dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
  Drukuj | Powiadom znajomego

outsourcing it
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2020-04-30, 10:04 
Potrzebuje zbudować sieć i ogarnąć strony firmowe i tak się zastanawiam kogo ewentualnie wprowadzić do biura, jaka firma będzie w stanie zagwarantować nam sprawną obsługę, ogarnie dla nas tą sieć i dzięki temu wszystko będzie sprawnie funkcjonowało zarówno w ramach firmowych stron jak i też jeśli chodzi o biuro i tam organizowaną sieć wspólną.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: outsourcing it
PostNapisane: 2020-05-04, 12:19 
My rozwijaliśmy działalność i te dość mocno zastanawialiśmy się nad tym czy samemu sobie taką kwestie organizować i dział IT w firmie czy jednak outosurcing. Ostatecznie wybraliśmy tą drugą opcję i ofertę https://www.itomega.pl i jesteśmy teraz zadowoleni. Wszystko spoko zorganizowane, obsługa kompleksowa, więc tak naprawdę w tym temacie już o nic nie musimy się martwić, wszystko super przygotowane.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: outsourcing it
PostNapisane: 2020-05-04, 14:37 
Pożeracz niewiniątek
Offline

Dołączył(a):2006-04-13, 14:22
Posty:1156
Ostatecznie wybraliśmy tą () drugą opcję

ogarnie dla nas tą () sieć i dzięki temu wszystko

powodzenia!!!!

_________________
medicus curat, natura sanat.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: outsourcing it
PostNapisane: 2021-04-01, 10:11 
U mnie na początku aktualizowali tylko oprogramowanie, bo zawsze miałem jakieś problemy, albo coś się wieszało przy nowym oprogramowaniu https://www.exabytes.pl/obsluga-informatyczna-firm-outsourcing-it/. Dzięki nim mam po prostu spokój z tematem. Z czasem jedna usługa rozwinęła się w pełne wsparcie informatyczne i nawet testowanie prób ataków i czasu pracy pracowników przed komputerami. Dużo można zrobić. No i kontakt szybki. To ogromny plus. Nie mam czasu, żeby się martwić stanem infrastruktury IT. To ma działać, tyle.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO