więcej, bo zbierają na rzecz innych, ale też za te cztery lata chcą, żebym płaciła wstecz, bo wcześniej tego nie robiła. Może ktoś z Was miał taką sytuacje i może wie jak uniknąć tego płacenia, bo to dla mnie bardzo duża kwota.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Muzyka bez opłat
PostNapisane: 2020-10-12, 08:33 
Mnie też to mocno zaskoczyło, że mam dodatkowo płacić za poprzednie lata bo wcześniej płaciłem tylko do ZAIKS a do innych firm nie. Teraz nagle koszty rosną i dodatkowo jeszcze coś za poprzednie lata mam zapłacić. Trochę abstrakcyjna sytuacja, bo tyle lat płaciłem i myślałem, że to wystarczy, teraz jakieś problemy. Obecnie z nimi walczę za pośrednictwem publicmusic.pl/, od których też biorę muzykę do restauracji a opłaty do ZAIKS w ogóle odcinam, bo to jak obecnie sobie liczą to już kpina.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO