dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

Olejek
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2019-11-08, 16:13 
Czy olejek CBD można kupić w pełni legalnie i używać bez problemów? Jak to jest z tym rynkiem w ogóle?


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Olejek
PostNapisane: 2019-11-12, 10:57 
Jedna z największych baz wiedzy teraz o olejkach CBD jest na https://hempgold.eu/. W kryształach jest opcja do kupienia, bardzo ciekawa. Do posiłków sobie dodajesz i masz naprawdę dobre wyniki. U mnie sen się unormował chyba po stosowaniu najbardziej i ustały bóle z tyłu głowy, prawdopodobnie wynikające ze zbyt dużego ciśnienia. Strasznie zęby zaciskałem, nawet w ciągu dnia. Wszystko się skończyło po około dwóch miesiącach.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Olejek
PostNapisane: 2021-08-30, 13:24 
Na FB np. tak grupa jak https://www.facebook.com/groups/2623109481051786 to będzie kopalnia wiedzy na temat konopi. Dużo osób, które tam należą to doświadczeni specjaliści, którzy są też na bieżąco z tym jakie produkty konopne pojawiają się w sprzedaży. Więc warto będzie zaglądać do sieci i na pewno coś interesującego uda się wybrać. Poza tym taki serwis to szansa na to, by być na bieżąco z tym jakie produkty konopne są najbardziej popularne na rynku.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Olejek
PostNapisane: 2022-07-25, 15:20 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2021-03-29, 10:46
Posty:154
Ja uwielbiam olejki od Cannabication. Mają świetną cenę i genialną jakość. Kupuję od nich już wiele miesięcy i jestem zachwycona, a co najważniejsze zawsze wszystko bardzo bezpiecznie, nie ma się czego obawiać.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO