dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego

Prezenty, prezenty, prezenty
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2012-12-11, 11:26 
Szczypior
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2011-12-14, 20:15
Posty:92
Macie już skompletowane prezenty pod choinkę dla swoich bliskich? Czekam na jakieś ciekawe pomysły. Z dziećmi nie mam problemu, bo one zawsze mają tysiąc życzeń, ale co kupić mężowi? Na jego pomoc nie mam co liczyć, bo on po prostu nie wie, co chciałby dostać ech. Z resztą wolałabym, żeby to była jednak niespodzianka. Co kupujecie swoim mężczyznom?

_________________
http://przepisy.ancymonki.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-14, 09:16 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
trudno mi tak doradzić coś konkretnego, bo nie napisałaś jaki masz budżet, ja kupiłam swojemu mężowi taki zegarek z wyprzedaży, bo raczej staram się wybierać praktyczne prezenty, a to na pewno posłuży mu na lata, daj potem znać co w ostateczności mu dałaś ;)

Obrazek


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-14, 14:32 
Adept
Offline

Dołączył(a):2011-12-10, 15:15
Posty:32
Nie zrozum mnie źle, ale gdybym ja miałbym dostać coś od swojej wybranki, to z pewnością ucieszyłbym się z jakiś gadżetów erotycznych, może jakiś urozmaiceń w postaci poradników, które pozwoliłyby nam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-14, 14:44 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
dlaczego od razu zakładasz, że mój mąż potrzebuje gadżetów erotycznych?, może się zdziwisz, ale radzimy sobie całkiem nieźle bez takich rzeczy ;) ale jeśli masz taki problem to może zmień dziewczynę/żonę na lepszy model ;)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-14, 19:18 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
NewZero napisał(a):
Nie zrozum mnie źle, ale gdybym ja miałbym dostać coś od swojej wybranki, to z pewnością ucieszyłbym się z jakiś gadżetów erotycznych, może jakiś urozmaiceń w postaci poradników, które pozwoliłyby nam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie :)



To nawet nie taki zły pomysł. Sama szukam jakiejś inspiracji i coś romantycznego by się przydało, bo dawno w tym kierunku nie mierzyłam. Dzięki za radę :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-14, 19:56 
Adept
Offline

Dołączył(a):2012-02-20, 20:06
Posty:15
To że dajemy sobie prezenty o erotycznym charakterze nie świadczy przecież o tym że mamy w tej dziedzinie jakieś problemy. Ja na przykład często kupuję chłopakowi takie rzeczy i odwrotnie bo nie chcemy by nasz związek był nudny i monotonny, lubimy próbować nowych rzeczy. W tym roku już całkiem skończyły mi się pomysły ale trafiłam na zakupach grupowych na taką ofertę: http://www.citeam.pl/oferty/cala-polska ... sposobow-1 i kupiłam ten album, jestem pewna że mu się spodoba. Może was to zainspiruje ;)

_________________
www.mistrzowieszeptow.pl/


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-15, 16:41 
Szczypior
Offline

Dołączył(a):2011-05-04, 11:30
Posty:111
Mnie chyba zainspirowało, bo jak na takie gabaryty to ten album jest taniutki. Normalnie w empiku jak widziałam kamasutrę i to wcale nie w takim ładnym formacie to potrafiła kosztować 100+ zł, także mocno się zastanawiam czy tego albumu nie kupić póki okazja.


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-18, 13:32 
Nudziarz
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-12-18, 13:17
Posty:3
Ja nie kupiłabym chłopakowi kamasutry. To raczej prezent dla odważnych:)

_________________
dachy warszawa


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-18, 14:29 
Przyjaciel
Offline

Dołączył(a):2012-12-05, 14:31
Posty:307
dokładnie! to bardzo sugestywny prezent :) poza tym ta kamasutra w wersji książkowej to chyba średnie...lepiej od razu jakiś film....z wszystkimi pozycjami :D


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

Re: Prezenty, prezenty, prezenty
PostNapisane: 2012-12-19, 12:51 
Adept
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a):2012-12-07, 12:27
Posty:11
Jeśli chcecie sprawdzić komuś wyjątkowy i niezapomniany prezent dobrym pomysłem jest fotoksiążka firmy fotobook.pl. Ja kupiłem babci na mikołaja taką i wzruszyła się do łez :)


Zgłoś post
Góra
 Zobacz profil  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO