dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-11-05, 16:20 
No ja też myślę, że program antywirusowy byłby spoko prezentem dla młodszego brata. Tym bardziej, że taki program przyda się każdemu. Mógłbyś zamowić G datę w sklepie klucz system.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2017-11-23, 12:34 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
Tak, jeżeli chodzi o oprogramowanie, to faktycznie bardziej praktycznym prezentem jest antywirus niż gierka. Zwłaszcza, dla "młodego", który sam zapewne nie pomyśli o zabezpieczeniu komputera.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2017-12-07, 19:26 
Ja cały czas si e zastabnawiam i wciąż jeszcze nie wiem.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2017-12-07, 19:27 
Potwierdzam, antywirus rzeczywiście to dobry pomysł dla młodego użytkownika komputera. Ja tez korzystam z G Daty a licencje kupuję w sklepie klucz system.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2017-12-13, 16:52 
Nudziarz
Offline

Dołączył(a):2017-09-29, 10:18
Posty:7
A według mnie dla osoby w niemal każdym wieku świetnym prezentem może być jakiś lepszy portfel - zwykły, albo skórzany. Teraz przed świętami ceny w różnych sklepach, stacjonarnych i internetowych są całkiem interesujące, więc to dobry moment na zakup jakiegoś prezentu. Ja niedawno kupiłem bratu portfel Money Kepper i jest bardzo zadowolony, bo do tego momentu miał taki już dość zniszczony. :->


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2017-12-19, 20:32 
Pochłaniacz
Offline

Dołączył(a):2011-05-26, 11:34
Posty:261
eryk77 napisał(a):
Potwierdzam, antywirus rzeczywiście to dobry pomysł dla młodego użytkownika komputera. Ja tez korzystam z G Daty a licencje kupuję w sklepie klucz system.



Otóż to, eryk. Dzieciaki powinny się uczyć, że komputer służy nie tylko do zabawy i że powinien być dobrze zabezpieczony. Choć oczywiście dodatkowo gra na prezent zawsze może być dobrym rozwiązaniem.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2017-12-20, 08:49 
Jak mówimy o praktycznych prezentach, to według mnie zegarek jest takim. Ja bym się ucieszył jakbym dostał, chociaż kilka zegarków już w swojej kolekcji mam :D A zamawiam je na e-zegarki.pl


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2018-01-02, 12:14 
Ja swojemu bratu kupilam golarkę męska. Zamówiłam ją w sklepie galeria łucznik, a mój brat jest bardzo z niej zadowolony. Dobrze się spisuje, super goli.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2018-10-31, 11:10 
Adept
Offline

Dołączył(a):2017-06-23, 13:57
Posty:18
Mój brat sporo majsterkuje, więc kupiłem mu ostatnio taki zmywacz do kleju: http://www.tesa.pl/przemysl/tesa-60042-zmywacz-w-sprayu.html . Bardzo się ucieszył z tak praktycznego prezentu i zaczął go testować - usuwać niechciane pozostałości po kleju w swoim warsztacie. ;-)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: prezent
PostNapisane: 2018-11-25, 18:18 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2018-11-25, 16:49
Posty:5
Takie propozycje są jak najbardziej przydatne. Dzięki wielkie!

_________________
A skoro kochamy wszystkich, nas nie kocha nikt. Ludzie pragną mieć czyjąś miłość na wyłączność, dopiero wtedy ją odwzajemniają.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO