motoryzacja Forum o Szynszylach dietetyk wrocław

Strefa czasowa: UTC + 2

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: prezent
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2017-11-05, 16:20 
No ja też myślę, że program antywirusowy byłby spoko prezentem dla młodszego brata. Tym bardziej, że taki program przyda się każdemu. Mógłbyś zamowić G datę w sklepie klucz system.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-11-23, 12:34 
Pochłaniacz

Tak, jeżeli chodzi o oprogramowanie, to faktycznie bardziej praktycznym prezentem jest antywirus niż gierka. Zwłaszcza, dla "młodego", który sam zapewne nie pomyśli o zabezpieczeniu komputera.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-12-07, 19:26 
Ja cały czas si e zastabnawiam i wciąż jeszcze nie wiem.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-12-07, 19:27 
Potwierdzam, antywirus rzeczywiście to dobry pomysł dla młodego użytkownika komputera. Ja tez korzystam z G Daty a licencje kupuję w sklepie klucz system.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-12-13, 16:52 
Nudziarz

A według mnie dla osoby w niemal każdym wieku świetnym prezentem może być jakiś lepszy portfel - zwykły, albo skórzany. Teraz przed świętami ceny w różnych sklepach, stacjonarnych i internetowych są całkiem interesujące, więc to dobry moment na zakup jakiegoś prezentu. Ja niedawno kupiłem bratu portfel Money Kepper i jest bardzo zadowolony, bo do tego momentu miał taki już dość zniszczony. :->

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-12-19, 20:32 
Pochłaniacz

eryk77 napisał(a):
Potwierdzam, antywirus rzeczywiście to dobry pomysł dla młodego użytkownika komputera. Ja tez korzystam z G Daty a licencje kupuję w sklepie klucz system.

Otóż to, eryk. Dzieciaki powinny się uczyć, że komputer służy nie tylko do zabawy i że powinien być dobrze zabezpieczony. Choć oczywiście dodatkowo gra na prezent zawsze może być dobrym rozwiązaniem.

Zgłoś post

PostNapisane: 2017-12-20, 08:49 
Jak mówimy o praktycznych prezentach, to według mnie zegarek jest takim. Ja bym się ucieszył jakbym dostał, chociaż kilka zegarków już w swojej kolekcji mam :D A zamawiam je na e-zegarki.pl

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-01-02, 12:14 
Ja swojemu bratu kupilam golarkę męska. Zamówiłam ją w sklepie galeria łucznik, a mój brat jest bardzo z niej zadowolony. Dobrze się spisuje, super goli.

Zgłoś post

PostNapisane: 2018-10-31, 11:10 
Adept

Mój brat sporo majsterkuje, więc kupiłem mu ostatnio taki zmywacz do kleju: http://www.tesa.pl/przemysl/tesa-60042-zmywacz-w-sprayu.html . Bardzo się ucieszył z tak praktycznego prezentu i zaczął go testować - usuwać niechciane pozostałości po kleju w swoim warsztacie. ;-)

Zgłoś post

DrukujPowiadom znajomego 

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2