dietetyk wrocław AAAA

Strefa czasowa: UTC + 2





Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
  Drukuj | Powiadom znajomego

Re: Sauna na odchudzanie - mit czy prawda
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2016-12-15, 16:39 
Tak jak wyżej. Pomaga pozbyć się toksyn i nadmiaru wody z orgbanizmu, ponadto jak po wszystkim wskoczymy do chłodniejszego basenu to pobudzamy krążenie. Ja ostatnio chodzę na rytuały saunowe do hotelu Senator w Dźwirzynie, bo mam niedaleko i zauwazyłam, że skóra mi się poprawiła. Kg też poleciały w dół, ale to też dzieki ćwiczeniom i zmianie nawyków zywieniowych, a nie tylko samej saunie ;)


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sauna na odchudzanie - mit czy prawda
PostNapisane: 2017-10-06, 11:35 
sauna jednak troche odchudza. Wiem, bo jak bylam kilka dni w hotelu verde montana w kudowie zdroju i codziennie korzystałam z basenu i sauny to schudłam. Czułam się lepiej. A moja skóra rzeczywiście wyglądala dużo korzystniej, jakby pozbyła sie toksyn.


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sauna na odchudzanie - mit czy prawda
PostNapisane: 2017-11-28, 21:55 
no jedno jest pewne.. napewno sauna nie zaszkodzi :D jednak na same jej cudowne dzialanie bym nie liczyla.. warto oprzec odchudzanie o odpowiednio zbilansowana diete, ja np przjmuje blonnik http://vitispharma.pl/aktualnosci-szczegoly/blog/dieta/blonnik-pokarmowy-i-jego-rola-w-organizmie bo pomaga mi kontrolowac ilosc i wielkosc spozywanych posilkow, no i wiadomo cwiczenia :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

Re: Sauna na odchudzanie - mit czy prawda
PostNapisane: 2017-11-28, 23:37 
Zgadzam sie ze blonnik jest super przydatny przy ograniczaniu apetytu ale nalezy z nim bardzo uwazac poniewaz zbyt duza jego ilosc w diecie moze powodowac zaparcia i wzdecia. Ja tak kiedys poszlam na diete wlasnie blonnikowa i musialam ratowac sie pijac dicopeg 10g bo inaczej bym sie chyba wykonczyla :D :D :D


Zgłoś post
Góra
  
Cytuj  

DrukujPowiadom znajomego 

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


  Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Możesz rozpoczynać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
7CCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCviewtopic
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group

Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL
phpBB SEO